Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi


FP3 jest dużo silniejsze od La Bomby??Proszę o szybką odp


Duzo nie, ale jednak chyba silniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Jest to bardzo odczuwalne ??


Wydaje mi sie, ze nie. Z tego co pamietam po ostatnim sylwku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpalałem jednej po drugiej, ale FP3 NEW dużo silniejsza od La Bomby. FP3 NEW chyba w ogóle jest najmocniejszą petardą jaką kupisz w Polsce obok dużych lecz nieopłacalnych Achtungów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

10 zł 20 sztuk FP3 . Jak za darmo . Huk tej petardy jest tak potężny że za każdym razem jak ją odpalałem to alarmy w samochodach się włączały . Raz zrobiłem test odpaliłem na tym samym miejscu jajo dinozaura i fp3 new . Tylko przy fp3 new alarmy się włączyły . Jak za tą cenę to najlepsze petardy na sylwestra . Polecam wszystkim którzy nie mieli , huk potężny ( aż flaki do góry idą jak stoisz ze 5 metrów od niej ) . http://www.youtube.com/watch?v=B5AghTer0Eg ---> Meine filmik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie są lepsze i gorsze TXP001, a FP3 zawsze trzyma swój poziom. Mój achtung wypadł zdecydowanie lepiej. Na twoim filmie nie ma tego basu, ktorego niesie po okolicy mimo iż odpalasz w terenie zabudowanym więc efekt powinien być lepszy niż na otwartej przestrzeni.

tak gwoli przypomnienia



i jeszcze jedna sprawa potwierdzajaca moją tezę. Odległość vel z jakiej nagrywales (chodzi mi o 1 wybuch) nie jest wielka. Widac, że u mnie jest ona jednak większa. Może nie jestem specem od fotografii i sie na tym nie znam, ale napewno masz lepszy aparat/kamere, a mimo to:

fcea0e4451c66935.jpg


VS


78b1af06c3aa07d2.jpg

jak dla mnie jest to jedyne wytlumaczenie dlaczego niektorzy uwazaja txp001 za takie samo/gorsze od FP3, a inni (w tym ja) twierdzą, że jest to zaraz po HE0008 najlepsza petarda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba miałem gorsze TXP001. Odpalałem z około 30m i jak dla mnie nie ma porównania. TXP001 przyznałbym 2pkt na 10 a FP3 NEW miało by ich 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego wszystkiego i tak wynika, ze lepiej wziac FP3/NEW i miec pewniaka, ktory za kazdym razem strzela tak samo, niz ryzykowac i kupowac TXP001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

fp3.jpg

Porównałem 3 petardy:

FP3,FP3 Small i ATN3

ATN3 walną makabrycznie mocno bass był tak mocy ze mnie aż cofneło xd (ziemia się zatrzęsła B)),FP3 było bardzo dobre jak na swoje rozmiary ale dużo słabsze (jakieś 60% ATN3) FP3 Small było trochę słabsze lecz odczuwalnie gorsze od FP3.

Wniosek jest taki:Jeśli chcecie poczuć moc i bass kupcie nieopłacane ANT3 (mało sztuk duża cena) jeśli chcecie zrobić trochę hałasu kupcie FP3,smalle jak dla mnie jakieś takie do pupy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fp3.jpg

Porównałem 3 petardy:

FP3,FP3 Small i ATN3

ATN3 walną makabrycznie mocno bass był tak mocy ze mnie aż cofneło xd (ziemia się zatrzęsła cool.gif),FP3 było bardzo dobre jak na swoje rozmiary ale dużo słabsze (jakieś 60% ATN3) FP3 Small było trochę słabsze lecz odczuwalnie gorsze od FP3.

Wniosek jest taki:Jeśli chcecie poczuć moc i bass kupcie nieopłacane ANT3 (mało sztuk duża cena) jeśli chcecie zrobić trochę hałasu kupcie FP3,smalle jak dla mnie jakieś takie do pupy xd


Jezeli mialbys mozliwosc, to nagraj jakis filmik porownawczy FP3/New i FP3 Small. Kazdy pisze, co innego i juz nie wiem czy zamawiac FP3/New czy Small.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Niestety jeszcze nie mam kamery,zdecydowanie FP3, smalle są dużo cichsze naprawdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak jak myślałem. Już za dużo osób mówi, że pomiędzy FP3new, a FP3small jest jednak różnica. Może nie jest ona tak znacząca, ale jednak ;). Miałem kupić 6 paczek small i 4 paczki new, ale wyjdzie na to, że jednak zdecyduje się na sprawdzone i niezastąpione FP3new.
Chyba nawet po samym wyglądzie można wywnioskować, że small dają słabiej, bo jest mniej prochu.
Jak narazie nie ma FP3new na fm.pl... Oby z najbliższą dostawą się pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No więc tak jak myślałem. Już za dużo osób mówi, że pomiędzy FP3new, a FP3small jest jednak różnica. Może nie jest ona tak znacząca, ale jednak wink.gif. Miałem kupić 6 paczek small i 4 paczki new, ale wyjdzie na to, że jednak zdecyduje się na sprawdzone i niezastąpione FP3new.
Chyba nawet po samym wyglądzie można wywnioskować, że small dają słabiej, bo jest mniej prochu.
Jak narazie nie ma FP3new na fm.pl... Oby z najbliższą dostawą się pojawiły.



Ja planowalem brac same FP3 Small. Ale w tym momencie juz nie wiem. Jezsli ktos do czasu moich glownych zakupow (prawdopodobnie WK) zrobi prownawczy film, to stwierdze wtedy ostatecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3new w tym roku na fm.pl będą w cenie poniżej 10zł.
Taką informację otrzymałem na ich numerze gg ;).
Nic, tylko skakać z radości xD !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FP3new w tym roku na fm.pl będą w cenie poniżej 10zł.
Taką informację otrzymałem na ich numerze gg ;).
Nic, tylko skakać z radości xD !!


Jeśli to prawda to biorę 4 paczki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że są tanie, głośne to jeszcze ich jest dużo w pudełku też wezmę parę pudełek tych petarda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FP3new w tym roku na fm.pl będą w cenie poniżej 10zł.
Taką informację otrzymałem na ich numerze gg ;).
Nic, tylko skakać z radości xD !!



A są za 12 zł :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...