Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Również zakupiłem je na alepetardzie,przy tej cenie to jest prawdziwe KO.Tak jak na filmie strzela wolno więc można nacieszyć się efektami.Nawet nie myślcie aby trzymać to w ręce!
 3. i tak lepszy niż pirohit
 4. Pytanie dotyczyło dostępności kodu rabatowego , a co co do tych błędów które popełnił sklep w ostatnich kilku latach to prawdopodobnie wyciągnęli wnioski i w tym roku nie ma się do czego przyczepić i to nie tylko maja opinia .W czasie tej ostatniej promocji robiłem 3 razy zamówienie i na paczkę czekałem 2 dni , bez kłopotu z dostępnością i czasem wysyłki.
 5. Yesterday
 6. Jeśli chodzi o sklep https://ins-fireworks.pl to warto poczytać opinie, w ubiegłych latach dostępność w sklepie a na stronie to towar widmo.
 7. Większość sklepów jednak blokuje
 8. W tamtym roku na ins były przeceny styczniowe i wchodził kod marcinatora
 9. Jeśli są promocje w sklepach to większość kodów nie działa
 10. tak wiem właśnie zamówiłem
 11. Teraz masz w ofercie rabaty ponad 35 %
 12. Zgadzam sje z tobą w 100 % fontanna epicka szkoda tylko że 1 efektowa dlatego wolałem zakupić kilka San Francisco , ta sama cena i ponad 3 minuty różnych efektów
 13. Mozna prosic email albo fb do kontaktu?
 14. To jest kozak jeśli chodzi o fontanny https://pirofan.com.pl/produkt/fontanna-titanium-sunflowers-super-power/
 15. mam pytanie czy na ins jest jakiś kod rabatowy bo chciałem zamówić
 16. Znalazłem te cudeńka jeszcze w postaci 3,5 minutowej fontanny
 17. Wolf taki sobie jak za tę cenę, ale Absynt jak dla mnie rewelacja.
 18. Ja mam dojście do bardzo dobrych nadruków i ubrań Jeśli jesteście zainteresowani to mogę pomóc. Konkretnie; Wizualizacja bluz, koszulek etc. Cena No i zamówienia Dajcie mi tylko co ma być na bluzach/ koszulkach
 19. Last week
 20. Tych unboxingów i tak jest aktalnie mniej niż jeszcze kilka lat temu.Zdjęcie to zdjęcie☺.Planujesz cos jeszcze zakupić?
 21. Widać tą pasję u naszego mantisa☺.Może nie ma najlepszych stuffów ale poziom zaangażowania na najwyższym poziomie.
 22. Moim zdaniem zakupiłeś jedną z najlepszych wyrzutni aktualnie w amatorce.Gratulacje!.Czekamy na kolejne rodzynki☺
 23. Bardzo mi się spodobała na filmikach, to musiałem ją mieć Co do planów, to póki co poluje na SIGNATURE RANGE C1003SIG/C, jest to ostatnia kostka którą bardzo bym chciał mieć w tym roku, ale póki co cena za wysoka, czekam na jakąś promocje lub czarny piątek, a że tylko 3 sklepy z tego co widziałem ją mają, to mogę się nie doczekać Ale mam kilka zastępczych propozycji jakby ta nie wypaliła Z zabawek chciałbym rakiety Formula 1 wypróbować i trochę emiterów/petard których jeszcze nie miałem jak P7D Delova Rana czy FP10-FS Funkenschlag 10, a co wyjdzie to się okaże w listopadzie pewnie Pozdro!
 24. Szanuję za wybór BZ50S-7007, sądzę że zapewni godne zwieńczenie całego strzelania Jakie dalsze plany zakupowe?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...