Jump to content

bx2

Użytkownik
 • Posts

  150
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

bx2 last won the day on July 16

bx2 had the most liked content!

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań

Recent Profile Visitors

2,079 profile views

bx2's Achievements

Entuzjasta

Entuzjasta (3/7)

3

Reputation

 1. Chciałem się z wami podzielić sposobem otrzymania tabletu od banku. W wielkim skrócie to należy założyć kartę kredytową w banku i wydać w ciągu 30 dni 1000 zł. Więcej informacji i link do specjalnego formularza na stronie http://www.promocje-oferty.pl/tablet-samsung-za-zalozenie-karty-kredytowej W razie jakichkolwiek pytań można pisać w temacie lub na PW. Sam już otrzymałem tablet.
 2. Zgadza się. Już "redaktorzy" mieli mnóstwo pomysłów, ale problem jest taki że strony jeszcze nie ma. A z tego co pamiętam miała ruszyć na sezon sylwestrowy, czyli jakieś pół roku temu. Nie mają materiałów na artykuły a newsleter im się marzy.
 3. A wg jakich kryteriów będzie wybierana lista najlepszych, bo najczęściej nie znaczy najlepiej.
 4. Największy hotel w stolicy prowincji Liaoning w Chinach stanął w 200-metrowych płomieniach. Pożar spowodowały sztuczne ognie, którymi Chińczycy hucznie witali nadejście Nowego Roku. link
 5. Ponawiam prośbę o polskie daty. Błąd niewyświetlania części nowych postów nadal się powtarza co jakiś czas.
 6. Nie spotkałem się z czymś takim jeszcze, ale brzmi bardzo ciekawie. Jestem ZA.
 7. III Karkonoski Festiwal Światła Data – 16.01.2011 Okazja – III Karkonoski Festiwal Światła Miejsce - Jelenia Góra - Cieplice Długość pokazu – niecałe 5 minut Wykonawca - Fire Show Film - http://www.youtube.com/watch?v=RI7_gOD_kwU Dodatkowo zapraszam do oglądnięcia kilku interesujących filmików: Mapping Architektoniczny - wizualna technika wykorzystująca do animacji struktury budynku w wykonaniu firmy Super AV Projekt P.I.W.O. – Potężny Indeksowany Wyświetlacz Oknowy - iluminacja w oknach Pałacu Schaffgotschów. Pokazy laserów i pirotechniki – w wykonaniu firmy Visual Sensation Laser Shows & Technologie
 8. Głównie przecenili to co ma FK ma w promocji 2 w cenie 1. Niektóre mają napisane WYPRZEDAŻ 2011 a ceny wyższe niż przed wyprzedażą. A pisanie przy JM01 Stara cena: 12,00 zł to dla mnie jest już żałosne, jeśli nigdy tyle nie kosztowały, ale to w ich stylu.
 9. Wap kategorycznie zakazałeś usuwania postów z działu sklepy internetowe, gdy ostatnim razem były posty usunięte. Pisałeś że będą wyciągane konsekwencje od tej osoby. Jeśli nie planujesz nic z tym zrobić, to niech osoba, która usunęła posty przyzna się, abyśmy wiedzieli kto tak zacięcie pilnuje postów o FM.
 10. zgadza się, mam nadzieję że to poprawią. Może być ten podział, ale jak wybiorę wyrzutnie to niech pokaże wszystkie, a jak wybiore np do 25 strzałów to wtedy tylko te.
 11. Widocznie muszą. Michalidis bardzo ciekawie to ująłeś.
 12. Widzę że ktoś nadal pilnuje aby za dużo złego nie pisać o FM i posty są usuwane. Oto link do zdjęcia z usuniętymi postami. Ostatnim razem jak była taka sytuacja to Wapster bezwzględnie zakazał usuwania postów z działu sklepy internetowe.
 13. Obecnie na FM jest komunikat: Witamy w programie instalacyjnym SOTESHOP Przejdź do instalacji Więc pewnie dopiero instalują sklep. Później konfiguracja, więc jak do końca tygodnia ruszą to będzie dobrze.
 14. Podepnę się do tematu: 1. Nie można zmienić dat na polskie? 2. Klikam na "Wyświetl nową zawartość" wyświetla mi posty: "Istnieje 7 nowych wpisów od dziś, 13:55". Ale na forum postów nie czytałem od kilku dni i tych z kilku dni mi nie pokazuje. Już kilka razy tak miałem. Dlaczego? Możecie to naprawić?
×
×
 • Create New...