Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wlasnie doszła moja paczka FP3NEW (za które zapłaciłem chorą cenę 20zł, ale przesylke mialem za 5zł, bo zamawialem z kumplami akcesoria do ASG w firebis także wyszło na jedno) i odpaliłem już 2 sztuki i stwierdzam, że jest warta każdego grosza. Dalej podtrzymuje zdanie, że jest troche słabsza od TXP0001, ale przy cenie 4 razy niższej jest to najlepszy zakup jaki możemy zrobić.

no i już sprzedałem 3 sztuki kumplowi po 3zł/sztuka xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wlasnie doszła moja paczka FP3NEW (za które zapłaciłem chorą cenę 20zł, ale przesylke mialem za 5zł, bo zamawialem z kumplami akcesoria do ASG w firebis także wyszło na jedno) i odpaliłem już 2 sztuki i stwierdzam, że jest warta każdego grosza. Dalej podtrzymuje zdanie, że jest troche słabsza od TXP0001, ale przy cenie 4 razy niższej jest to najlepszy zakup jaki możemy zrobić.

no i już sprzedałem 3 sztuki kumplowi po 3zł/sztuka xD

Trochę z niego wyciągnąłeś. U mnie w mieście jest za1zł i się waham, bo mają hurtownię z nimi zaraz obok. Ale jak WK wypali to na pewno kupię albo chociaż FP3S.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Roberto
u nas jak gościu handlował to brał 2 zł od sztuki to za paczke wychodziło 40 zł ale jak ktoś nie jest w temacie to nie wie...
i w tym roku skusiłem sie na 4 pazcki :D
będzie wesoło ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na wakacjach w jednej z nadmorskich miejscowości, to jedna dziewczyna sprzedawała w stoisku ASG po 5 zł za sztukę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na tym polega biznes mój drogi. jak sie chłopak nie zna i nie umie targować to niech traci


Dla mnie to smieszne jest. Jaki biznes? Zeby wlasnych kolegow oszukiwac na hajs?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie tyle kolegów co znajomych. o tak

btw. ostatnio była akcja (nie byłem przy tym bezpośrednio, ale widziałem co sie działo z gościem) z FP3. Byliśmy na strzelance i odbijaliśmy PM'ke z małego bunkru. Wrzucilismy do środka 2 strobo+ 2x FP3 i kolega który był w środku dosyć blisko (a krzyczelismy granat) przez 30 minut był wyłączony z rozgrywki, bo miał problemy z błędnikiem. Teraz już jest zakaz FP3NEW i pochodnych w budynkach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega dzisiaj kupił gdzieś tą petarde,oczywiście odpalił i myślał że jest słaba.Huk był ogromny można było poczuć dudnienie i wyraźny bas.5 metrów dalej włączył się alarm,petardy polecam każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo pirotechniki! Genialna petarda... Ten flash a potem niesamowity huk połączony z echem. W miejscowości nie było na mnie równych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3N moim zdaniem to jedna z najlepszych petard dostępnych na polskim rynku. Stoi na podium koło Achtunga z Hestii, i tego Big Jumbo bodajże? ;D Na 100% znajdzie się miejsce dla FP3N w moim skromnun stuffiku! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FP3N moim zdaniem to jedna z najlepszych petard dostępnych na polskim rynku. Stoi na podium koło Achtunga z Hestii, i tego Big Jumbo bodajże? ;D Na 100% znajdzie się miejsce dla FP3N w moim skromnun stuffiku! ;)

W moim stuffie również zagoszczą te petardy. Są super to światełko+huk. <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych petard naprawde warto zakupic dyzodorant. przykleic FP3 taśma i odpalic. radze sie odsunac na jakies 5-10 metrów bo ogien moze byc zadziwiajacy a co do chuku to super. Polecam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Do tych petard naprawde warto zakupic dyzodorant. przykleic FP3 taśma i odpalic. radze sie odsunac na jakies 5-10 metrów bo ogien moze byc zadziwiajacy a co do chuku to super. Polecam..


Co najmniej 20-25m...nigdy nie wiesz czy nie trafi cię metalowy kawałek ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do tych petard naprawde warto zakupic dyzodorant. przykleic FP3 taśma i odpalic. radze sie odsunac na jakies 5-10 metrów bo ogien moze byc zadziwiajacy a co do chuku to super. Polecam..


A żebyś tą puszką w łeb dostał, to może przestaniesz pisać takich idiotycznych postów, bo ktoś powtórzy i mu się może krzywda stać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A żebyś tą puszką w łeb dostał, to może przestaniesz pisać takich idiotycznych postów, bo ktoś powtórzy i mu się może krzywda stać..

Propsy za ten post.

Żebyś dostał tak prosto w czoło... Takie pomysły to sobie sam sprawdzaj/testuj czy jak to tam sobie nazwiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do tych petard naprawde warto zakupic dyzodorant. przykleic FP3 taśma i odpalic. radze sie odsunac na jakies 5-10 metrów bo ogien moze byc zadziwiajacy a co do chuku to super. Polecam..

Ehh.. Szkoda gadać gościu. Poprostu nie do opisania. Poszukaj w internecie sobie "Tragiczne wypadki z fajerwerkami". Może da ci to troche do myślenia. Chłopie, mam nadzieję że ty jeszcze masz ręce w całości.. Fajerwerki nie są po to zeby je do dezodorantów przyklejać, a jeżeli tak sądzisz, to wybacz, nic nie poradze. ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Głośniejsze są od achtungów ? z hesti ???

Jedni mówią tak, inni tak.. Mi tam się wydaje ze nie ma się co spierać, bo huk mają mniejwięcej taki sam, z tym ze FP3N jest bardziej opłacalne. Nie pamiętam ale chyba teraz są za 12 zł/20 szt a za tyle kasy to wychodzi nawet nie 3,5 achtunga. Tak ze jak chciałbys kupowac to ja bym kupil FP3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...