Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

FP3new na rekonstrukcjach historycznych używamy do dział i moździerzy bo jak to walnie to jak na wojnie

http://www.sokol.slupsk.pl/Overlord2010/pages/image/imagepage36.html

http://www.sokol.slupsk.pl/Overlord2010/pages/image/imagepage43.html

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs525.ash1/30873_124969730870028_107221652644836_174242_6512750_n.jpg


jak uda mi się znaleźć filmik to pokaże

fps: Sorki, że w Twoim poście piszę ale nie chcę robić spamu. To Ty się zajmujesz może rekonstrukcjami? Może coś napiszesz na forum może być w dziale off top, żeby przybliżyć swoje zainteresowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj rano idąc do szkoły przypomniało mi się, że mam w kieszeni fp3new. Odpaliłem ją i w oczekiwaniu na spory huk usłyszałem coś podobnego do k0204 -,- Mam nadzieję, że to była jakaś wadliwa sztuka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj rano idąc do szkoły przypomniało mi się, że mam w kieszeni fp3new. Odpaliłem ją i w oczekiwaniu na spory huk usłyszałem coś podobnego do k0204 -,- Mam nadzieję, że to była jakaś wadliwa sztuka...



Gwarantuję Ci miałeś wadliwą, odpal jeszcze jedną tylko na wydeptanym śniegu to zobaczysz xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem już 3 sztuki... 2 miały wybuch jak k0204 (zero basu, i dosyć ciche). trzecia miala huk porownywalny moze do malego achtunga. Odpalilem tez groma od triplexu i przebiła je wszystkie... Nie wiem czym to jest spowodowane. trzymam je w suchym miejscu temp. okolo 16stopni... Strzelalem na wydeptanej powierzchni na otwartym terenie (poligon) i 1 sztuke w mieście. Czyżbym dostał wadliwą partie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo możliwe że trafiła ci się wadliwa seria,sam muszę przetestować czy nowe jakie do mnie przyszły strzelają równie dobrze jak poprzednie :rolleyes: .


Jutro odpale z innej paczki i zobacze... Może zmienili skład prochu? Strzelał juz ktos w tym roku fp3?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też odpaliłem FP3, groma i mega piratke i FP3 wyraznie odstaje. Nie miałem nigdy tych petard. Niektórzy pisali, że są głosniejsze od Achtungów a tu klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odpaliłem już 3 sztuki... 2 miały wybuch jak k0204 (zero basu, i dosyć ciche). trzecia miala huk porownywalny moze do malego achtunga. Odpalilem tez groma od triplexu i przebiła je wszystkie... Nie wiem czym to jest spowodowane. trzymam je w suchym miejscu temp. okolo 16stopni... Strzelalem na wydeptanej powierzchni na otwartym terenie (poligon) i 1 sztuke w mieście. Czyżbym dostał wadliwą partie???



Kiedy je kupowales?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja już z 10 razy strzelałem i strzelały bardzo mocno, może znajdę ładowarkę do kamery i nagram i wrzucę na youtube.


Z tego roku FP3 czy z tamtego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedy je kupowales?

Zamowilem w piatek 10 grudnia. Ostatnie sztuki z tego co wiem... Chyab bedzie trzeba dokupic ejszcze achtungi bo te cale fp3 chyba zbyt mocno przechwalone...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tomszak nie pleć głupot one nie są przechwalone są bardzo dobre i huk za tą cenę jest taki jak achtung z hesti.

A jaki mam na to dowod? u mnei strzelaja jak k0204 po prostu... Jetsem zawiedziony. Byc mzoe jetsem nieszczesnikiem ktory trafil na zla partie. Albo po prostu odpalilem wadliwe sztuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Tegoroczne słabsze są. Nie ma co dyskutować, no albo niektórzy dostają wadliwe serie :)
Napewno zeszłoroczne były lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może je pozmieniali te które są wyprodukowane w 2010r, szatek ma jeszcze te z 2009r to będą dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ja teraz w miescie achtungi kupie za 2,80... U nas to po 3 zl za sztuke... pozostanie mi sluchac tych daremnych fp3new i delektowac sie gromami z tripla -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUSIAŁEŚ mieć słabą partię. Mi też się zdarzały słabsze.
Teraz też śnieg dużo wygłusza. Ale są mocniejsze niż achtungi. Pisk w uchu mam po każdym strzale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MUSIAŁEŚ mieć słabą partię. Mi też się zdarzały słabsze.
Teraz też śnieg dużo wygłusza. Ale są mocniejsze niż achtungi. Pisk w uchu mam po każdym strzale.

Hmm zdenerwowalem sie i rzucilem na odsniezona ulice przez okno 1 stzuke z innej paczki i ... Jebniecie masakryczne ! xd (przepraszam za slownictwo) W uchu mi zapiszczalo a byl dystans ok. 15m xd Oby inne sztuki byly takie same...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm zdenerwowalem sie i rzucilem na odsniezona ulice przez okno 1 stzuke z innej paczki i ... Jebniecie masakryczne ! xd (przepraszam za slownictwo) W uchu mi zapiszczalo a byl dystans ok. 15m xd Oby inne sztuki byly takie same...


Narobiles mi strachu, bo zamowilem 10 paczek. Mam nadzieje, ze to beda te same FP3, co byly zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Narobiles mi strachu, bo zamowilem 10 paczek. Mam nadzieje, ze to beda te same FP3, co byly zawsze.

Powinienes nadal sie bac bo jak na razie 1 sztuka na 4 byla dobra ... A moze by tka napisac do jorge e-maila czy sklad tej petardy sie zmienil?;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...