Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

One są za***iste odpalałem w tunelu, tunelu + butelce i normalnie:d huk dorównuje Achtungom ;d szczerze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mi też one się strasznie podobają. Huk jest kozacki. Żałowałem tylko, że miałem ich kilka sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym dniu wiem już wszystko...FP3 wali pięknie i bardzo podobnie do małego achtunga z Hestii,ale jednak minimalnie achtung wygrywa :wink: ,więc moge śmiało powiedziec: FP3 wygrywa w porównaniu cena-jakośc i mam na dzieje że tak pozostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ją odpaliłem i położyłem na niej pozostałość po odpalonym arcticu. Rozaliło go, a tektura latała w obrębie 20m. Bardzo mocne petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję porównać je z Mega Jumbo i muszę powiedzieć, że w moim przypadku FP3 New przegrało zauważalnie, choć nie była to ogromna różnica. Co nie zmienia faktu, że są świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj FP3N rozwaliłem pustą wyrzutnie po fajerwerkach. rozwaliło ją na strzępy.. może dam filmik za niedługo... a garnek to mi wyleciał z 50 metrów w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku dzisiaj patrzę, są.

-Ile za paczkę?
-2zł sztuka(40zł paczka:D)

Po wypaleniu całej paczki 3 osoby sapały:

-Idź z tym na poligon!
-Cały blok się trzęsie, wypier...!
itd.

Polecam jeszcze raz polecam:D Taniocha, a największy huk.




Ja dałem 9,50zł za paczkę 20 sztuk ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku dzisiaj patrzę, są.

-Ile za paczkę?
-2zł sztuka(40zł paczka:D)

Po wypaleniu całej paczki 3 osoby sapały:

-Idź z tym na poligon!
-Cały blok się trzęsie, wypier...!
itd.

Polecam jeszcze raz polecam:D Taniocha, a największy huk.




Ja dałem 9,50zł za paczkę 20 sztuk ;)


ja dałem 11 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wczoraj rano facet sprzedawał za 15,ja utargowałem do 12 zł/paczka :)
albo flashe te małe z jorga z 3,50 na 2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes! Trochę sie zastanawiałem, czy kupić Krachmeny czy FP3NEW. Wkońcu zdecydowałem się na FP3NEW i ten wybór był strzałem w dziesiątkę! ;D Huk naprawdę bardzo głośny taki sam (a może nawet większy od HE0208) Cena jest naprawdę niska bo około 10-15 zł za paczkę czyli 20 sztuk!
Petardy zdecydowanie duuuuużo bardziej opłacalne od małych Achtungów z Hestii.
Moi znajomi mieli na tego Sylwestra paczkę HE0208 i po wystrzeleniu wszystkich 6 sztuk w ciągu 2 minut ja odpaliłem FP3NEW wcześniej pokazując im jej wielkość. Jak wybuchło to wszyscy przez 5 sekund zaniemówili a potem tylko krzyknęli... no w każdym razie byli nieźle zaskoczeni. Ocena to jak najbardziej 10/10 ! Bardzo polecam!
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam fp3 mialem w tym roku i byly extra .Na poczatku zielone swiatlo i potem potężny huk.W 100% oplacalne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wczoraj rano facet sprzedawał za 15,ja utargowałem do 12 zł/paczka :)
albo flashe te małe z jorga z 3,50 na 2 :D



Mówisz o tych 6 sztuk w paczce ? Ja kupowałem 1,50zł za pudełeczko ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem razem z Bartek_expert i daję link do tej rozwalonej wyrzutni przez FP3New :smile:




jakie dzieci :lol: uwazajcie bo sobie krzywde zrobicie...

ale niezle rozwalilo :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio wrzuciliśmy ją z kolegami do starego kineskopu to po chwili kawałki szkła latały z 20 m w górę :grin: Efekt był przepiękny... szkoda że nie miałem czym nagrać
Ogólnie petarda świetna, bardzo opłacalna, naprawdę polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa może 100 albo tys od razu hahaha :roll: watpie zebys zdarzył uciec na 50 metrów od odpalania xD Fp3 wybucha w przeciagu 5-6 sec od odpalania :lol: przykład zeby dostac sie do klubu z Ekstraklasy :roll: 4 sec musisz przebiec 30 metrów (warunki beż sniegu trawa ,obuwie korki strój sportowy ) xD
:mrgreen: haha MasterToster haha troche przesadizłes z ta tetnicą xD
:grin: matrix320 to był głupi pomsył szerz swoja głupote w domu a nie na forum takie cos mozna zrobić z odpowiednim zabezpieczeniem + zapalniki elektryczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalałem w noc sylwestrową na środku głównej ulicy w mieście, po obydwu stronach były sklepy itp.
odpaliłem najpierw małego achtunga tego normalnego z hestii chyba, miałem z tamtego roku
huk mocny itp.
później fp3 no i moim zdaniem był mocniejszy i sklepy to swoimi alarmami potwierdziły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...