Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi


Jaka wada fabryczna wszystkim strzelają normalnie !!! wysusz się !!!


Przepraszam Cię z pośpiechu tak napisałem miało być wysusz je xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość karmel5061

Odpaliłem te z FM, są takie same jak rok temu,albo twoje są wilgotne ale wadliwe, poza tym velibrum dzwonił do Jorge i mówili że nic nie było zmienione bo już od samego początku petarda spełniała nowe wymogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odpaliłem te z FM, są takie same jak rok temu,albo twoje są wilgotne ale wadliwe, poza tym velibrum dzwonił do Jorge i mówili że nic nie było zmienione bo już od samego początku petarda spełniała nowe wymogi :)

Niech velibrum potwierdzi, ze dzwonil do jorge... susze petardy w 30 stopnaich :P zobaczymy co z tego bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... co do wilgoci, sprawa jest jasna (kaloryfer, lub ciepłe suche miejsce, na 2-4 dni, a można nawet dłużej).

Co do FP3 --> niezmienne. Tak samo mocne jak w zeszłym roku.
Jedyna zmiana to chyba przedłużenie lontu, ale mi to rybka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Coś mi się nie wydaje, abym dzwonił do Jorge.


Ktoś wczoraj napisał na SB że dzwoniłeś i się dowiedziałeś że nic się nie zmieniło, właśnie tą odp na sb się sugerowałem... :huh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po półgodzinnym suszeniu na piecu odpaliłem kolejna sztuke w terenie zabudowanym i tym razem huk byl potezny (mysle ze troche slabszy od k0208).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FP3NEW nie będzie ściszane. Jeżeli nie mieściłoby się w normach to zaprzestano by całego importu, a nie mieszano w jej składzie. Ale takich planów Jorge jeszcze nie ma.

To ja mówiłem na SB, że Veli podawał informacje o FP3N, co pokazuje jego wcześniejszy post. Nie pisze że dzwonił ale można wnioskować że ma info z pierwszej ręki.

A co do FP3N, ważyłem dzisiaj kilka sztuk zeszłorocznych i tegorocznych. Tegoroczne są cięższe średnio o 1g !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Czyli wszystko wina wilgotności, petardy są te tak samo mocne jak rok temu i to jest najważniejsze wiec nie piszcie już postów że FP3 jest słabsze :ph34r: ,a ta waga to pewnie wynik przedłużenia lontu bynajmniej mi się tak wydaje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelajcie najlepiej na odśnieżonych ulicach, lub stawiajcie petarde na jakiejś cegle, byleby była wyzej niz poziom sniegu. To ma bardzo duzy wplyw !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Strzelajcie najlepiej na odśnieżonych ulicach, lub stawiajcie petarde na jakiejś cegle, byleby była wyzej niz poziom sniegu. To ma bardzo duzy wplyw !


Na SB i w temacie pisaliśmy to już kilka razy ;) ,każda ale to każda petarda która wpadnie w śnieg wybuchnie ok.2-3 razy ciszej bo się tam "gubi"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na SB i w temacie pisaliśmy to już kilka razy ;) ,każda ale to każda petarda która wpadnie w śnieg wybuchnie ok.2-3 razy ciszej bo się tam "gubi"

Nie do końca mnie rozumiesz... Najlepiej odpalać na całkowicie odśnieżonym terenie, gdzie w okół na odległość co najmniej 10m nie ma śniegu, aby fala uderzeniowa mogła spokojnie się nieść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Nie do końca mnie rozumiesz... Najlepiej odpalać na całkowicie odśnieżonym terenie, gdzie w okół na odległość co najmniej 10m nie ma śniegu, aby fala uderzeniowa mogła spokojnie się nieść.


No chyba że tak,zupełnie cię poprzednio nie zrozumiałem.Myślę że masz racje w sumie im mniej przeszkód dla fali/echa/huku jak byśmy tego nie nazwali tym lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dzisiaj w tym samym miejscu FP3 NEW, groma Triplex i mega piratke maxsem, która miała 3 lata. Najmocniejsza mega piratka, grom też dobry, a FP3 pusty niski huk, bardzo cichy w porównaniu do poprzednich petard. Coś nie tak z tymi FP3 mam, nie czuje żeby były wilgotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Odpaliłem dzisiaj w tym samym miejscu FP3 NEW, groma Triplex i mega piratke maxsem, która miała 3 lata. Najmocniejsza mega piratka, grom też dobry, a FP3 pusty niski huk, bardzo cichy w porównaniu do poprzednich petard. Coś nie tak z tymi FP3 mam, nie czuje żeby były wilgotne


Tylko ty masz z nimi problem wiec przestać pisać że je popsuli bo tylko panikę na forum wzbudzasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, proponuje skonczyc nabijanie postow opisujac odpalanie kazdej sztuki FP3 <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra, proponuje skonczyc nabijanie postow opisujac odpalanie kazdej sztuki FP3 <_<

Uwierz mi ze zachowywalbys sie tak samo gdyby 4 pierwsze sztuki strzelaly jak k0204... I nie czepiaj sie, pilnuj swojej d*py:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam takie przeczucie że wy se dwaj żartujecie,by zniechęcić ludzi do kupowania FP3NEW. Które nadal bardzo mocno strzelają.
P.S a może się mylę?



No ja właśnie zamówiłem i jestem ciekawy efektu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam takie przeczucie że wy se dwaj żartujecie,by zniechęcić ludzi do kupowania FP3NEW. Które nadal bardzo mocno strzelają.
P.S a może się mylę?



Tomka znam długo xd, tego nie robi dla zniechęcania... już wszystko dobrze jest wysuszył i temat zamknięty :f_a:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...