Skocz do zawartości

mpiwowski

Administrator
 • Ilość treści

  5842
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  27

Wszystko napisane przez mpiwowski

 1. Jeśli firmy poddają się głupim trendom animalsów to podpisują pod siebie wyrok w niedalekiej przyszłości.
 2. Wreszcie coś profesjonalnego i ludzie, którzy będą potrafili to rzetelnie ocenić. Tak trzymać.
 3. Robi się, niestety nie zawsze mam czas dodawać te produkty. Zostało mi dodać produkty archiwalne importerów Tropic, Triplex, Piromax, Gaoo. Ewentualnie dodać Pyro-Moravie o ile mi odpiszą i sprawdzić dodane już produkty czy wszystko się zgadza w danych albo aktualizacja filmów na nowsze (zgodność efektów). Jak to zrobię puszczę pierwszą wersję katalogu publicznie. Od razu mówię, że pierwsza wersja będzie z połową importerów. Pełna wersja powinna zawierać minimum 16 importerów. edit: na ten moment 2325 produktów w katalogu przy 7 importerach
 4. Potwierdzam Bardzo dobra kostka. To moje nagranie:
 5. Nie będzie, bo ceny się tak zmieniają że aktualizacja tego byłaby niemożliwa. Poza tym nie każdy importer chce pokazywać ceny swoich produktów.
 6. Jak dobrze pójdzie to w lutym rusza katalog. Importerzy, którzy się z nim znajdą w pierwszej jego wersji to: Jorge, Tropic, Triplex, Piromax, Gaoo, Dextrin, VIVA i może Pyro-Moravia (zależy od tego czy doślą mi materiały na czas). Oczywiście nie będą to wszyscy importerzy, następnymi którzy się pojawią to: Kometa, Panta, Surex, Klasek, Maxsem, Dragon, Śmieszek, Tomaszek, Super-Power. Smutno mi trochę, że Hestia mnie zbywa i w ogóle nie odpisuje na meile bo z chęcią ich też bym dodał. Obecnie w katalogu jest 2012 produktów, a nie mam dodanych artykułów archiwalnych, 100 produktów Triplexa i całego Piromaxa. Tak więc na start będzie jak nic koło 2500, a przecież będzie jeszcze wielu importerów. ======================================================================== Szukam także beta-testerów katalogu, którzy mogliby sprawdzić poprawność filmów lub czy nie ma np. nowych filmów z nową wersją efektu. Poprawność danych także będzie sprawdzana, lub poszukać ewentualne brakujące dane, zdjęcia (tylko importera) lub filmy w internecie. Oczywiście nie interesują mnie dane z niepewnych źródeł lub filmy słabej jakości lub takie które pokazują dany produkt w sposób nierzetelny. Jakby ktoś chciał, może zgłaszać swoje kandydatury. KamilTM i KrychFire wyrazili chęć pomocy na ten moment.
 7. Nie będę się wdawał w szczegóły.
 8. Dodałem wszystkie filmy z Sylwestra i z Nowego Roku już na kanał, tak więc zapraszam do oglądania i oceniania. Linki do playlist: Sylwester - Nowy Rok -
 9. mpiwowski

  FC8004 Cracling

  Mój film tej fontanny: Naprawdę szczerze polecam, jak za 10zł warta zakupu jak najbardziej.
 10. Nasz film tej wyrzutni:
 11. Nasz film tej wyrzutni:
 12. Nasz film tej wyrzutni:
 13. Potwierdzam, bardzo dobra kosteczka w nie dużej cenie. Na pewno kupię ponownie. Mój film:
 14. Teraz to remanenty są a nie wyprzedaże.
 15. Tam nic nie zdziałasz, Panowie M już mają konta premium i wrzucają xD
 16. Spectrum dużo lepszy niż Sorbet w tym roku przynajmniej.
 17. Jedna z najlepszych wyrzutni jakie miałem okazje widzieć, jest to mój pewny punkt w zakupach na Sylwestra 2019.
 18. A mi to tylko została 1 paczka picollo ze spotkania
 19. Jedna z bardzo bardzo bardzo dobrych kostek. Odpaliłem obok siebie Final Cake 4 i tą z Panty i według mnie ta z Panty przebiła Final Cake tak 2-3 razy.
 20. Oczekuję ci w Łodzi za rok mój piro Guru w wyborze kostek haha Jest spora szansa, że teraz będą aż 3-4 pokazy bo każdy zrobi swój.
×
×
 • Utwórz nowe...