Skocz do zawartości

mpiwowski

Administrator
 • Zawartość

  5839
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  27

Wszystko napisane przez mpiwowski

 1. mpiwowski

  DHAC017 - Lake & Stars

  Potwierdzam Bardzo dobra kostka. To moje nagranie:
 2. mpiwowski

  Katalog Produktów

  Nie będzie, bo ceny się tak zmieniają że aktualizacja tego byłaby niemożliwa. Poza tym nie każdy importer chce pokazywać ceny swoich produktów.
 3. Witajcie Co bystrzejsi mogli wczoraj dostrzec iż obecnie pracuję nad projektem katalogu fajerwerków większości importerów, który zawierałby możliwie jak najwięcej informacji w jednym miejscu. Katalog jest na razie w fazie ciągłej aktualizacji w postaci dodawania nowych produktów czy wprowadzania zmian strukturalnych w samym katalogu. Ilość produktów i zmiennych jest dość przytłaczająca, z tego więc powodu szukam Beta testerów do katalogu, którzy mogliby sprawdzić poprawność dodanych produktów a także wyhaczyć ewentualne błędy. Warunkiem koniecznym jest spora wiedza o pirotechnice, tak więc interesują mnie tylko osoby ze ścisłej elity. Sam katalog ruszy pod koniec tego miesiąca, albo niestety dopiero już w styczniu. Oczywiście nie będzie to pełna wersja, ponieważ proces dodawania kolejnych produktów potrwa jeszcze nawet pół roku. Niestety nie mam za wiele czasu.
 4. mpiwowski

  Katalog Produktów

  Jak dobrze pójdzie to w lutym rusza katalog. Importerzy, którzy się z nim znajdą w pierwszej jego wersji to: Jorge, Tropic, Triplex, Piromax, Gaoo, Dextrin, VIVA i może Pyro-Moravia (zależy od tego czy doślą mi materiały na czas). Oczywiście nie będą to wszyscy importerzy, następnymi którzy się pojawią to: Kometa, Panta, Surex, Klasek, Maxsem, Dragon, Śmieszek, Tomaszek, Super-Power. Smutno mi trochę, że Hestia mnie zbywa i w ogóle nie odpisuje na meile bo z chęcią ich też bym dodał. Obecnie w katalogu jest 2012 produktów, a nie mam dodanych artykułów archiwalnych, 100 produktów Triplexa i całego Piromaxa. Tak więc na start będzie jak nic koło 2500, a przecież będzie jeszcze wielu importerów. ======================================================================== Szukam także beta-testerów katalogu, którzy mogliby sprawdzić poprawność filmów lub czy nie ma np. nowych filmów z nową wersją efektu. Poprawność danych także będzie sprawdzana, lub poszukać ewentualne brakujące dane, zdjęcia (tylko importera) lub filmy w internecie. Oczywiście nie interesują mnie dane z niepewnych źródeł lub filmy słabej jakości lub takie które pokazują dany produkt w sposób nierzetelny. Jakby ktoś chciał, może zgłaszać swoje kandydatury. KamilTM i KrychFire wyrazili chęć pomocy na ten moment.
 5. mpiwowski

  FUNKE YGGDRASIL-Z [Batch 2017]

  Zapewne nie
 6. mpiwowski

  SM2126 Macrocosmos III

  Nie będę się wdawał w szczegóły.
 7. mpiwowski

  [mpiwowski] Sylwester 2018/2019

  Dodałem wszystkie filmy z Sylwestra i z Nowego Roku już na kanał, tak więc zapraszam do oglądania i oceniania. Linki do playlist: Sylwester - Nowy Rok -
 8. Długo zapowiadany pokaz będzie można zobaczyć w podanym poniżej linku: (premiera 1 stycznia o godz. 14:00) Sylwestrowy pokaz sztucznych ogni w Łodzi na Sylwestra 2018. Wszystko wypaliło zgodnie z planem, jedyny minus to zwiększone zadymienie, ale niestety na pogodę nie mamy wpływu, choć taka ilość co poszła w finale to żadna pogoda chyba nie pomoże. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Liczę na opinie i komentarze. W następnych dniach dodam kolejne filmy.
 9. mpiwowski

  FC8004 Cracling

  Mój film tej fontanny: Naprawdę szczerze polecam, jak za 10zł warta zakupu jak najbardziej.
 10. mpiwowski

  TXB394 Passat

  Nasz film tej wyrzutni:
 11. mpiwowski

  SM2126 Macrocosmos III

  Nasz film tej wyrzutni:
 12. mpiwowski

  XB3004 Final Cake 1

  Nasz film tej wyrzutni:
 13. mpiwowski

  JW14 Arctic / M14 Mistrzowie Ognia (żółta)

  Nasz film tej wyrzutni:
 14. mpiwowski

  NS116050 Pumpinks

  Nasz film tej wyrzutni:
 15. mpiwowski

  PM2331 Heavy Metal (Pyro Moravia)

  Nasz film tej wyrzutni:
 16. mpiwowski

  TXB325 Absynt

  Potwierdzam, bardzo dobra kosteczka w nie dużej cenie. Na pewno kupię ponownie. Mój film:
 17. mpiwowski

  Sylwestrowe wyprzedaże

  Teraz to remanenty są a nie wyprzedaże.
 18. Tam nic nie zdziałasz, Panowie M już mają konta premium i wrzucają xD
 19. Nie doświadczyłem i nie chcę tego doświadczać.
 20. mpiwowski

  TXB022 Spektrum

  Spectrum dużo lepszy niż Sorbet w tym roku przynajmniej.
 21. mpiwowski

  TXB022 Spektrum

  Jedna z najlepszych wyrzutni jakie miałem okazje widzieć, jest to mój pewny punkt w zakupach na Sylwestra 2019.
 22. mpiwowski

  Pozostałości po sylwestrze.

  A mi to tylko została 1 paczka picollo ze spotkania
 23. mpiwowski

  PPB49886 Brocade King with Blue Mines (Panta)

  Jedna z bardzo bardzo bardzo dobrych kostek. Odpaliłem obok siebie Final Cake 4 i tą z Panty i według mnie ta z Panty przebiła Final Cake tak 2-3 razy.
 24. mpiwowski

  [mpiwowski] Sylwester 2018/2019

  Oczekuję ci w Łodzi za rok mój piro Guru w wyborze kostek haha Jest spora szansa, że teraz będą aż 3-4 pokazy bo każdy zrobi swój.
 25. mpiwowski

  [mpiwowski] Sylwester 2018/2019

  Kolejny film to Wyrzutnia salute DHC017 + Traca:
×