Jump to content

mpiwowski

Administrator
 • Content Count

  5,924
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

Everything posted by mpiwowski

 1. Na Pyromeeting France 2019 oni zrobili włoską batterię, nie mascletę. To trochę inny styl, z reguły batterie robi się w mniejszej skali (mniej petard) i nie robi się to w formie siatki a bardziej węża. Masclety to większe projekty i opadających petard nie strzela się w żadnych układach, po prostu ma nawalać i tyle. Oczywiście to wszystko też z głową, nie odpalę wszystkiego na raz. W finale będzie więcej, dynamika powinna rosnąć itd. Sekwencje i układy można zaplanować w otoczce do masclety.
 2. Czas na aktualizacje Masclety O to pierwsze zakupy: Łącznie około 1500 petard na ten moment, Planowane jest jeszcze dokupienie 300 sztuk tb5, 50 screamów 5s i 600 sztuk tp4. Wtedy będzie całość. Oczywiście wszystkie powyższe rzeczy z najlepszych partii.
 3. 0,2g. Tego to już nie można nazywać petardą a bardziej pchełką. :D
 4. Na zachętę mogę zdradzić już wszystkie kostki do sekwencji "Blue", jako że już część poznaliście to jest to jedyny element który chcę i mogę zdradzić Kostki, które będą w tej sekwencji to: - BZ50S-7019 x2 - PM2331-K Funky & Hip Hop x3 - NS1025 BLUE x8 - BI25S1-242 x4
 5. Postanowiłem zrobić ten informacyjny temat by od tej pory fajerwerkowe sklepy internetowe wiedziały jakich produktów oczekują od nich klienci (przynajmniej ci bardziej wtajemniczeni hehe). Być może faktycznie nasze forum jest tutaj niszowe i nie zakupimy takich ilości co Janusze z bazaru, lecz jeśli np. mam ochotę wziąć karton danej kostki, to czemu niby taki sklep przy okazji miałby nie ściągnąć jednego takowego kartonu? Czysty zysk z gwarancją kupna. Mam nadzieję, że chociaż część z tych propozycji zostałaby zrealizowana. Ja np. bardzo chętnie kupiłbym tą wyrzutnię w ilości 3 sztuk. Jest już dostępna na rynku czeskim, pakowanie 4/1. Czy któryś ze sklepów będzie chciał chociaż ściągnąć 1 karton tej kostki? O to jest pytanie. Po to powstał ten temat, może ktoś się skusi to zrobić.
 6. Kaszana będzie, najlepiej bym to zutylizował bo pieski się boją !! Już wystarczy ci tego piro !!
 7. Swoją drogą start sklepu to jedno, ale jak ceny będą za przeproszeniem z d*py to i tak nikt nie kupi.
 8. No seria muzyczna zdecydowanie, sam zaopatrzyłem się w 5-6 rodzajów tych kostek. Co do Final Cake, teraz są nowe partie. Dużo gorsze niż dawne stare.
 9. Kolorowa, prawdziwe video: Już nie taka fajna. Z niebieskiej wolałbym taką:
 10. Już zgłosiłem ten temat do prokuratuły, wyjaśnimy tą spinę na drodze sądowej przy sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. !!!
 11. Podoba mi się to, że liczysz NEC i strzały tak jak ja. To pokazuje ile tam jest mocy. Stuff konkretny, teraz tylko pozostaje czekać do sylwka.
 12. ahhh te saluty z JW01 to napewno będzie najlepszy punkt twojego sylwestra !!!
 13. Nie, to są stare poligrafie.
 14. Odkupię, nie ma problemu xD
 15. To już wiem kto mi to wykupił
 16. mpiwowski

  Kroniki forumowe

  Coś pięknego, polecam inicjatywę. I to jeszcze wszystko zabawnie opisane.
 17. I takie piro półki to ja rozumiem !! Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z kostek. Silent Night napewno się sprawdzi.
 18. Mój film z tego roku:
 19. No nielegalnie Nie wolno sprzedawać moździerzy.
 20. Również dziękuję za super spotkanie, mimo wielu przeciwnościom losu i emocjom pokaz wyszedł z tego najlepiej jak mógł. Mi osobiście się bardzo podobało. Do tego stopnia, że teraz chce mi się co chwila kupować piro. Teraz pozostaje wyciągnąć wnioski, poprawić błędy, kupić 5 razy tyle, przyjechać do Łodzi i strzelić na legendarnym magicznym boisku gdzie pokazy zawsze się udają haha. PS: Może i Final Cake nie poszły, ale za to jak ładnie Mistrale siadły. PS2: Filmy innych widzów oddające nieco inaczej atmosferę pokazu:
 21. Z celi nie napiszą ci odpowiedzi.
×
×
 • Create New...