Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/09/2020 in all areas

 1. 3 points
  Witam. Wrzuciłem na firmowego bloga wpis o brazylijskich baloeiros https://grupapso.pl/b/21/fajerwerki-niejedno-maja-imie-baloeiros Bardzo pouczający i wart przemyślenia jest zlinkowany we wpisie artykuł http://theappendix.net/issues/2014/10/an-art-of-air-and-fire-brazils-renegade-balloonists Pozdrawiam, zk1959
 2. 2 points
  Tak jak w temacie cena 700zł
 3. 2 points
 4. 2 points
  Czas na aktualizacje Masclety O to pierwsze zakupy: Łącznie około 1500 petard na ten moment, Planowane jest jeszcze dokupienie 300 sztuk tb5, 50 screamów 5s i 600 sztuk tp4. Wtedy będzie całość. Oczywiście wszystkie powyższe rzeczy z najlepszych partii.
 5. 1 point
  Każdy towar znajdzie swojego klienta,myśle że ok 500zł może być warta
 6. 1 point
  Możesz jeszcze popatrzeć na "cicha noc" bardzo fajna kosteczka
 7. 1 point
  150 to budżet na całość czy może kilka wyrzutni i każda po 150 bo nie sprecyzowałeś Jeśli to pierwsze to można poszukać jakiegoś kewlara w tej cenie albo jeden ze smoków na piroshop bo akurat po 150zł są
 8. 1 point
  Cześć A więc, zacznijmy od samego początku jeśli chcesz zakupić więcej niż jedną wyrzutnie w takim budżecie jakim podałeś to odrazu odpowiadam nie da się natomiast jeśli chodzi ci o jedną wyrzutnie to Tak jeśli liczba wystrzałów nie ma dla ciebie takiego dużego znaczenia to sprawa jest banalnie prosta.. ponieważ wachlarz produktów w tej cenie jest bardzo szeroki ale co ważniejsze pytanie: co uważa się za dobrą wyrzutnie.?! Dobre wyrzutnie zaczyną się od kalibru 30mm i tylko w to radzę celować, importera jakiego bym ci polecił to Triplex świetne ceny w stosunku do jakości, wyrzutnie też dzielą się na układy strzelania | \/ oraz \|/ kwestia gustu z pewnością coś dla siebie znajdziesz dalej w tej kwesti już nie mogę doradzić ci co konkretnie zakupić ponieważ każdy ma inny gust i upodobania jedno mogę powiedzieć żadnej wyrzutni o kalibrze 50mm nie radzę kupować jest to mało opłacalne w stosunku do jakości najlepiej jak wejdziesz na stronę sklepu PiroArt.eu i sam coś wybierzesz pod każdą wyrzutnią masz film z prezentacją efektów danej wyrzutni a z kodem rabatowym forumfajerwerki.pl otrzymasz 10% upust przy złożeniu zamówienia.
 9. 1 point
  Pierwsza paczka przyszła to temat trzeba założyć https://imgur.com/5oBpOyd
 10. 1 point
  Witaj w klubie systemowców. Na początku może być tak, że trzeba będzie pokombinować z anteną, czasami wysunąć ją do połowy, czasami na maxa, żeby sygnał załapał. Po jakimś czasie używania już nie miałem takich problemów. Nie zapomnij kupić bateryjek do pilota. Są małe i uważaj, żeby nie przepłacić za nie w markecie spożywczym.
 11. 1 point
  100 zł równe po rabacie przy zakładniu nowego konta było 5$ czy coś takiego już nie pamiętam
 12. 1 point
  Aktualizaca Nr.6 Tym razem system na który oczekiwałem ponad 2 miesiące zakupiony z Ebay myślę że na początek w sam raz wystarczy na moje amatorskie potrzeby. wszystko się okaże po sylwestrze czy faktycznie zarażę się robieniem pokazów wtedy zdecyduje się na konkretniejszy system z wiekszą ilością kanałów.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...