Jump to content

mpiwowski

Administrator
 • Content Count

  5,905
 • Joined

 • Days Won

  38

mpiwowski last won the day on October 28 2019

mpiwowski had the most liked content!

Community Reputation

87 Wzorowa

About mpiwowski

 • Rank
  polskiefajerwerki.net
 • Birthday 08/21/1991

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Łódź
 • Zainteresowania
  fajerwerki, komputery, podróże, foto & video, tenis stołowy, bilard, serwis PolskieFajerwerki
 • Aparat
  2x Canon EOS 500D i inne
 • Kamera
  Sony HDR-FX1000E

Kontakt

Poprzednie pola

 • YouTube
  youtube.pl/PolskieFajerwerki

Recent Profile Visitors

24,749 profile views
 1. I takie piro półki to ja rozumiem !! Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z kostek. Silent Night napewno się sprawdzi.
 2. Mój film z tego roku:
 3. No nielegalnie Nie wolno sprzedawać moździerzy.
 4. Również dziękuję za super spotkanie, mimo wielu przeciwnościom losu i emocjom pokaz wyszedł z tego najlepiej jak mógł. Mi osobiście się bardzo podobało. Do tego stopnia, że teraz chce mi się co chwila kupować piro. Teraz pozostaje wyciągnąć wnioski, poprawić błędy, kupić 5 razy tyle, przyjechać do Łodzi i strzelić na legendarnym magicznym boisku gdzie pokazy zawsze się udają haha. PS: Może i Final Cake nie poszły, ale za to jak ładnie Mistrale siadły. PS2: Filmy innych widzów oddające nieco inaczej atmosferę pokazu:
 5. Z celi nie napiszą ci odpowiedzi.
 6. Odpala się lonty a nie plastiki. Tyle w temacie. Zamykam.
 7. Nie ściągaj, chce zobaczyć jak plastik kapie ci paluchy hahahahah Ludzie, na zdrowy rozsądek... Plastik chcecie podpalać? W ogóle czytacie instrukcje? Jak macie taką wiedzę na temat fajerwerków, to może lepiej ich nie tykajcie?!!! Oczywiście, że ściągać osłonę.
 8. Bardziej Hiszpanii, Europla takie coś sprzedaje. Piszę Europla bo to jedyna firma, która się sprzedaje w Polsce. Ściąga ją m.in Jorge czy Surex. Stawiam jednak, że byłoby dużo drożej. Dlatego napisałem o wapsterze bo być może małą część podobną do prawdziwej on załatwi. Zobaczymy
 9. Być może będzie to mój ostatni wielki projekt w historii (prawie na pewno). Tak więc jak trzeba dać czadu. Już nie jara mnie wydawanie ponad 3k na piro i chciałbym z tym skończyć z przytupem. Na sylwestra zawsze coś będzie, ale nie chciałbym w przyszłości już wydawać na to wielkich kwot.
 10. Tak więc, jak obiecałem. Petardy jakie będą używane to: PODSTAWA (około 3500 sztuk) Titanblitz 5 Mix (22 paczki już zamówione + 2 paczki posiadam) Titanblitz 5 Crackling (1 paczka zamówiona + 3 paczki posiadam) TP4 z Tropica (60 paczek zamówionych) Scream 5s (10 paczek zamówionych) Pierwsza partia daje nam około 1300 petard. Druga partia to będzie kolejne 1200 sztuk TP4 z Tropica. Przed samym pokazem przez firmę może coś mocniejszego ogarnę + tak jak wapster obiecał rarytasy też dowiezie. Łącznie powinno być w granicach 4000 petard z czego w samym finale około 1700 sztuk na raz. + oczywiście finał samego pokazu.
 11. Potwierdzam, jest na to szansa. Widziałem już zdjęcia xDDD
 12. Stuff prima sorcik, szkoda jednak że nie będę miał okazji go zobaczyć w akcji bo zachciało ci się odpalać 1 stycznia. Mam nadzieję, że wszystko się uda i nie klikniesz w pilocie wszystkich przycisków na raz jak Kamil xD Także plusik za humor, tyle że to sama prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 13. Oj tak, każda pomoc mile widziana hehe. Pro piro będzie brane właśnie te kilka miesięcy wcześniej i ewentualny lokal też, więc właśnie te kilka miesięcy przed będę zbierał po te 250zł od każdego. Wtedy będzie dobra okazja też na dorzucanie czegokolwiek.
 14. Tak dokładnie haha, Nie chcę za bardzo obciążać się finansowo i wolę sobie robić to powoli ale dobrze. Bo poza piro jest cała masa wydatków pobocznych, np. żeby ogrodzić mascletę by nie strzelało ludziom po twarzy trzeba ją ogrodzić. Koszt ogrodzenia 500zł. Co do wpisowego, to jest koszt lokalu + te dodatkowe rzeczy jak jedzenie czy koszulka pamiątkowa. (Znalazły się już osoby co zaczęły wybrzydzać bo śmiem brać 250zł od każdego przy takim projekcie ehh). Chyba, że załatwię teren i wtedy lokalu nie będzie, to koszt wpisowego można przeznaczyć w piro lub na nocleg. To będzie się ustalać rok przed. Póki co o tym nie myślę. Co do zrzutki, ja już wiem jak to z polakami wygląda. Nikt nie dorzuci się do projektu, który byłby za 3-4 lata a poza tym znajdą się z wymówką to twój pokaz tak więc ja się nie dorzucam. Takie są realia. Co do petard to podam ci wieczorem.
×
×
 • Create New...