Jump to content

mpiwowski

Administrator
 • Posts

  6,011
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  61

mpiwowski last won the day on August 4

mpiwowski had the most liked content!

About mpiwowski

 • Birthday 08/21/1991

Kontakt

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Łódź
 • Zainteresowania
  fajerwerki, komputery, podróże, foto & video, tenis stołowy, bilard, serwis PolskieFajerwerki

Recent Profile Visitors

33,634 profile views

mpiwowski's Achievements

Ekspert

Ekspert (7/7)

123

Reputation

 1. Dzięki za propozycję, ale ciągle tylko duże wielkoludy proponujecie. xd
 2. To jest szczere pole więc taki test byłby niewiarygodny więc nie będziemy tego robić.
 3. Facet, patrze na te ceny. Daj no że coś realnego.
 4. Witam Panów Pirotechników xD Za 2 miesiące odbędzie tradycyjne spotkanie naszej ekipy i tradycyjnie będziemy testować kilka kosteczek. 2 już mamy zaklepane i będą to: - TXB709 Wanted - TXB764 X-Effects Będę wdzięczny za propozycje kolejnych (raczej mniejszych bo duże już wybraliśmy). Jeśli ktoś chciałby coś zobaczyć to czekam na typy. Postaram się wybrać coś z tego. Nagrania tradycyjnie będą FULL HAJDI DEFINISZYN !!! xD
 5. Nieźle nieźle, ale gdzie są Signalosy 2.0 z grubym korpusem?
 6. Nawet na logike, możesz robić taki remont o godzinie 21, który będzie hałasował tak samo jak to piro. I co dostaniesz mandat bo robiłeś remont w wyznaczonych godzinach? Pany... Nie ma szans. Może przyjechać, zwrócić uwagę bo musi ale nie ma takiej opcji by dostać za to mandat. Powołuję się na Fundacje Pirotechniczne, które mówią tak samo jak ja. Sądzę, że prawnie mają większe pojęcie od nas robiąc tak wiele pokazów.
 7. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek PUBLICZNY, spoczynek NOCNY albo wywołuje zgorszenie w miejscu PUBLICZNYM A my mówimy o terenie prywatnym.
 8. Nie mogą, będzie to bezprawne. Tak samo jak ktoś robił remont u mnie w bloku. Typ zadzwonił na straż miejską czy mogą coś z tym zrobić bo było tak głośno, że sie wytrzymać nie dało.. To odpowiedzieli mu, że nie ma ciszy nocnej i mają do tego prawo. Analogicznie jest z pirotechniką. PS: Pały mogą przyjechać bo muszą, ale nie mają prawa dać ci za to mandatu.
 9. To raczej ty nie wprowadzaj. Jak nie ma zapisku o strzelaniu w tych godzinach tzn. że obowiązują zasady ciszy nocnej. Dlatego napisałem jak napisałem. Cisza nocna obowiązuje wszędzie od 22 do 6. Jak chcesz możesz nawalać o północy na prywatnej posesji zobaczymy jak szybko cie zgarną.
 10. You can shoot fireworks legally during the year from 6 to 22 only on a private property. 31 December from 06:00 to 00:00 and 1st of January from 00:00 to 22:00. Everywhere. That's all.
 11. Jest git o ile trafisz tą partie co ja miałem. Bo jedna osoba z forum miała i mówiła, że nie powaliła. To sie zmienia za bardzo.
 12. Dokładnie tak, żałowałbym potem że po wywaleniu takiej kwoty mogłem zrobić coś lepiej. A co do rangi międzynarodowej to kto wie, może jacyś Holendrzy wbiją bo już coś tam im mówiłem hehe
 13. Ooo to idealnie się składa jak 20-lecie forum. Niestety to jest moja wada, jestem zbytnim perfekcjonistą, ale staram się już hamować bo dół się rozrósł jak cholera haha. Mimo to jest tak jak mówisz, dalszy termin = więcej sprzętu, to dość istotny aspekt zwłaszcza, że 25% podwyżki się zbliżają. Normalnie wszystko byłoby bez zmian w 2023, ale obecna sytuacja niestety wymusiła zmianę o rok później. Gwarantuję, że ta data już się nie zmieni, walimy na 100% w 2024.
 14. Ze względu na pandemię koronawirusa, pokaz został przesunięty na WRZESIEŃ 2024. Jest to ostateczny termin, który nie ulegnie NA 100% zmianie. Nie mógłbym zrobić tego pokazu w 2025, 2026 itd. kolejnych latach w związku ze sporymi moimi planami, dlatego pokaz nie będzie już więcej przekładany. Poza tym sam nie chcę odciągać tego dalej w czasie. ROK 2024 to termin ostateczny. Za 3 lata się widzimy Panowie i Panie !!! Myślę, że damy czadu bo towar ma być prima sorcik. PS: Przepraszam za przesunięcie, ale jest to potraktowane nie tylko samą możliwością ogarniania takiego show w dobie pandemii, ale także zdolnościami finansowymi które się też po części skurczyły przez pandemię. Cierpliwość zostanie wynagrodzona dobrym pokaziorem bo im dłużej tym mam więcej pieniążków na ten projekt.
 15. Amatorski jest na F2, jest też wersja dla prosów na F4, ale to rzadkość.
×
×
 • Create New...