Jump to content

mpiwowski

Administrator
 • Posts

  6,109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69

mpiwowski last won the day on July 31

mpiwowski had the most liked content!

About mpiwowski

Kontakt

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Łódź
 • Zainteresowania
  fajerwerki, komputery, podróże, foto & video, tenis stołowy, bilard, serwis PolskieFajerwerki

Recent Profile Visitors

37,115 profile views

mpiwowski's Achievements

Ekspert

Ekspert (7/7)

160

Reputation

 1. Dziewczyna już wie o tym i chce być zaproszona także robimy prawdziwe wesele.
 2. Ostatni to będzie w 2025 gdzie wylądujemy w lokalnych wiadomościach TVP Zapowiada się zacnie, nocleg mam już zamówiony. Także do zobaczenia.
 3. Nawet jeśli przepisy są takie same w obu krajach nie da się kupić legalnych za granicą i przywieźć tutaj. Od tego są firmy z koncesją/pozwoleniem wojewody.
 4. Jeszcze może się udać w 2024 na styk, ale musiałbym zagadać z firmą co do finansów. Zobaczymy. PS: przypominam, że KrychFire czy mantis przelali już fundusze na ten pokaz, więc uwierzcie mi odbędzie się. PS2: I tak, pokaz będzie za 100k w samym towarze. Chyba nie muszę mówić jaka to skala.
 5. Shells of shell, produkcja moi moi vuurwerk police
 6. Taa. Wtedy tak było, ale pokaz miał kosztować 15k i być na samym dole. Chyba nie muszę mówić jaki teraz jest. Możesz wierzyć czy nie, ale ja jak coś robie to robie. Także cieszę się że tym bardziej kopary wam opadną za 3 lata. Wtajemniczeni w to jaki jest towar i ile mogą potwierdzić. Mi też nie jest na rękę przeciągać to w czasie, ale nikt za mnie kasy nie wykłada. Poza tym pokaz to jedno a cała sprawa organizacyjna, logistyka, marketing itd. To drugie i to też zajmuje czas. To nie jest jakaś strzelanka już, będziemy musieli wynająć teren na 4 dni.
 7. Mogę zrobić w 2024 ciągle. Musisz tylko 10k monety rzucić bo tyle tracę na inflacji, a nie chcę ograniczać towaru jak już tyle wydałem. Rok poleciał przez covid, a drugi przez ceny. Teraz mając 80% towaru wiem że rok 2025 jest pewny. I na miliard % się nie zmieni. Jak wygram w totka będzie szybciej To nie pokazik za 5k, także proszę o wyrozumiałość.
 8. Pokaz ma już pewny termin, który się nie zmieni. Wrzesień 2025 jest ostatecznym terminem, który nie ulegnie zmianie. Niestety z powodu covid i inflacji pokaz przesunął się o 2 lata. Teraz ze względu na gwarancję większości towaru mogę zapewnić że ten termin nie ulegnie już zmianie. Wiem że towar będzie i wiem, że będę miał cały rok na zrobienie pokazu co daje wymaganą gwarancję na ostateczny termin spotkania. Także zapraszam za 3 lata na wielkie show, które może już nikt nigdy nie powtórzyć. Póki co będę robił swoje, a Wam pozostaje czekać. Pierwsze grubsze karty będziemy odkrywać za 1,5-2 lata. Mogę tylko zapewnić, że nie spodziewacie się takiego rozmachu xD jest na co czekać. Z mojej strony pozostało tylko wziąć na początku stycznia 2023, towar z jeszcze jednej firmy i praktycznie będziemy mieć wszystko. Normalnie można by to robić w 2024 bo towar będzie, ale potrzebuję ten rok na przygotowanie tego pokazu dodatkowo.
 9. 4kg necu to powinno kosztować max 700zł
 10. Matko święto bosko, Nastała światłość wiekuista !!!! Anioły grają, pasterze śpiewają, bydlęta klękają xDDDD Podobno ten dzień zrobią świętem narodowym. Udało się !!! xDD
×
×
 • Create New...