Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi


Mozesz napisac,
ja mam 1 paczke i odpalilem 1 fp3 new i byla slaba, moze dlatego, ze w snieg wpadla.

Postaw na wydeptanym terenie i pionowo, najlepiej w terenie zabudowanym. Ale jak widać co raz wiecej ludzi ma wadliwe sztuki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Strzelając na zabudowanym terenie na pewno nie dowiecie sie jaka jest prawdziwa moc petardy bo budynki wzmacniaja dźwięk. Efekt jest przekłamany. Tym bardziej nie ma sensu porównywanie 2 różnych petard w takim terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Strzelając na zabudowanym terenie na pewno nie dowiecie sie jaka jest prawdziwa moc petardy bo budynki wzmacniaja dźwięk. Efekt jest przekłamany. Tym bardziej nie ma sensu porównywanie 2 różnych petard w takim terenie.

Podbicie decybeli i tak będzie to same, więc spokojnie mozna okreslic ktora petarda jest mocniejsza. Jorge zauwazylo ze popyt na te petardy jest bardzo duzy, wiec zapewne zmienili sklad chemiczny, aby obnizyc koszty.. Doskonale wiedzieli ze ludzie i tak beda kupowac te petardy poniewaz sa bardzo popularne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio wziełem sobie 2 sztuki do szkoły żeby pokazać kolegom jaką to ma moc...odpalam a tu lipa ;/ zdziwiłem sie bardzo a szkoda by było żeby reszta tak strzelała...jutro odpale kolejne 2 sztuki i zobacze.Może bedzie lepiej.Mam nadzieje że w tym roku nie będą słabsze niż zeszłoroczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podbicie decybeli i tak będzie to same, więc spokojnie mozna okreslic ktora petarda jest mocniejsza. Jorge zauwazylo ze popyt na te petardy jest bardzo duzy, wiec zapewne zmienili sklad chemiczny, aby obnizyc koszty.. Doskonale wiedzieli ze ludzie i tak beda kupowac te petardy poniewaz sa bardzo popularne...

Właśnie sęk w tym że podbicie decybeli nie będzie takie same ponieważ petardy o wyższym tonie będa wzmacniane bardziej niż petardy o tonie wybuchu niższym. Dlatego tak mylne jest stwiedzenie że FP3 jest mocniejsza od He0008. Przeprowadźcie sobie testy w polu i zobaczycie że jest inaczej;) Wczoraj się przekonałem. No chyba że rzeczywiście FP3 teraz zdziadziało;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wszyscy mówicie że są słabe.Bardzo duży wpływ na to ma śnieg,oraz otoczenie w jakim je odpalamy.Jeżeli odpalimy na naprawdę baaardzo dużych przestrzeniach to huk jest mizerny jak na możliwości tej petardy(nie raz się o tym przekonałem),najlepiej jest więc odpalic gdzieś między blokami gdzie jest mała ilośc śniegu,ponieważ wtedy huk będzie się "odbijał" od bloków.
A zresztą jak dojdzie do mnie paczka to spróbuje przetestowac i mam nadzieje że się nie zawiodę,bo kupiłem aż 6 opakowań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio chciałem kupić 2 paczki fp3 new ale nie było ich w hurtowni więc wziąłem colour salute za pi zł (cena hurtowa) i ciekawy jestem jak walą?porównywałem je pod względem wielkości i colour salute są o jakiś 1 cm wyższe i mają prawie 2 razy grubszą warstwę tektury pewnie i huk będzie odjazdowy ale dziwne jest to że nigdzie nie ma ich zdjęcia na necie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ostatnio chciałem kupić 2 paczki fp3 new ale nie było ich w hurtowni więc wziąłem colour salute za pi zł (cena hurtowa) i ciekawy jestem jak walą?porównywałem je pod względem wielkości i colour salute są o jakiś 1 cm wyższe i mają prawie 2 razy grubszą warstwę tektury pewnie i huk będzie odjazdowy ale dziwne jest to że nigdzie nie ma ich zdjęcia na necie ?


Nie ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Każda petarda w śniegu wywali o wiele wiele słabiej takie życie, FP3 się nie pogorszyło...warunki atmosferyczne za to tak :) ATN3 w śniegu wywalił jak K0204 a jak odpaliłem latem to ludzie nie wiedzieli o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Mówiłem, zapewne nie wrzuciłeś w śnieg dlatego przywaliło ładnie,jak ktoś wrzuci w śnieg i oczekuje huku jak z armaty to nie dziwota że pisze że je popsuli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na równym,odśnieżonym podłożu.Ważne że wszystko jest ok bo też nie chciało mi sie wierzyć że może być coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja Was zaskoczę bo odpaliłem kolejna sztukę (już piąta) między blokami i specjalnie odśnieżyłem nogą chodnik... I co? G... jakich mało... Wybuch jak k0204... Jestem tak zawiedziony, że mam ochotę je wszystkie wyrzucić... Jestem zmuszony wydać kolejne 70zł na achtungi... Opinia 1/10!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to ja Was zaskoczę bo odpaliłem kolejna sztukę (już piąta) między blokami i specjalnie odśnieżyłem nogą chodnik... I co? G... jakich mało... Wybuch jak k0204... Jestem tak zawiedziony, że mam ochotę je wszystkie wyrzucić... Jestem zmuszony wydać kolejne 70zł na achtungi... Opinia 1/10!!!


Kupowales je na FM?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzymaj je trochę w ciepłym, suchym miejscu. Może wystarczy je podsuszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem doszło do zmiany mieszanki w tej petardzie,pewnie trzymałeś w wilgotnym i miejscu i teraz tak słabo strzelają.
Trzymam je w pokoju... Spróbuje je wysuszyć, może rzeczywiscie to coś pomoze.
Ale na bazarkach petardy są trzymane cały czas na dworzu i potem jakos strzelają, wiec mysle ze to wada fabryczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają te petardy z fm, ja zamówiłem z sp, może faktycznie je trzymają na polu i je zasypuje śniegiem...

fps: tak dla wszystkich z poza Małopolski "na polu" = się na zewnątrz a nie takim polu uprawnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzymam je w pokoju... Spróbuje je wysuszyć, może rzeczywiscie to coś pomoze.
Ale na bazarkach petardy są trzymane cały czas na dworzu i potem jakos strzelają, wiec mysle ze to wada fabryczna.



Jaka wada fabryczna wszystkim strzelają normalnie !!! wysusz się !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...