Jump to content

mantis

Administrator
 • Posts

  1,890
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  96

mantis last won the day on December 6

mantis had the most liked content!

About mantis

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Podkarpacie
 • Zainteresowania
  pirotechnika widowiskowa amatorska i profesjonalna, zapalniczki, broń alarmowa (hukowa), oglądanie fajerwerków na YouTube

Recent Profile Visitors

7,526 profile views

mantis's Achievements

Ekspert

Ekspert (7/7)

269

Reputation

 1. Ładne doładowanie. Kasjopeja i Mars klasyki nad klasykami, Scream Wasp świrujący gadżet do zabawy na asfalcie jeśli nie będzie śniegu. Killery małe rozmiarem, ale nadrabiają mocą, a kilka osób ma w swoich stuffach.
 2. Te słynne Cobry, małe ale mocne. Za co może odpowiadać ta żółta doczepka? Jest tam coś napisane?
 3. Masz może rocznik/partię tych Happy New Yearów z woreczkami? Nie chodzi mi o ten rok obok CE, bo to będzie raczej data wystawienia certyfikatu, tylko o partię/rok, jeśli jest tam gdzieś na odwrocie etykiety. No i oczywiście jaki sklep ma takie.
 4. mantis

  [K4n4li4]

  Zgarnąłeś Samuma, nie wiem, czy to sprzed roku, czy z tego roku, ale Piroart napisał na swoim profilu facebook, że ich już więcej nie będzie. Będziemy mieli okazję pożegnać starego dobrego czarodzieja z przytupem. Zresztą kostka obok "Towards Dead End", a poniżej "Funeral" podsumowują sytuację Samuma xD Całość prezentuje się elegancko. Zombiaki dwie paki.
 5. Jako osoba obeznana w towarze wiedziałeś co kupić. Happy New Yeary najwyraźniej będą walić w tym roku mocno. Zastanawia mnie ta kostka Tower co ją Odpalaj.pl zachwalali jako najczęściej kupowany artykuł. Zobaczymy co pokaże nowość od Jorge w postaci rzymskich ogni z serii Storm.
 6. Chociaż nie znam przypadku, aby kiedyś komuś tak się stało, to również mam pewne obawy i starałbym się nie bawić śrubokrętem. Niewiele rzeczy pod amatorkę ma wbudowane elektryczne zapały, aby można było uniknąć wiercenia. Jedyne znane mi przypadki, to wyrzutnie dymne od Triplex oraz fontanny sceniczne w klasie T1.
 7. Znajome poligrafie, widzę te fajerwerki również w stuffach u innych ludzi, czyli bazujesz na polecanych towarach.
 8. mantis

  Lidl

  W 2020 i 2021 roku była kostka Gigantica, a w tej powyższej ofercie od @robiekotlety jej nie ma.
 9. Bombeny jedna wersja z drugą, narobiłeś smaka. Ciekawe jak te Starlighty i After Earth. Oby okazały się czarnymi koniami, w sensie mało znanymi pozycjami wychodzącymi z cienia, ale odkrytymi przez kogoś jako mocni zawodnicy w wyścigu.
 10. Też nad nimi myślałem, że ze średnich rakiet efektowych, Shellsy i Formula będą w miarę ok wyborem na te czasy. Z rakietami jest różnie, bo rzadko utrzymują stałe efekty, zwykle coś się w nich zmienia z czasem. Zobaczymy jak w tym roku, oby na plus.
 11. Jeśli wejdzie coś u mnie jeszcze z marketów, to przewiduję 3k.
 12. mantis

  [K4n4li4]

  Wprawdzie oszczędności, ale jednak Funke, czyli takie bogactwo w ramach oszczędności. Tak będzie wyglądało nasze życie pod zaborami, gdy kiedyś zdelagalizybowują piro : )
 13. INS się trochę wyrobił z jakością serwisu, przynajmniej w listopadzie, zobaczymy co pokaże grudzień. Zazdro Bombenów, bo mam je na oku.
 14. System tylko do odpalenia Edenów i może jeszcze Hokusa Pokusa. Zapałek czechowickich już nie produkują, ale można jeszcze gdzieś je dostać. W każdym razie do odpalania użyję zapalniczek.
×
×
 • Create New...