Jump to content

mantis

Moderator
 • Content Count

  1,427
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

mantis last won the day on October 19

mantis had the most liked content!

Community Reputation

107 Wzorowa

About mantis

 • Rank
  VIP

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Podkarpacie
 • Zainteresowania
  pirotechnika widowiskowa, polityka, filmy z charakterem, programowanie

Kontakt

Recent Profile Visitors

5,503 profile views
 1. TXB585C Fire Mission z mix efektem za 280 PLN chyba taniej się nie da. MC175-19A Shadow Lady i TW161 z jednym efektem, ale ze zmianą kolorów. Warto dodać, że Shadow Lady ma kaliber 42 mm. Jak na taką wartość zamówienia, to TW161 jako gratis fajna rzecz.
 2. No i cyk kolejna salutowa kostka pyk forumfajerwerki.pl - sprzedaż prywatna, dzięki Wapster za dobrą ofertę
 3. Jest u nas jeden duży wątek o tworzeniu systemu pirotechnicznego:
 4. @petardos Przez chwilę myślałem, że rzadka wersja 98s. Odpalałeś dwie 49s na raz, czy po kolei? Chyba, że miałeś compound?
 5. Biorąc pod uwagę miesiąc wykonania pokazu, strefę otoczoną wodą, przepiękną scenerię z miastem w tle, ujęcia z drona, muzykę do video, a także koszt pokazu, to lepiej się nie da. Daję skromne 10/10. Może Niemcy zamiast jeździć do polskich dentystów, masażystów i fryzjerów, wkrótce zaczną wynajmować również polskich pirotechników?
 6. Pierwsze co pomyślałem - stuff wygląda na meczowy, albo jak wskazuje data dodania posta 11 października - został równy miesiąc do Święta Niepodległości. Middle Dynamit od Super Power ma NEC 1.5 g według piroarta, do jakiegoś łąkowego strzelania powinno być git, bo huk nie wezwie całych zastępów ochotniczej straży.
 7. Widzę, że elektronika uploady z 2008-2009 roku. Na doczepkę:
 8. Zróżnicowany zakup, trochę sprawdzonych towarów i trochę nowości. Fontanny No Limits chciałem rok temu dorwać przy okazji zakupów kostek. Scream 5s powinien sporo namieszać, szczególnie jeśli będziesz odpalał w dzień. Wtedy inni nie strzelają z tak dużą intensywnością i można się wyróżnić.
 9. To są P6A11 z 5.5 g, czy P6AF11 z 5 g?
 10. Samum w składzie z raczej nieznanymi ludziom kostkami Komety. Jak dla mnie jest to trochę nieodkryty przez forum importer. W latach 2010 kiedy miałem dużo Komety, była tania i nie odstawała wcale jakością od innych. Europa ładnie wtedy rozświetliła niebo, zresztą jak i pozostałe kostki, polecam od nich małą wyrzutnię Kiwi. Do tego całkiem niezłe rakiety. Perfekty populare i sprawdzone, Lustik podobnie jak Formula od Piro Planet dają radę, Dum Bumy salutowe rakietki - z racji, że w tym roku zajawka na saluty, to pochwalę.
 11. "Dałem ci kostkę z napisem LOVE". Chyba jedna z lepszych wyrzutni 50 mm. Mieć jeszcze dwie takie.
 12. Symbol: PXB2424 Nazwa: Titanium Green Opis: wyrzutnia kątowa 100 strzałów w układzie Z Kaliber: 20 mm Efekt: zielone komety z tytanowym hukiem Cena: 170-200 zł Zdjęcie: https://piromax.pl/katalog/PXB2424-Titanium-green Film: https://www.youtube.com/watch?v=7ks_wWAsGyo Zastanawiam się nad tą wyrzutnią, bo strzela szybko przez co efektownie. Odpalał ktoś i jest w stanie polecić? Czy cena jest sprawiedliwa do efektu?
 13. Jest na stanie i wciąż działa, tylko wystrzela max 6 rac, a później musi poleżeć godzinę w domu z dala od wilgoci, bo smoła i nagar wewnątrz lufy muszą wyschnąć. Strzelam pozostałościami z poprzednich paru lat. Jest tego wciąż ponad 70 sztuk: - 22 szt. hukowych Knallpatronen (Aba): https://imgur.com/iH1b3sp - 25 szt. gwiżdżących Pfeifpatronen (Zink) + 24 szt. gwiżdżących trochę inaczej Knatterpatronen (Zink): https://imgur.com/1ZEvx8Z Pobjeda - 22 long K, kaliber 6 mm - wyprodukowane w Bośni i Hercegowinie https://imgur.com/kQANXr7 a także broń.pl (dawniej Kolter) mega hu
 14. Zakupy z okazji 100 dni do Sylwestra. Drugie podejście do tematu racy. Pistolet hukowy Lexon 11 firmy Start-Mateja (obecnie Rosomak) + pasująca nasada na 3 race. Na jednej stronie mówili, że produkty działają. militaria.pl
 15. Coś się stało z obsługą obrazków na forum. Zdjęcia nie działają. Problem dotyczy co najmniej obrazków z serwerów zewnętrznych. Pokazuje tylko końcówkę nazwy pliku oraz ikonkę niewczytanej grafiki. Awarii uległy również niektóre emotikony.
×
×
 • Create New...