Jump to content

mantis

Moderator
 • Posts

  1,621
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60

mantis last won the day on June 27

mantis had the most liked content!

About mantis

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Podkarpacie
 • Zainteresowania
  pirotechnika widowiskowa amatorska i profesjonalna, zapalniczki, broń alarmowa (hukowa), oglądanie fajerwerków na YouTube

Recent Profile Visitors

6,231 profile views

mantis's Achievements

Ekspert

Ekspert (7/7)

175

Reputation

 1. Ciekawe rzeczy przypominające zakupy na odpuście. W dodatku sporo klasyków, które ciężko znaleźć w stuffach innych forumowiczów.
 2. Rzymskie ognie 55 na projekcik? Będzie wachlarz, czy może minigun.
 3. 4 minuty nieustannego ognia. Tego piro jest tyle, próbuję odczytać co i kiedy strzela. Początkowe kostki wyglądają na jorgowskie nowości, potem jakby wchodził Absynt z Tripla. W środku jest kostka przypominająca efektem Super White Strobo z Klaska. Wypadzik na pewno zaliczasz do udanych. Był może afterek z gośćmi weselnymi?
 4. Zapasy na resztę życia. W których miesiącach i w jakich sklepach kupowałeś?
 5. Ten drugi sklep wydaje się być prawdziwy, mają nawet zdjęcie stoiska sygnowane logiem, ale jak napisał @PiroMan25 skoro mają w ofercie profesjonalne petardy, na zakup i posiadanie których potrzebne jest zezwolenie, to na wszelki wypadek lepiej omijać, to trochę podejrzane. Jest masa sprawdzonych sklepów, którym forumowicze wystawili pozytywne opinie: https://www.forumfajerwerki.pl/forum/111-sklepy-internetowe/
 6. Opakowanie zawiera bezpłatną rurkę startową.
 7. Barracuda uchodziła za nie najgorszą wyrzutnię 50 mm. Z tego co pamiętam Blitz miał być drugą po Torpecie w miarę dobrą kostką 50 mm. Podałeś jednak rocznik 2019, więc może to kwestia partii... Tymczasem u Ciebie ładnie wypadły MEGA i HEY GUYS. Dobrze wiedzieć, że DumBum 30mm trzyma poziom.
 8. Będziemy czekali na ten pokaz jak Żydzi na Mesjasza i pewnie niektórym do tego czasu brody już urosną. Nie przesadzaj z perfekcjonizmem, bo data będzie się przesuwać wraz z ilością detali do dogrania, które po drodze dostrzeżesz Na plus idzie to, że więcej czasu na przygotowanie oznacza więcej sprzętu Może nawet lepiej, że przesuwasz datę spotkania: 2024 będzie jubileuszowy, to będą 20-te urodziny forum!
 9. Godny przyszedł w półtora dnia, zasługiwał na szybkiego kuriera. To co jest w pudełko stanowi nie lada gratkę dla dziennych strzelców. Dla nocnych też, ze względu na kolorową flarę u wielu petard. Signalos 2.0 legenda wśród petard, nie wiem czy śledziłeś forumowego chatboxa, ale o petardach tych napisano tomik wierszy, wybierano nawet polskie miasto na lokalizację pod pomnik dla tych petard. Pieska czuwa, tylko ciężko odgadnąć po jej wzroku, czy czeka na Sylwestra, czy chce przekonać do niestrzelania. Z tego co piszesz fanką wystrzałów nie jest.
 10. Skoro emitery sprzedają się na zapas, to nie dziwne dlaczego papierki po lodach Ekipy również mają wzięcie, gdy tylko czasowo wycofali je ze sprzedaży. Jak na razie jedziesz mocno, chociaż dopiero pierwsza połowa roku. Twój temat zdecydowanie wart monitorowania.
 11. TB98 Altitute na kalibrze 38 mm - czy jest odczuwalna różnica między 38 mm a 30 mm? Udało się wyrwać El Titatnio w 2021 roku, wydaje mi się, że wcześniej tego nie mieli ma superfajerwerkach.
 12. Szelki na kiju, sprytny sposób na sprzedanie moździerzy w dzisiejszych czasach. https://www.salonroger-fireworks.be/product-categorie/pijlen/ Wydali też trochę nowości petardowych od Rogera: https://www.facebook.com/photo/?fbid=299492848275058&set=a.208317727392571
 13. mantis

  Skromne zapasy

  Nagromadziłeś smacznych kąsków. Jak będziesz oszczędny, to starczy ci tych słodyczy na parę lat.
 14. mantis

  Colposik

  Lepiej nie pytać się o takie rzeczy, bo moździerze od 2020 roku podchodzą pod kategorię pirotechniki profesjonalnej. Zamykam.
 15. Mroczny miał tak bardzo oszczędzać na ważne życiowe priorytety xD
×
×
 • Create New...