Jump to content

mantis

Moderator
 • Content Count

  1,244
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

mantis last won the day on August 16

mantis had the most liked content!

Community Reputation

44 Wzorowa

About mantis

 • Rank
  VIP

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Podkarpacie
 • Zainteresowania
  pirotechnika widowiskowa, polityka, filmy z charakterem, programowanie

Kontakt

Recent Profile Visitors

4,692 profile views
 1. Najgrubsza dotychczas aktualizacja i aż chce się zapytać na jaką to okazję, bo raczej na spontanie koło domu czegoś takiego się nie odpala.
 2. Mniej więcej to co masz u siebie, to będziemy widzieli u ludzi w 2019 roku w "Nasze zakupy". Będziesz miał okazję przybić bratnią pięść z osobami mającymi to samo piro. Kostki deluxe, nie ma się do czego przyczepić. Zobaczymy jak Butterfly Crackery wypadną na tle innych petard. Ktoś już zdążył narobić szumu, że najlepsze petardy 2019, ale poczekajmy. Funke rozszerzył się do ognii bengalskich. Zapowiadają się całkiem dobrze:
 3. Artykuły tutaj znane i lubiane. Które wersje rakiet Bazooka zamówiłeś, czy one się jakoś różnią opakowaniem? Po czym poznać, która Bazooka jest A, B, C, D.
 4. Są w planach , ale nie wszystko na raz
 5. Pomimo warunków weselnych i zapewne dużego zainteresowania gości tym co robisz na zapleczu domu weselnego, udało Ci się wszystko dopiąć. Samemu ostatnio miałem problem z podpięciem 4 rzeczy do systemu przez komary, wiem co musiałeś przeżyć. Na video widać jak odpalałeś podwójnie: wyrzutnie z lewej strony i takie same wyrzutnie z prawej, nawet się dograły. Zastanawiam się co to za gwiżdżące wariaciki w środku nagrania, jaka to bateria? Pytanie też, czy MB'ek poradził sobie z 40 szelkami, czy raczej 40 szelek poradziło sobie z MB'ekiem (w sensie ile szelek odpalałeś na jednym kanale)? Czekamy na montaż od kamerzysty. Oby więcej takich projektów na forum w środku roku, wtedy jest mało postów i nikt tego nie przeoczy.
 6. Karabinki typu "hiszpańska mascleta" + singleshot trzystrzałowy. Po wyjęciu karabinka Special Traca z pudełka. POL-EXPANCE Fireworks sklep.bezpiecznefajerwerki.pl
 7. Testy fontann scenicznych bez budzenia sąsiadów. 2x fontanny szybkie, 1x fontanna dłuższa, 1x fireball
 8. Quality rakiety. Cała seria Signalos wydaje się być całkiem udana. Która z bazook, ta z literką D (wersja 4)?
 9. To jest w sumie dobre, bo nie ma się później kaca moralnego, że tyle kasy poszło. Kwota łączna zakupów jest ta sama, ale jakoś w głowie lżej. Robię podobnie kupując w środku roku, tylko mam dodatkowy powód. Boję się, że niektóre produkty zostaną wyprzedane i nie będzie można ich kupić w listopadzie/grudniu.
 10. Pewnie chodzi o to: https://fajerwerkilider.pl/pl/promocje
 11. Najlepszy temat od początku tego forum.
 12. elos Kamil(o)s Duży plus leci za Brokat-Mixa, którego video oglądałem 20 razy i wcale nie przesadzam. Moździerz z Funke ktoś już zrecenzował i prezentuje się lepiej niż odpowiedniki innych importerów. Czekamy na zdjęcie tego co kryje się w misternym pudle
 13. Szukam sklepów internetowych i importerów, którzy zbierają nowości w jednym miejscu. Dobrze byłoby jeszcze, gdyby sklep na bieżąco aktualizował kategorię "NOWOŚCI", nie trzymał tam rzeczy sprzed 3-4 lat. Mam na myśli takie coś: https://piropolska.pl/pl/new/ https://www.jorge.com.pl/fajerwerki-amatorskie/nowosci/ Śledzenie nowości to fajne hobby ; )
 14. Każdy importer inny, dobrze stawiać na różnorodność. Znalazła się też kostka z serii muzycznych kostek z Pyro Moravia.
 15. Dynamicznie strzela, kilka strzałów na raz jak w karabinie w układzie I. Efekt miny przy każdej salwie daje wrażenie, że tych strzałów idzie więcej.
×
×
 • Create New...