Jump to content

mantis

Moderator
 • Content Count

  1,613
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54

mantis last won the day on May 3

mantis had the most liked content!

Community Reputation

169 Wzorowa

About mantis

 • Rank
  VIP

Kontakt

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Podkarpacie
 • Zainteresowania
  pirotechnika widowiskowa amatorska i profesjonalna, zapalniczki, broń alarmowa (hukowa), oglądanie fajerwerków na YouTube

Recent Profile Visitors

6,093 profile views
 1. Godny przyszedł w półtora dnia, zasługiwał na szybkiego kuriera. To co jest w pudełko stanowi nie lada gratkę dla dziennych strzelców. Dla nocnych też, ze względu na kolorową flarę u wielu petard. Signalos 2.0 legenda wśród petard, nie wiem czy śledziłeś forumowego chatboxa, ale o petardach tych napisano tomik wierszy, wybierano nawet polskie miasto na lokalizację pod pomnik dla tych petard. Pieska czuwa, tylko ciężko odgadnąć po jej wzroku, czy czeka na Sylwestra, czy chce przekonać do niestrzelania. Z tego co piszesz fanką wystrzałów nie jest.
 2. Skoro emitery sprzedają się na zapas, to nie dziwne dlaczego papierki po lodach Ekipy również mają wzięcie, gdy tylko czasowo wycofali je ze sprzedaży. Jak na razie jedziesz mocno, chociaż dopiero pierwsza połowa roku. Twój temat zdecydowanie wart monitorowania.
 3. TB98 Altitute na kalibrze 38 mm - czy jest odczuwalna różnica między 38 mm a 30 mm? Udało się wyrwać El Titatnio w 2021 roku, wydaje mi się, że wcześniej tego nie mieli ma superfajerwerkach.
 4. Szelki na kiju, sprytny sposób na sprzedanie moździerzy w dzisiejszych czasach. https://www.salonroger-fireworks.be/product-categorie/pijlen/ Wydali też trochę nowości petardowych od Rogera: https://www.facebook.com/photo/?fbid=299492848275058&set=a.208317727392571
 5. mantis

  Skromne zapasy

  Nagromadziłeś smacznych kąsków. Jak będziesz oszczędny, to starczy ci tych słodyczy na parę lat.
 6. mantis

  Colposik

  Lepiej nie pytać się o takie rzeczy, bo moździerze od 2020 roku podchodzą pod kategorię pirotechniki profesjonalnej. Zamykam.
 7. Mroczny miał tak bardzo oszczędzać na ważne życiowe priorytety xD
 8. Prawilnie to wyszło przyznam szczerze, w tle spokojnego otoczenia na polnej drodze, na pewno nieuczęszczanej przez traktor skoro mamy środek zimy. Udało się to nagrać z dwóch ujęć - w tym jedno na zapas, na wypadek, gdyby któryś ze sprzętów nagrywających odmówił posłuszeństwa. Ciągły ogień bez zbędnych przerw, narastająca gęstość wystrzałów wraz ze zbliżaniem się ku finałowi. Okazja była dobra, bo najpierw w styczniu mieliśmy światełko do nieba, a teraz w lutym można było wysłać serduszko do nieba.
 9. To mi wygląda na zakup gorzowski. Jorge i Piromax powinni sypnąć groszem jak niejednemu blogerowi za taką ładną reklamę ich wyrzutni.
 10. Ładny początek zbieractwa, już 5 zamówień za pasem, co daje razem 10 fontann No Limits.
 11. Rzeczy typu głośniejsze petardy hukowe "emitery dźwięku" strzelam w ciągu dnia na uboczu, z dala od ludzi. Kolorowe normalnie w nocy koło domu. Sąsiedzi są różni i nawet jeśli jest przyzwolenie na ładowanie non stop w Sylwestra, lepiej pozostać z nimi dobrych relacjach.
 12. AdrianoGKW aka Adriano Giełda Kosteczek Wyprzedażowych.
 13. Pierwsze zdjęcie zakupów wrzucone na forum od Ciebie i robisz wejście smoka. Obłowiłeś się po taniości, bo nie dość, że gorzów, to jeszcze zakup prywatny. Saturny z craclingiem 1000 strzałów - zawsze miałem problem, czy odpalać takie rzeczy na początku pokazu ze względu na kaliber, czy w środku ze względu na ilość wystrzałów. Titanium Green zrobi robotę, a jakby udało się odpalić dwie na raz, to będzie zupełny sztos. Piszesz akurat wtedy kiedy jest WOŚP, odpalasz światełko do nieba?
 14. Miałem Explodery 4 dokładnie z tej samej partii 1395-P1-0039/2018 CE 1008. Huk był konkret i za dnia nie czułem różnicy pomiędzy nimi a Dum Bum 5.5 g. Lont był w nich trochę sklejony z bibułą, przez co chwilę trzeba było trzymać go na ogniu, żeby się odpalił. Nikt inny tego problemu nie miał, więc to raczej nie była kwestia całej partii, tylko być może iluś tam paczek z tej partii. Tuono i Sharki też flara i moc, forma pudełka o tyle dobra, że można schować do kieszeni bez bawienia się w plecaki, czy torby. Różnica taka, że w Tuono dochodzi tytanowy rozprysk. Biorąc pod uwagę powyższ
 15. Jak widać emitery mają się dobrze w obiegu pozasklepowym. Tak trzymać, zapasy trzeba robić.
×
×
 • Create New...