Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze a ja kupiłem krachmeny , pisze że najgłośniejsze na rynku :lol:


no to porazke zyciowa zrobil :)
ten krachmen i fp3 to jedna połeczka ;)
a wogole to jorge ma najlepszy towarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj jedną odpaliłem tuż po Krachmenie, werdykt jest oczywisty.

Odpalając wczoraj tą petardę wiedziałem że jest bardzo nie pozorna, ale moi koledzy nie chcieli mnie słuchać. No cóż siłą ich odciągać nie będę. Jak walnęło to już się mnie słuchali i jak mówiłem żeby się odsunąć to już się odsuwali. Powiedzieli że na pewno ją kupią na sylwka. Ja też jestem pod wielki wrażeniem mocy tej petardy...


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały temat i nie padło hasło, która petarda mocniejsza, FP3 czy Achtung. Widzę, że FP3 trochę szybko wybucha ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały temat i nie padło hasło, która petarda mocniejsza, FP3 czy Achtung. Widzę, że FP3 trochę szybko wybucha ;/

Ja zdazylem sie oddalic na kilka metrow moze wiecej ale i tak piszczalo w uszach wice to jest nieuniknione.Lepszy oczywiscie achtung hestii lecz niewiem jak bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

A Ja kupiłem wersje FP3 Small :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja kupiłem wersje FP3 Small :mrgreen:

To mamy Cię prosić o wklejenie zdjęcia, napisanie krótkiej recenzji, czy łaskawie to zrobisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś szczegółowe informacje ? Gdzie je kupiłeś, za ile i jeśli odpalałeś to jak Twoje wrażenia ? ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Filmu niestety nie mam ale możesz mi uwierzyć:HUK taki sam jak zwykłe FP3/NEW tylko w Zwykłym FP3/NEW jest najpierw zielona flara i dopiero huk a tutaj jest taki jakby flash(czyli na początku jest huk i w tym samym czasie zielony błysk)Kupiłem 20szt(czyli 1 opakowanie) za 8zł.Znowu FP3/NEW Small odpale w Wigilię,a więc już nagram film i wrzuce na forum. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem jedną i powiem krótko jestem w szoku. Huk bardzo głośny. POLECAM jak najbardziej. Za jakiś czas wrzucę film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061
odpaliłem jedną i powiem krótko jestem w szoku. Huk bardzo głośny. POLECAM jak najbardziej. Za jakiś czas wrzucę film



Dawaj jestem ciekaw może są lepsze niż FP3/NEW small które mam./
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem jedną i powiem krótko jestem w szoku. Huk bardzo głośny. POLECAM jak najbardziej. Za jakiś czas wrzucę film

A głośniejsze od la bomby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061
głośniejsze :wink: film będzie za 5min



oooo to super jeśli głośniejsze od la bomby,ja też chyba 5 paczek zamówie na FK.czekamy na film.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem je w tamtym tygodniu i powiem, że mocno mnie zaskoczyła ta petarda. U mnie kosztuje 15zł za - 20 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...