Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Testowałem 859 i różnią się od fp3new tylko brakiem flary, a tak to są petardy takiej samej klasy. Na dniach postaram się zrobić jakiś filmik porównawczy 859 i fp3new stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedzieli że na pewno nie mniej niż 20zł, a po telefonie do speed-fajerwerki pojawiło się światełko w tunelu.
Dostałem informację ze fp3N będą dostępne mniej więcej w połowie listopada i będą w cenie niewiele wyższej niż w zeszłym roku (10.50zł).
POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh. Tu nie ma nic do gadania. Najlepsza petarda z jaką miałem doczynienia [TXP001 Jest mniejwiecej takie samo]. Jak sie strzela pomiedzy blokami to jest takie echo jak w metro :D Wgniecenie w aluminiowej plycie jest na 3/4 płyty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W podobnej cenie, jak kiedyś były FP3New, są teraz petardy P2000n Mega Piratka II z maxsemu http://www.maxsem.pl...piratka-ii/175 Huk podobno identyczny. Ale jeśli masz dostęp do 859, to bierz.

FP3New są słabo dostępne, a ceny nie zachęcają do zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakup petard 859 Triplexa,są one identyczne i walą tak samo,jedyna różnica to brak zielonej flary,jak jesteś zainteresowany zakupem to pisz do mnie pw,cena 8.22 za opakowanie :)
Zapraszam do tematu:http://www.forumfajerwerki.pl/topic/8286-wspolne-kupowanie-w-hurtowni-grom-zbig/
oraz:http://www.forumfajerwerki.pl/topic/5837-wspolne-zakupy-grom-zbig/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubie petard z flara.FP3 New moim zdaniem nie sa oplacalne, moc maja jak K0212 , czyli, moim zdaniem , slaba. Pod wzgledem mocy NIE SPOTKALEM SIE JESZCZE Z PETARDA TAK MOCNA JAK SP1007 Super Top.Pod wzgledem huku tez nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam nie lubie petard z flara.FP3 New moim zdaniem nie sa oplacalne, moc maja jak K0212 , czyli, moim zdaniem , slaba. Pod wzgledem mocy NIE SPOTKALEM SIE JESZCZE Z PETARDA TAK MOCNA JAK SP1007 Super Top.Pod wzgledem huku tez nie.


Bzdura !

SP1007 Super Top są słabsze od wielu petard, a już napewno od FP3N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3 New jest mega :) najlepiej wali na zamarzniętym jeziorze albo w blokowisku :D polecam wypróbowanie na zamarzniętym jeziorze, najlepiej bez śniegu, na samym lodzie :D odrzucić na jakieś 15 m od brzegu, wali ostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www.fajerwerkimarket.net/fp3-new-big-jedna-sztuka-p-1.html
Co za dno....2 złote za sztukę .... porażka... Boże widzisz i nie grzmisz ..



Trzeba było brać jeszcze miesiąc temu jak były po 16zł za paczkę :) Teraz wszystko poszło w mig i zostało kilka sztuk :) Kto chce ten kupi kto nie chce - sam wystrzelam ! :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic z moich prywatnych zapasów nie jest na sprzedaż, było trzeba prędzej miałem tych kartonów więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się tak rozwodzą nad FP3N a przecież są petardy TXF859, które można kupić za 8 zł za paczkę, albo la Bomby więc poza względami sentymentalnymi nic nie przemawia za zakupem FP3

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszyscy się tak rozwodzą nad FP3N a przecież są petardy TXF859, które można kupić za 8 zł za paczkę, albo la Bomby więc poza względami sentymentalnymi nic nie przemawia za zakupem FP3

fps


I tu można postawić kropkę nad i :):fireworks:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z powyższym i brakiem towaru na rynku temat zamykam. Wszystkich fanów FP3N zapraszam do tematów o petardach TXF859 i la Bombach.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...