Jump to content

przemus_lw

Użytkownik
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

5 Followers

About przemus_lw

 • Rank
  AUTOR POSTA NR 55 555 - GRATULUJEMY
 • Birthday 02/28/1987

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Lidzbark Warmiński
 • Zainteresowania
  pirotechnika, wędkarstwo, budownictwo,
 1. Dziś dołączyłem do grona zadowolonych klientów sklepu tf. Błyskawiczna przesyłka, wszystko świetnie zapakowane i oczywiście piękny gratis w postaci wulkanu:)
 2. A petardy wielostrzałowe jak będą liczone? Jako pojedyncze czy np 3-strzałowe jak 3 oddzielne petardy? Lont 10 cm/s będzie zaliczany do szybkich czy wolnych?
 3. Poki to nie są reguły pod siebie tylko sposób oceniania pewnych cech karabinków. Ale jak nie chcecie to nie, jak mówiłem to była tylko propozycja. To ja zapytam jeszcze tylko na jakiej podstawie będą oceniane karabinki? I czy trzeba pokazać filmik jak strzelą?
 4. Ja to sobie nie wyobrażam konkursu na karabinek bez jego odpalenia. To właśnie efekt końcowy nadaje sens robienia karabinków. Chciałbym żeby ktoś z komisji wypowiedział się w tej kwestii.
 5. To jest tylko propozycja. Nie pisałem nic o żądaniu danego rodzaju petard tylko o systemie punktacji. Na jakiej podstawie stwierdzisz że ten jest najlepszy a tamten najgorszy? Co? W każdym konkursie są jakieś zasady oceny. I tu coś by się przydało.
 6. Osobiście uważam że powinny zostać określone jakieś szczegółowe zasady oceniania wykonanych karabinków. Ocenianie pod względem "Ilości i jakości użytych petard" spowoduje że w konkursie będą liczyć się tylko osoby z dużym budżetem. Proponuję aby karabinki oceniane były pod kątem: 1) Długości karabinków bądź czasu trwania strzałów, ilości i wielkości użytych petard, 2) Regularności strzałów i szybkostrzelności, 3) Estetyki wykonania, 4) Ogólnego efektu/wrażenia. Można oczywiście wprowadzić jeszcze wiele innych elementów bądź rozbić powyższe na pojedyncze kategorie. Dla każdej kategorii przydzielane byłyby pkt w przedziale od do a suma pkt określiłaby miejsce na liście rankingowej. Uważam że to byłoby trochę bardziej sprawiedliwe.
 7. http://www.wybrzeze24.pl/aktualnosci/nie-bedzie-otwarcia-pge-arena-23-czerwca A tak liczyłem że pojadę na pokaz
 8. Jak kupisz wspomniane konkrety to stuff będzie wyśmienity:) Nie zapomnij o Fp3 albo innej solidnej petardzie jak colour salute itp.
 9. Newsletter byłby przydatny dla osób które nie siedzą cięgle na forum. W pigułce dostawaliby to co najważniejsze w świecie pirotechniki i nie musieliby przedzierać się przez stosy tematów jakie powstają w czasie ich nieobecności.
 10. Świetny pomysł! Mnie na pewno interesowałyby podobnie jak capensis'a nowości wprowadzane przez importerów ale z jednoczesną informacją w jakich sklepach można je dostać( również informacja o cenach). Może z każdym numerem przedstawiać takie małe porównanie 3, 4 produktów o podobnych parametrach od różnych producentów np.: wyrzutnie 100 strzałowe, kaliber 30mm, układ prosty itp. Zestawienie można przedstawiać w różnych kategoriach petardy, rakiety, wyrzutnie itp do tego opisy komentarze może jakieś parametry techniczne.
 11. Ładunków 2" nazbierałeś jak na wojnę świetny arsenał jak na 1 kwartał, brakuje Ci tylko konkretnych wyrzutni. Myślałeś może o wyrzutniach maxsem-u? p.s Koszatniczka ma prawdziwą willę
 12. Delova rana 3" za 35zł/szt, delova rana 2" za 25zł/szt i delova rana profi za 20zł/szt. Dostępne są na speed-fajerwerki.pl Ocztwiście 3" najgłośniejsza.
 13. Ja też robiłem karabinki z k0203_5 ale filmiku nie nagrałem. 5-cio strzałowe petardy dają dużo lepszy efekt (strzelają bardzo dynamicznie), ale trzeba liczyć się ze sporą ilością niewypałów. Może w tym roku wrzucę film z takim karabinkiem.
×
×
 • Create New...