Jump to content

Saek

Weteran
 • Posts

  277
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Saek

 • Birthday March 22

Kontakt

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań

Recent Profile Visitors

6,352 profile views

Saek's Achievements

Doświadczony

Doświadczony (4/7)

1

Reputation

 1. Rok temu kupiłem sobie "małą" 50-kę "Hard" Piromaxa (9 strzałów), i faktycznie efekty większe od 30-tek i huk potężniejszy ale patrząc na zależność cena/wydajność to wolę kupować 30-ki.
 2. Miałem ją i potwierdzam, super wyrzutnia. Bajeczny finał.
 3. http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24247523,w-warszawie-nie-bedzie-miejskiego-pokazu-fajerwerkow-w.html#s=BoxOpImg2
 4. Gigantyczna robota z tą bazą. Po dodaniu "wszystkich" produktów zacznie się kontrolowanie aktualnych stanów u importerów, co nowego a z czego zrezygnowali. I tak na okrągło ale może uda się nad tym zapanować. Mógłbym pomóc ale najlepiej w dziale petard.
 5. https://www.sklepzpetardami.pl/produkt/txb022/
 6. Cześć Też bawię się racami. Race hukowe to wg mnie wszystkie strzelają tak samo dlatego najbardziej opłaca się kupować te od Jorga. Paczka 50 sztuk poniżej 40 zł ! Również posiadam rewolwer ale o wiele tańszy i pistolecik też najtańszy, no i nasadki które sam sobie dorabiałem. Zrobiłem sobie nasadki na 3 i na 4 race bo te fabryczne to strasznie drogie. No i polecam race gwiżdżące występujące na Pfeifpatronen albo jeszcze fajniejsze takie gwiżdżąco- wydzierające jako Ratterpatronen albo Knatterpatronen
 7. Koniecznie w układzie mix. Efekty: wszelkie "rozgwiazdowce" -(wave ,brokat, itp), piwonie multikolorowe, glitering złoty, czerwony kaliber 30mm minimum 49 strzałów Pionowe strzały: po 3 do 5 ładunków w jednej serii w odstępie 0,3 sek. między wystrzałami. Kątowe - wszystkie ładunki (3-5) w serii wylatują jednocześnie Każda seria inny efekt. Pionowe na przemian z kątowymi.
 8. Ten "latający" proch to prawdopodobnie ładunek miotający szelke i jest luźno usypany między szelką a zatyczką.
 9. JC09 Talizman Masa mieszanki to 0,6g a nie jak podają 3g
 10. Crazy Robots wcale nie ma szybkiego fb'ka
 11. Saek

  Rura do szelek 2"

  Myślę, że będzie idealna. Skąd ją masz bo poszukuję właśnie o takiej średnicy. Bo do tej klasycznej żółtej czasami szeleczki wchodzą za ciasno.
 12. Widać są równi i równiejsi. Ja gratisu nie dostałem .
 13. Czy jest różnica między zielonymi a filetowymi crackling balls Merkury ?

  1. JacuQM

   JacuQM

   żadna, one nie mają koloru po prostu inna folia, sam to kiedys rozkminiałem :)

×
×
 • Create New...