Jump to content

Arturo :)

Użytkownik
 • Posts

  872
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Arturo :) last won the day on August 21

Arturo :) had the most liked content!

About Arturo :)

 • Birthday 02/22/2022

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

20,507 profile views

Arturo :)'s Achievements

Ekspert

Ekspert (7/7)

12

Reputation

 1. JF11 Ninja TXB272 Pasja TXB474 Inspiracja
 2. Świetne baterie, świetne rakiety, olbrzymie ilości, w tym prawdziwych już zabytków.Stuff robi ogromne wrażenie. Czekamy na fote całości.
 3. Dużo dużych i dobrych baterii, fajnie, że jest sporo rakiet, w dodatku bardzo fajnych. Może jakieś piro bajery dla urozmaicenia, w stylu motyle? Bardzo dobry kolorowy stuff.
 4. Bardzo dobry stuff, przydałyby się ze 2 baterie kolorowe, jakaś jedna mniejsza i większa 30mm.
 5. Może warto przetestować już całą serię Big Bang od Jorge, brakuje chyba tylko 2 rodzajów do całej kolekcji Dobry stuff, jw59 powinna pokazać klasę.
 6. Zapas petard to chyba na kilka dobrych sezonów Jest dużo baterii, ta od funke wygląda rewelacyjnie, przydałyby się jeszcze jakieś porządne rakiety dla urozmaicenia.
 7. Bardzo duży zapas mocnych petard, bardzo dobre baterie, fajnie że postawiłeś na 2" nowość od Jorga, mam nadzieje, że się spisze. Bardzo dobry stuff.
 8. Zapomniałem właśnie o starych Gorilla Bomb, które faktycznie miały bardzo krótki lont. Podobnie było z bliźniaczo podobnymi Wrecking Bomb od SP, które miały nie dość, że krótki, to jeszcze zalany tą flarą, przez co była obawa że zwiększy się spalanie takiego lontu
 9. Słucham? To może inaczej. A dokładaj se tego lontu, a przede wszystkim stosuj się do instrukcji napisanej na opakowaniu, a jak się boisz to w ogóle nie odpalaj, a nie gdybasz.
 10. Przestańmy patrzeć tylko co gdyby i co gdyby, bo przypadki wadliwych petard zdarzają się niezwykle rzadko. W codziennym życiu jest o wiele więcej przypadków zagrażających życiu i zdrowiu. Przykładowo niejednokrotnie wielkie koncerny samochodowe wypuszczały na rynek samochody które stwarzały niebezpieczeństwo dla ich użytkowników.
 11. W petardach na draskę spotkałem się z takimi przypadkami, ale nie w petardach na lont. Niemniej jednak na wszelki wypadek każda instrukcja obsługi mówi, aby odpalać produkt nie trzymając go w dłoni, tylko odpalać na ziemi, wyciągniętą ręką. Jeśli ktoś już odpala z ręki nie stosując się do instrukcji produktu to dobrze byłoby przynajmniej trzymać petardę za jej koniec, czyli za gipsową zatyczkę.
 12. U nas nie ma żadnych rodzimych fabryk. Wszystko sprowadzane jest z Chin. Nie ma i nie było też u nas w Polsce "niebezpiecznych " fajerwerków. Niebezpieczne według Niemieckich norm, które to są restrykcyjne jako ich wewnętrzne, nawet nie Unijne przepisy Wszystkie fajerwerki w Polsce spełniaj Unijne normy. I tak jak powiedziałem. Niemcy mają swoje osobiste, wewnętrzne prawo i dla nich Polskie (UE) są niebezpieczne. Przyjeżdżają handlarze Niemieccy i kupują od Polskich importerów, bo jest blisko i mamy bardzo dobrą jakość. Co z tym robią nas to nie obchodzi. Problemu niech szukają u siebie, ale nie tutaj.
 13. To niech wpisze Txb473? A temat zawsze edytować, w końcu od czegą są modzi.. ?
×
×
 • Create New...