Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś rano w hurtowni, kupiłem 4 paczki FP3/New i 1 paczkę smalli. Odpaliłem 1 FP3/New - jak jeb*o... Zapaliłem go między blokami. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Jakby to był proch czarny to by waliło jak piccolo zastanów się co ty mówisz bo praktycznie we wszystkich petardach jest proch FB . I uwierz, że mimo tej "forumowej teorii" fp3 nie mają szans z achtungiem z hestii. No chyba że wy macie jakieś cudowne te fp3 bo dla mnie to są cichsze i to słychać. Ja mam achtungi ze sklepu hestii który mam pod nosem bo w Warszawie i uwierz, że nadal z tych dla wszystkich dostępnych achtungi są najgłośniejsze. Mimo to i tak jak bym miał do wyboru paczkę achtungów i fp3 wziąłbym fp3, lecz jedną paczkę achtungów trzeba mieć :)


Masz na mysli HE0208 czy HE008?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


OMG! to nie jest firmy Gaoo!! -.-

To jest firmy Gaoo, tak samo jak Krachmeny. Widziałeś gdzieś je w cenniku Jorge? No właśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FP3/New od Gaoo? Od kiedy?


Rozmawiałem ze znajomym (prowadzi sklep z fajerwerkami) i powiedział że to są Gaoo, a gostek się trochę zna ;) No chyba że ktoś mu głupot na opowiadał :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem FP3/NEW dzisiaj, właściwie przed chwilką. Ma mocne walnięcie tak jak zawsze. Jak słuchamy bardzo głośniej muzyki (głównie od większych głośników) to czuć takie uderzenia w klatce piersiowej, przy wybuchu FP3 czuć też tak. Wiem, że już wystawiałem o niej opinie ale chcę napisać, że nic się od tego czasu nie pogorszyło. Jeszcze dzięki niskiej cenie jest według mnie jedną z najbardziej opłacalnych petard albo i nawet najbardziej opłacalną. Za niską cenę mamy naprawdę potężną petardę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem z czego ta petarda jest zrobiona... Powala k0208 i he0008. To najmocniejsza petarda wg mnie. Na początku mnie zawiodły ale w sylwestra pokazały klase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patarda solidna choć przegrywa w starciu z Wreckling Bomb i TXP001. Zauważyłem że te 3 patardy mało basu generują, nie to co stare K0212 Tropic'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Gdzie te petardy można najtaniej nabyć?
OT. Na jakimś forum wyczytałem, że można kupić 'gdzieś' FP3 small po niecałe 5zł/30szt? Prawda?
Możecie podesłać linki do sklepów, w których te 2 petardry są na prawdę tanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć. Gdzie te petardy można najtaniej nabyć?
OT. Na jakimś forum wyczytałem, że można kupić 'gdzieś' FP3 small po niecałe 5zł/30szt? Prawda?
Możecie podesłać linki do sklepów, w których te 2 petardry są na prawdę tanie?


Byl taki temat. Najtansze sa na www.speed-fajerwerki.pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dowalem tu mojej opinii o tych petardach a wiec:
Maja naprawde niesamowita moc, przebijaja sporo wiekszych petard, wielki bas. Polozylem je na dwoch wyrzutniach: jednej wogole nie bylo po explozji, rurki byly rozwalone i odlecialy 5 metrow od wyrzutni. Druga przezyla, ale cala gore miala rozklejana. Genialne petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie tymi "petardami" rozwalałem znalezione ceramiczne kubeczki xmas_w00t.gif Po żadnym z kubków śladu nie znalazłem blink.gif Te petardy mają moc niesamowitą !!! To nie petarda, to dynamit !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja sobie tymi "petardami" rozwalałem znalezione ceramiczne kubeczki xmas_w00t.gif Po żadnym z kubków śladu nie znalazłem blink.gif Te petardy mają moc niesamowitą !!! To nie petarda, to dynamit !



To nie zabawa to głupota!! Odłamki takiego kubeczka mogły zrobić Ci sporą krzywde. wiem, ze każdy wysadzał kiedyś jakieś pojemniki, ale troszke rozsądku. Co do FP3, lont długaśny, a flara jest świetnym sposobem na ostrzeżenie, ze zaraz nastąpi wybuch. Porównywałem w tym roku z wieloma petardami i są bezkonkurencyjne. Opinia zwykłych amatorów i obserwujących taka sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie przestac pie*dolić wkólko o tych petardach? kupcie sobie c4 i wysadzcie sie w powietrze bedzie swiety spokoj a nie ciagle walkowany ten temat jest przez zdemoralizowane dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A mam takie pytanie,
a mianowicie, czy FP3X Krachmen Black jest głośniejszy, bardziej cichy, niż FP3/N? Czy są takie same względem głośności wybuchu?
Z góry dzięki. Pozdrawiam ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiepsko, bo chcę zamawiać tylko na fajerwerkimarket za rok, a z tego co widzę, są tam tylko Krachmeny. Być moze coś się zmieni, oby. Bo mi się nie chce szukać, jeździć po targowskach. Klik, klik i jadą. No cóż, miejmy zatem nadzieję. ; d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, ze nie ma ich teraz nie znaczy, ze nie bedzie ich w sezonie. jest dopiero styczen, a ty sie martwisz co bedzie za rok. Będą prawie napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mógłbym powiedzieć, że jest to najlepsza petarda na rynku pirotechnicznym ! Moc, a za razem i efekt flesza tej petardy sam mówi za siebie ! Porównywałem tą petardę z Małym Achtungiem Hestii i powiem, że lepiej strzeliła właśnie FP3/NEW. Jest o 4-5 razy mniejsza od Achtunga, a moc jest raz silniejsza od niego. Ogólnie brać w ciemno bez zastanowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


było wiele razy, że żadna petarda oprócz niektórych achtungów nie jest w stanie dorównać fp3new


Wreckingi są lepsze ;)
Miałem 2 paczki i przekonałem się, słychać różnicę. Ale tak czy siak FP3N są naprawde bardzo opłacalne bo za ok. 12 zł masz 20 petard lepszych od Achtungów... Jak odpalałem FP3N z Big Tigerem (który kiedyś wydawał mi się dobry) to BT wyszedł żałośnie przy FP3N.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wreckingi są lepsze ;)
Miałem 2 paczki i przekonałem się, słychać różnicę. Ale tak czy siak FP3N są naprawde bardzo opłacalne bo za ok. 12 zł masz 20 petard lepszych od Achtungów... Jak odpalałem FP3N z Big Tigerem (który kiedyś wydawał mi się dobry) to BT wyszedł żałośnie przy FP3N.


Właśnie widziałem te petardy w Gromie i się zastanawiałem czy nie kupić tych Wreckingów. Za rok może się znajdą w moim stuffie.
Wracając do tematu to na jedno wychodzi, że jest to jedna z najlepszych petard na rynku pirotechnicznym !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...