Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

A w jakiej cenie są Wreckingi i czy bardziej je sie opłaca od FP3NEW , i czy są naprawdę dużo mocniejsze od FP3NEW czy różnica jest niewielka.
P.S Ja butelkę FP3NEW szklaną rozwaliłem, wszyscy się za mur schowali więc nie widzieliśmy jak ją rozerwało, ale potem znaleźliśmy mnóstwo drobnych odłamków , dobrze ze nikt tam nie był bo nie wiadomo jak by był pokaleczony latającymi odłamkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


A w jakiej cenie są Wreckingi i czy bardziej je sie opłaca od FP3NEW , i czy są naprawdę dużo mocniejsze od FP3NEW czy różnica jest niewielka.
P.S Ja butelkę FP3NEW szklaną rozwaliłem, wszyscy się za mur schowali więc nie widzieliśmy jak ją rozerwało, ale potem znaleźliśmy mnóstwo drobnych odłamków , dobrze ze nikt tam nie był bo nie wiadomo jak by był pokaleczony latającymi odłamkami.

Z tego co wiem, to wreclingi sa sporo glosniejsze, w koncu to najmocniejsze petardy na rynku, dlatego juz nie mozna ich sprowadzac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jaką ilość prochu one posiadają? że nie można ich sprowadzać i czy przekraczają normę nałożoną przez unie 120 dbz?

Nie mozna ich sprowadzac z powodu zbyt duzego huku, ktory przekracza jakies tam normy, nie poniewaz ma za duzo prochu, wtedy nigdy nie bylby sprowadzony. Po za tym raczej FB niz proch :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a FB to nie proch?

o urwa, 120dB? Tożto żenada jakaś.

FB to mieszanka Foto-Blyskowa, w ktorej sklad wchodzi nie tylko proch, ale tez sporo jakichs zwiazkow chemicznych itp dajacych blysk, bas... W petardzie nie ma czystego prochu tylko proch pomieszany z innymi zwiazkami chemicznymi, czyli FB.

jest sam proch, a to dzięki korpusowi i mieszance samej w sobie powstaje huk z basem, błysk jest efektem spalania się prochu, z nazwy "foto błysk" tą grupę prochów właśnie charakteryzuje błysk podczas spalania, jeżeli do prochu zostałyby dodane inne związki to skutkowałoby to wolniejszym jego spalaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A czy można ją gdzieś jeszcze legalnie nabyć w Polsce bo chętnie bym ją sobie załatwił.I czy można porównać ją z Delove Rana??

Mozna na taniefajerwerki.pl. Do delovki raczej nie. Dobra FB to mieszanka prochu, aluminium, i dwoch innych podobnych skladnikow. Jednak w zadnym wypadku w petardach nie ma czystego prochu :D. O to mi glownie chodzilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to wiem i zatyczka też ważna najlepiej jak jest zalana a nie włożona.A co odnośnie achtungów z hesti ich zatyczka jest tak słabo włożona że po wyjęciu z pudełka po poprostu wypadła hlowi1030.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Jak ktoś by chciał kupić SP1009 to Klik;) Co do porównania wreclingów do delovy to raczej nie mają szans ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petarda jak na swoje rozmiary jest przerażająco mocna i głośna, uważam że jest to najbardziej opłacalna petarda na polskim ryku bo za 12zł dostajemy 20szt petard.Najgorsze jest to że dużo ludzi jeszcze się o tym nie przekonało i myśli że wielki potężny ACHTUNG (Koledzy uważają że achtung to achtung nie ważne czy komety czy hestii itp.) jest głośniejszy od tego cacka ;)

Log.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Petarda jak na swoje rozmiary jest przerażająco mocna i głośna, uważam że jest to najbardziej opłacalna petarda na polskim ryku bo za 12zł dostajemy 20szt petard.Najgorsze jest to że dużo ludzi jeszcze się o tym nie przekonało i myśli że wielki potężny ACHTUNG (Koledzy uważają że achtung to achtung nie ważne czy komety czy hestii itp.) jest głośniejszy od tego cacka ;)

Log.

Bo jest głośniejszy... Ale jest to nieznacząca różnica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest,ale myślę ze lepiej mieć więcej minimalnie cichszej petardy niż tylko kilka sztuk ciut głośniejszych achtungów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo jest głośniejszy... Ale jest to nieznacząca różnica.


Na moj sluch roznica nieslyszalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je po raz pierwszy i bałem się przy odpalaniu pierwszej, że po przeczytaniu tylu pochlebnych postów będę oczekiwał od niej bardzo dużo, ale nie zawiodłem się. Po odpaleniu każdej miałem ochrzan przez domowników i mówili, że mam ich ostrzegać następnym razem. Polecam ją wszystkim. W tej cenie nie znajdzie się nic lepszego. U mnie w mieście (w rodzinnym mieście gdzie spędziłem sylwka) sprzedawali je po 2 zł sztuka. Ja kupiłem je za 9.75 za opakowanie w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W te sylwestra wziolem 2 paki decybel nitro te z zielona flara za 11,50 z FM 2 paczki.
Powiem tyle ze 2 lata temu to sie wlaczaly alarmy i huk byl niesamowity, w tym roku strzelalem i uważam ze albo trafilem slaba partie albo po prostu niewiele maja wspolnego z tym co było kiedys.

"W moim" odczuciu huk slabszy o 25% koledze ktoremu zucilem z balkonu gdy szedl do mnie stwierdził to samo(rok temu na sylwestra mialem 6 paczek i było bosko aż spie..li w centrum jak widzieli tą frare.... na srodku gdzie dopalali).Na wsi jak strzelalem oczywiscie na zbity snieg to tez bylo slabo w tym roku,Chcialem dodać ze udalo mi sie niezle zgnieść decybela kciukiem o palec wskazujacy,moze slabiej uzbrajają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś na złą partie,nam strzelają bardzo mocno i przewyższają prawie każde dostępne petardy komercyjne.
p.s achtungów się nie opłaca bo np Hestiowskie są 2 razy słabsze od nich.
Tylko FP3NEW rządzi w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelałem FP3 New oraz FP3 Small - zarówno pierwsze jak i drugie są bardzo głośne. FP3 Small wystrzelałem jedną paczkę, FP3 New trzy paczki i dwie jeszcze mam w zapasie. Moim zdaniem FP3 New/Small jest lepszym wyborem niż np. Achtung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nieźle :D musiało być fajnie jak się odpalało laugh.gif FP3 to chyba najlepsze co może być :D Wolę paczkę FP3 niż achtungów i w ogóle achtungi (małe) są kilkakrotnie słabsze od FP3 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepsze petardy na rynku :D


Dokładnie przebijają wszystko i hukiem i ceną, lecz miałem z nimi niemiłą sytuacje:zielona flara zamiast świecić przy petardzie wyleciała jak kulka z rzymskiego ognia i przepaliła koledze kurtkę :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...