Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jedna z najgłośniejszych petard na rynku, a na pewno najgłośniejsza za taką cenę. O wiele lepsze od Mega Jumbo i niektórych achtungów.
Jedyne co puszczałem i było głośniejsze to Achtung triplexa Draskowo-lontowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Moim zdaniem jedna z najgłośniejszych petard na rynku, a na pewno najgłośniejsza za taką cenę. O wiele lepsze od Mega Jumbo i niektórych achtungów.
Jedyne co puszczałem i było głośniejsze to Achtung triplexa Draskowo-lontowy.


Wystarczy napisać TXP001 a nie "draskowo-lontowy" ;)

Co do FP3 miałem kilka sztuk i naprawdę są to super petardy,najlepszy huk jest jak odpala się na pustej przestrzeni - bass wgniata człowieka w ziemię :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja raz odpalalem kolo szkoly jak walnelo to pierwszaki uciekaly


Proszę,Proszę !! Nie wymyślaj i nie nabijaj postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 teraz obydwoje nabijacie posty a żeby off topu nie było to:





bardzo polecam FP3 jest jak dla mnie na 1 miejscu w kategorii jakość\cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

FP3 mogę polecić bez wahania. Kiedy próbowałem rozsadzić kibel to dośćże kibel się rozwalił i kawałki poleciały na około 5-10m to huk był taki wielki że mój znajomy który mieszka około 1km dalej usłyszał wybuch .Myślę że FP3 jest godną polecenia petardą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo dobre i tanie petardy kiedyś dla mnie były najlepsze achtungi ale jak porównałem to widać wielką różnicę polecam petardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Te petardy są poprostu supper miałem w zeszłym roku jedną paczkę FP3 ale trochę żałowałem że nie miałem ich więcej bo są takie głośne i mają bardzo mocny bass :D w tym roku napewno kupię ze dwie albo trzy paczki 11/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Bardzo dobre petardy moim zdaniem lepsze od tych dużych petard czyli achtungów i big jumbo itd. które są kilkukrotnie droższe od FP3/new więc nic tylko kupować jak będzie okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W hipermarketach ? jeszcze się nie spotkałem, chyba prędzej na jakimś bazarze, za paczkę fp3 20 zł -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w hipermarketach na 100% nie będzie ale polecam kupywanie w hurtowniach, ok 14-16zł paczka (20 sztuk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

w jakich sklepach internetowych moge teraz dostac FP3/New bo szukam i znalesc nie moge??!!


Na FajerwerkiMarket.Net będą ale ostatnie sztuki (BIG) Small będą do oporu :) Zapraszam do rejestracji do końca roku każdy kto się zarejestruje ma 10% zniżki na cały asortyment.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheROBCIOZOL94

A mi się wydaję, że FP3 ma większy huk niż duży achtung ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdzie panowie aktualnie najtaniej dostanie się FP3? Widziałem, że zmieniła się trochę szata.Mam nadzieję, że receptura została ta sama.
dla potwierdzenia

To nie jest FP3/NEW !
Jest to najprawdopodobniej podróbka Triplexa w dodatku słabsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie Arturo zaskoczyłeś.Dopiero teraz zauważyłem, że jest to zupełnie co innego (klik) Ktoś je testował, ma filmik?
W takim razie, czemu na rynku jest "kryzys" w FP3? na każdej stronie brak towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile można powtarzać ze Jorge czeka na kontener z chin a jak on przypłynie, to będą. Jorge zamawia konkretne towary w dużej ilości i Chińczycy wszytko wysyłają, tylko nie po kolei i nie wiadomo co kiedy przypłynie! Na sylwka powinny być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...