Jump to content

macieek95

Użytkownik
 • Posts

  558
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About macieek95

 • Birthday 02/28/1995

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Bydgoszcz
 • Zainteresowania
  motoryzacja, fajerwerki, sport

Recent Profile Visitors

3,517 profile views

macieek95's Achievements

Specjalista

Specjalista (5/7)

1

Reputation

 1. Ja już dzięki takim osobom jak ty czarodziej tracę całkowitą wiarę w ludzi ;/ Zmień różdżkę, bo źle nią wywróżyłeś moje poglądy. Wielcy prawicowi rebelianci i żołnierze wolności. Przez takich wstyd być po tej samej stronie.
 2. Ten filmik to ... o.O ale + za chęci. Naszła mnie właśnie pewna refleksja. Jestem ciekawy KTO! i ILE! zarobi na nagłośnieniu (w której też uczestniczycie) akcji.
 3. Jak JA czytam takie gadki jak w większości na tym forum, to się również nie dziwie, że jest jak jest. Chociaż w sumie większość tutaj nie ma nawet prawa iść głosować w wyborach. Żyj dalej w UE pisząc o działaniu zamiast działać. Coś mam nosa, że możesz reprezentować prawicę... Reszty nie mam ochoty nawet komentować, bo każdy przyjmuje swoją rację za rację jedyną i słuszną. Z propozycji pracy podziękuję. Chyba, że fundujesz bilety, to mogę polecieć pozwiedzać.
 4. Czy serio nadal bawi was ta cała sprawa z zakazem? Bo pomału staje się to śmieszne.

  1. Show previous comments  20 more
  2. PyroMagik

   PyroMagik

   sylwester bez fajerwerków, to jakieś 75% ludzi sobię da spokój z czekaniem do 00 i wiele osób przestanie chodzć na bale imprezy i domówki z tej okazji, i gospodarka znowu dostnie "po d*pie" Nie chodzi o same piro tylko o to że kryzys się powiększy, ps mają tyle wat i jeszcze chcą to nam wycować :/

    

  3. adrian12

   adrian12

   pyromagic dobrze mowisz

    

  4. macieek95

   macieek95

   Pyromagik daj sobie luz z wszelkimi kryzysami, vatami itp. bo sami siebie oszukujecie. Według tego co ja znalazłem ostatni sylwester przyniósł jakieś 100mln zł wpływu z vat. czyli grosze. Żaden kryzys się nie powiększy. Przypisujecie za dużo przysług fajerwerkom. Ludzie na balach to czekają na fajerwerki ale profi pokaz.

 5. Rozkazów nie przyjmuje. Przykro mi.
 6. No proste jak drut... kupują przy granicy. Marihuana też jest zakazana, a kupisz w każdej wiosce.
 7. Większość ma tutaj super wyobraźnię Dziękuję Wam i Waszym rodzicom za utrzymywanie naszego "wspaniałego" Państwa! Taki dochód w skali krajowej, to grosze. Gdyby był na tym tak OGROMNY! zysk, to państwo zniosło zakaz używania fajerwerków oprócz 31.12 i 01.01., a markety prowadziłyby sprzedaż całoroczną. W pierwszych tygodniach słychać by było jakieś strzały tu i ówdzie, a potem wszystko zamilkło do okresu sylwestrowego. Szczególnie przy dla mnie widocznej spadkowej jeśli chodzi o strzelanie na przykładzie mojego miasta (jak i na pewno wielu innych). Nikt nie wyszedłby protestować nie wspominając o jakimkolwiek buncie! HAHA Upadłoby kilka sklepów internetowych, hurtowni, producentów itp. No i co? Kogo to obchodzi? No sorry.. w USA też nagle przemysł konopny został zabroniony, to samo z prohibicją na alkohol (która fakt, że upadła ale to zupełnie inna sprawa, tym przykładem chciałem tylko pokazać, że zakazy są możliwe). Biorąc pod uwagę skalę strat nikt nawet nad tym, by się nie zastanawiał dłużej niż trwa przerwa między jednym drinkiem, a drugim na ul. Wiejskiej. Z resztą najbardziej prawdopodobna jest dyrektywa wprowadzona przez UE. Osobiście bym tylko postukał się w czoło i żył dalej.
 8. Niech Wam będzie. Wszystkiego NAJLEPSZEGO! dla cebulakówi i normalnych chłopaków!

 9. Prawo raczej nie zabrania tego. Możesz sobie odpalić nawet wyrzutnie na balkonie, BA! nawet w domu! Po 1. brak bezpieczeństwa, po 2.brak bezpieczeństwa i po 3.brak bezpieczeństwa. Możesz się zranić, poparzyć, podpalić dom itp.
 10. Zależy czy to ma być jednorazówka, czy coś na dłużej. Jak tylko na tego sylwka, to skleiłbym ze sobą kilka z minimum 4 butelki szklane za pomocą taśmy klejącej albo w sumie nawet plastikowe wypełnione czymś dla stabilizacji. Możesz też wziąć jakiś karton i zrobić w nim dziurki. Wystarczy tylko popatrzeć co ma się wokół.
 11. Jedynym rozwiązaniem bezpiecznym przy łączeniu cyrkoblitzy byłoby coś takiego: Do każdego lontu od cyrko robimy przedłużkę z lontu i obie przedłużki ze sobą łączymy. Ale odległość między jednym cyrko, a drugim to na moje minimum 1m. Dla rakiet nie ma to praktycznie znaczenia.
 12. Mpi i Fira wyjaśnili konkretnie. Reszta jak mantrę powtarza sobie, że dnia 31.12 jest królem podwórza i wszystko mu wolno. Policja może będzie według własnych upodobań pana przyjmującego zgłoszenia je ignorować ALE! przy natarczywym wydzwanianiu i tak musi się zjawić. Nie wspominam już w ogóle o melanżach. W ten dzień na szczęście wśród nawet czepialskich sąsiadów budzi się zrozumienie dla imprezowiczów. Średnio co zaobserwowałem (na moim osiedlu) huki trwają do ok. 1:00 - 1:30. Jednak nikt nie będzie się myślę czepiać jak ktoś trochę postrzela koło godziny 3. Większość i tak melanżuje albo zawitał Procentowy Morfeusz.
 13. Osobiście nie miałem. Z opinii innych wynika, że rewelacyjny nie jest. Z filmików na moje oko (ale z filmików nie powinno się oceniać) może być troszkę słabszy od biedronkowego. Ogólnie taki hejt od dawien dawna istnieje, że cokolwiek od Hestii, to gówno w złotym papierku. I niestety nawet lepsze produkty tak dla reguły są oczerniane. Najlepiej odpal jedną szelkę i się sam przekonaj
 14. U mnie w okolicy występuje spadkowa jeśli chodzi o fajerwerki. Obecnie na palcach ręki można policzyć jakikolwiek huk. Nawet w Noc Sylwestrową jest wszystkiego co raz mniej. Kilka lat temu już cały dzień by waliło do rana.
×
×
 • Create New...