Jump to content

mpiwowski

Administrator
 • Content Count

  5,862
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

mpiwowski last won the day on May 10

mpiwowski had the most liked content!

Community Reputation

72 Wzorowa

About mpiwowski

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Łódź
 • Zainteresowania
  fajerwerki, komputery, podróże, foto & video, tenis stołowy, bilard, serwis PolskieFajerwerki
 • Aparat
  2x Canon EOS 500D i inne
 • Kamera
  Sony HDR-FX1000E

Kontakt

Poprzednie pola

 • YouTube
  youtube.pl/PolskieFajerwerki

Recent Profile Visitors

21,393 profile views
 1. Tak sobie pomyślałem, że jakby to miało być w okolicach Warszawy, to może również chłopaki z @superfajerwerki by wpadli?
 2. mantis - król niekonwencjonalnego podejścia do pirotechniki Czołg pierwsza klasa, naprawdę to już wygląda na coś !!!! Musisz taki stalowy zrobić może by salutami trzepać.
 3. Sekwencja strobo już prawie gotowa Brakuje tylko akcentu. No i może dwóch artemisów z Panty.
 4. Też o tym myślałem i wydaje mi się, że będzie to do zrobienia.
 5. Nawet jakby zakazali piro co wiem że się nie wydarzy to i tak normalnie będziemy strzelać bo pokaz jest zgłoszony i robi go pro firma. Co do własnego strzelania, póki co rozmawiamy o głównym show. Nie wiem jakby własne strzelanie miało wyglądać. Nie wiem też jak wygląda sytuacja zgłaszania takiego pokazu do urzędu bo prawdopodobnie się określa jak długo będzie się strzelać. Jakbyśmy walili godzinę non stop to słabo to widzę. Może zaplanujcie jakiś wspólny drugi pokaz forumowy? Od razu mówię, że rezerwuję większość rur i wszystkie systemy od Conrada. Tak więc musielibyście mieć własny sprzęt, ale w ciągu roku nie powinien to być problem. Mogę spróbować ogarnąć dodatkowe systemy jakby ktoś potrzebował strzelić coś własnego. Krystian kiedyś chciał zrobić ręczny pokaz manualny, może to jest dobra okazja?
 6. I to mi się podoba, to teraz więcej panie więcej !!! Tak żeby psy się bały !!!
 7. Ja też wypadam z gry bo wydaję pieniądze matek na hukowe wyrzutnie xDDD
 8. Cieszę się, że już tyle osób zainteresowanych. A tutaj na zachętę, 1/3 z 60 planowanych TS z Piromaxa.
 9. Ajaja i się wydało !!! poderwałem piromankę i chciałem zrobić niespodziankę
 10. ty chyba oszalałeś jakbym miał całe 15k w salutach zrobić hahahah
 11. jest przecież napisane w 1 poście, że będzie też pro. Czyli szelki także będą w moim pokazie. Będą kostki, single i szelki. Nie chcę też inwestować nie wiadomo ile w drogie rzeczy, a bomby ładnie biją cenę.
 12. Oczywiście w cenie wpisowego będzie również jedzonko, wódeczka i inne atrakcje. Im więcej osób tym będzie taniej. Cena nie dotyczy firmy, tutaj gratis za pomoc przy takim projekcie za co jestem mega wdzięczny. Podejrzewam, że wapster, Bartosz też wpadną. KamilTM i Krychfire również raczej napewno.
 13. Witajcie forumowicze !!! Mam dzisiaj dla was świetną nowinę, którą chciałbym się z wami podzielić. Planowałem strzelić bardzo duży pokaz na Sylwestra 2020 albo Sylwestra 2021, ale pomyślałem że byłoby lepiej przełożyć to na lato, wynająć lokal, ogarnąć firmę i strzelić na spokojnie pokaz jako spotkanie osób z forumfajerwerki i polskiefajerwerki. Projekt jest na razie w bardzo wstępnym stadium, ale mogę już określić przybliżoną datę i prawdopodobnie będzie to Wrzesień 2021. Jest jeszcze szansa iż może się to udać rok wcześniej (2020), ale musi to być podyktowane moją zdolnością finansową, a na ten moment nie mogę tego stwierdzić z takim wyprzedzeniem. Sam pokaz do tanich nie należy i trzeba się liczyć z kosztem około 12000-15000zł z czego za 3500zł już teraz trochę zakupiłem. Czemu taka decyzja? Po pierwsze, będziemy mieli lato, pokaz w lecie jest dużo przyjemniejszy. Sam odbiór efektów (mniej dymu) jak i ciepła pogoda czynią widowisko dużo lepsze. Po drugie, za projekt będzie odpowiadać profesjonalna firma pirotechniczna (https://pokazy.piroart.eu). Zapewni nam ona pełne wsparcie przy pokazie przy jednoczesnym zachowaniu mojego scenariusza (Sam zaprojektuję kiedy co ma strzelać). Pokaz również zostanie zgłoszony do odpowiednich urzędów i będzie strzelany w pełni legalnie , będziemy mogli posiadać w nim profesjonalne produkty, a także zostaną zapewnione profesjonalne systemy do odpalania. To również uczyni pokaz bardziej widowiskowym i to jest drugi powód dla, którego chcę to w ten sposób strzelić. Po trzecie jest to również szansa na spotkanie się ze wszystkimi w miłej atmosferze i wreszcie jakieś większe spotkanie forumowe. Mam pewne lokale na oku, które zapewniłyby teren pod taki pokaz, trzeba będzie liczyć się z kosztem myślę że około 200-300zł za osobę. Niestety mówię to mocno w ciemno bo dopiero spytałem o ceny. Oczywiście istnieje opcja takiego pikniku również wraz z noclegiem, tak więc jeśli ktoś wypije po pokazie to może przenocować i na drugi dzień wracać do domu. Wracając jeszcze do samego pokazu, zostanie on strzelony na wzór Mascleta Nocturna czyli Mascletty nocnej wraz z elementami włosko-hiszpańskimi. Bez muzyki. Jest to projekt, który zawsze chciałem zrobić a teraz wreszcie mam okazję uczynić. Tak więc spodziewajcie się ogromnej ilości petard i salutów a także dość unikalnych efektów a także sekwencji. To tyle z mojej strony na razie. Byłbym wdzięczny za zgłaszanie się w temacie, kto byłby chętny na przybycie na taki projekt/spotkanie. Poznałbym dzięki temu orientacyjną ilość uczestników. Każdy jest mile widziany (no prawie haha). PS: Temat będzie aktualizowany, między innymi o zakupy poczynione na pokaz, a także inne informacje organizacyjne. Wstępna lista chętnych: - mpiwowski + 3 osoby - endriu123457 - PiroArt.eu (firma odpowiedzialna za pokaz) - A & P Pyrotechnics - KrychFire - KamilTM - abuk - Bartosz - mantis - Bartekeuro - wapster - JacuQM - damian7878 - capodanno - FireMexu - superfajerwerki
×
×
 • Create New...