Jump to content

KrychFire

Moderator
 • Posts

  942
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

KrychFire last won the day on November 21

KrychFire had the most liked content!

About KrychFire

 • Birthday 08/18/1999

Kontakt

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Bydgoszczy

Recent Profile Visitors

18,726 profile views

KrychFire's Achievements

Ekspert

Ekspert (7/7)

74

Reputation

 1. Zgodzę się wzór kuzyn godnego. Trochę trzeba posiedzieć by ogarnąć 9 szt stepperów do pokazu, ale efekt finalny to wynagradza. Wszywanie zaplaników dość sporo czasu zajmuje i oczywiście same przygotowanie do pokazu to kilkanaście godzin pracy. Dzięki i również Pozdro!
 2. Oficjalnie w moje progi wpadły 9 szt stepperów Niebawem wrzucę kolejne fotki wyrzutni których nabyłem
 3. Jasny Gwint! Mantis i normalny stuff?!? Aż mi się wierzyć nie chce . Super dobrany towar. 4 edenki zrobią fajną robote na niebie. Px pro 1 zawsze chciałem mieć, ale nigdy nie była mi po drodze.
 4. Mimo wysokich cen Mroczny jak zwykle zaskakuje. Bez syfu i same dobre klasyki triplexa. Coś jeszcze wpadnie do stuffu?
 5. Dokaldnie jak mówisz jedna wersja strzela 10-12 ale to jeszcze NWP, a F4 strzelają 30s Kolejne paczki już w drodzę
 6. Pięknie wyglądają ten single
 7. Wszywanie zapalników w garniaku o tym zawsze marzyłem
 8. Racja Piotr ale to nie będzie sylwestrowy. Wesele to inna bajka . Oczywiście z japonkami czekam już na ciebie
 9. Haha, skoro to ma być ostatni pokaz sylwestrowy to oczywiście dam z siebie 101%. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wrócę do pokazów sylwestrowych, które będą stanowiły kolejny progres w amatorskich pokazach. Pasja nie zanika, ale niestety pieniędzy brak przy obecnych cenach... Czy w ogóle? Nie jestem w stanie ci na ten moment odpowiedzieć. Oczywiście jak dostaniemy zlecenia to ich nie odrzucimy. Przestrzeliłem już kilkadziesiąt pokazów, ale czym więcej strzelam tym większy ambicje, ale no niestety budżet na to nie pozwala. Kiedyś pokazy za 4 tyś dały mega satysfakcje teraz za taki pokazy trzeba wyłożyć 7-8 tyś. No cóż...
 10. Cześć i czołem forumowicze! Przyszedł czas na ukazanie moich zbiorów co prawda póki co dużo nie ma, ale budżet na ten rok to 4tyś. Dlaczego ostatni pokaz? Patrząc na wzrost cen pirotechniki to niestety trzeba zacisnąć pas, oczywiście mówiąc o pokazie z własnej inicjatywy. Na ten moment posiadam TXB507 NWP 2014 FC25-25-13 Brokat-Pastell 2szt Oczywiście w tym roku również nie może zabraknąć gości takich jak @mpiwowski @PuMeX @Kamil™
 11. Po nalotach niebieskich sklep ucichł
 12. Drodzy forumowicze gwarantuje wam że pokaz się odbędzie. Pamiętajcie o tym, że pokaz będzie nie za 10 tyś tylko za 100 tyś! Mnóstwo pracy i przygotowań trzeba poświęcić przy takiej dużej realizacji, zresztą kto strzela większe pokazy ten wie ile trzeba poświęcić czasu jak i czasami nerwów... Także czekajcie cierpliwie bo naprawdę warto. Damy z siebie 101%, żeby wszystko wyszło zgodnie z planem, także bądźcie wyrozumiali, bo takiego pokazu w Polsce możecie już nie zobaczyć Ps. mogę jedynie zdradzić że będzie ponad 1700 kanałów systemowych. Pozdro!
×
×
 • Create New...