Jump to content

AdrianoGKW

Użytkownik
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobra

4 Followers

About AdrianoGKW

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

962 profile views
 1. I nawet gratisy dajoo w Fajerwerki Gorzów:))
 2. Kupił Januszowe YHW100C na januszowej promocji na Gorzowie:) PX Pro 3 też mnie kusiło ale wybrałem 8-kę. To co następna aktualizacja po Piroart?;)
 3. Gorzów już dostarczył pakę:P
 4. Głównie dla tych wulkaników kupiłem:) Zobaczymy nowy efekt wybochowy w wulkanach:P JW 01 to Alepetarda do kazdego zamówienia wrzuca jako wypełniacz
 5. 2x Samum pozostałości z 2020 roku Achilles z Alepetardy kupiony jako smaczek bo nigdy udało się nigdy kupić starej wersji Pirobajery zakupione od A & P Pyrotechnics ( wielkie dzięki )
 6. Zgodnie z nowymi wytycznymi komentowania stuff-u: Fascynujący stuff nie zapomnę go nigdy:) Niejednokrotnie widząc taki dobór wyrzutni powiedziałbym szkoda Twojej alokacji zasobów umysłowych w pracę, której efektem są aktywa pienieżne zainwestowane w wyrzutnie hukowe. Niemniej jednak doceniam próbę połączenia zwolenników wyrzutni i petrad:)
 7. Cytując klasyka : " @Piro Wiesław Miro Today 1:32 Całe niebo jest pokryte cracklingiem, a każdy pocisk wystrzeliwuje zielony efekt miny. Dzięki kompaktowym wymiarom(220x220x220x) TXB400 nadaje się również do postawiania na półce. A jest co stawiać, ponieważ wyrzutnia posiada przepiękną wielokolorową szatę graficzną. Samum to bez wątpienia szczytowe osiągnięcie w dziedzinie pirotechnicznej. Nieziemski crackling, i wspaniały efekt miny - to coś co pozostaje na długo w pamięci, i zachwyca kolejne pokolenia." oraz Piro Wiesław Miro Today 1:33
 8. Nauka nie idzie w las:) Ważne że masz chęci i zapał. Z czasem jak budżet pozwoli,będziesz walił grube pokazuje.
 9. A co to za pornuski na kasetach VHS "Piotruś Pan" "Wilk i Zając" przy Janie Pawełku?;P
 10. Kamilek widzę w tym roku sobie odbiłeś trochę gorszy poprzedni:) Z takim stuffem to powinni Ci znieść wizę na wjazd do Tröjmiasta z Wejherowa:))
 11. AdrianoGKW

  Biedronka

  Termopile warte było uwagi. Dodatkowo przy 2 szt jedna była 50% taniej to wychodziło przyzwoicie.
 12. Kanalio miałeś się odezwać czy będziesz je potrzebował Mało już zostało zapasów. I pomyśleć,że na Piropolska po 23 zl 2 lata temu kosztowały:)
 13. Stuff co by nie zapomnieć fajerwerkach i przekazać dzieciom namiastkę "normalności", której mogą nie zaznać w przyszłości:)
 14. Nikt się nie śmieje tylko stwierdza fakty i czy sprzedajesz na FF czy na Elicie to pamiętaj, że to pasjonaci i nikt nie lubi być zdzierany. Wiele osób jak coś tutaj sprzedawało np ostatnio użytkownik Black Friday to w cenach przystępnych tzn nawet takich jak można je zakupić na promkach. A tak to wiesz, trochę słabo Ale życzę Ci żebyś sprzedał:)
 15. Widać w tym roku na bogato jak 200 zł wydane na kapiszony ? A górna wyrzutnia to jak się nazywa?:>
×
×
 • Create New...