Jump to content

Crispers5

Użytkownik
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

5 Followers

About Crispers5

 • Rank
  Doświadczony

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Nie obraźcie się, ale powyższe nagordy nie motywują mnie zbytnio do działania.
 2. Standarodwy zestaw pytań: 1. Czy organizator bierze udział w konkursie? 2. Jaka jest wartość powyższych wyrzutni? 3. Dlaczego wyrzutnie te nie są w ofercie sklepu?
 3. P.S. Sprawiedliwe losowanie - nad tym co dostanie się na główną czuwają moderatorzy, super reklama dla sklepu, logo na stronie, którą odwiedza tysiące osób, + dobry demot rozsyłany jest po róznych serwisach, itd.
 4. - Demotywator Fajerwerkowy - powiązanie z serwisem demotywatory.pl (umieszczenie logo firmy na obrazku). Demotywatory, które jako pierwsze dostaną się na główną wygrywają.
 5. Szkoda, że Pani Agnieszka się nie wypowiada w ogóle. Liczyłem na jakiś komentarz chociaż - ile było prac, czy spodobała się w ogóle moja praca. Konkurs traci przez to swój urok.
 6. FITBest. 1 - Nie lubię, a poza tym zajmowałem się całkiem inną dziedziną grafiki 2 - Jest to konkurs ogólno artystyczny 3 - Mieliście wolną rękę i równe szanse jeśli chodzi o pomysł czy estetykę Ponadto ucieszyłbym się również gdyby tematem było zdjęcie, film, prezentacja, Excel, wiersz, opowiadanie, kompozycja na pianino. Myślę, że ubiegłoroczny konkurs dał firmie więcej bałaganu niż pożytku. Każdy konkurs na zasadzie losowania jest nudny, fajnie jest pooglądać prace innych uczestników. Co do metody wykonania kartki, mieliście naprawdę wolną rękę, m.in. Cuilling świetną i m
 7. Na prezentacje i uporządkowanie warstw niestety zabrakło czasu, no ale najważniejsze jest. Odnośnie konkursu to bardziej trafny niż w tamtym roku.
 8. Zawsze mogą dosłać drugą więc nie widzę w tym żadnego problemu. Myślę, że max 2 kartki na osobę nie stanowiłoby wielkiego problemu dla Jurorów.
 9. Ja się pytam czy można to w regulaminie zmienić...
 10. Czy można wysłać 2 kartki, gdzie pod uwagę będzie brana tylko jedna lepsza? Zrobiłem jedną na próbę, która nawet mi się podoba i fajnie byłoby ją wysłać.
 11. C4d na kartce - dosyc ambitny cel. Polecam tutaj pooglądać galerie Piotra Tarki, ja stawialbym na wektor..
 12. Gratulacje dla wszystkich zwycięzców i szczególne uznanie dla Komety za wszystkie konkursy / za chęć zorganizowania czegoś takiego.
×
×
 • Create New...