Skocz do zawartości

wapster

wapster
 • Zawartość

  885
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

100 Wzorowa

O wapster

 • Ranga
  www.forumfajerwerki.pl
 • Urodziny 22 Maj

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia
 • Zainteresowania
  pirotechnika, fajerwerki

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

8243 wyświetleń profilu
 1. Co masz na myśli sztywny?:) I co znaczy że będzie luźniejszy
 2. Też się zgadzam... ale musiała by być osoba odpowiedzialna za coś takiego... ja ledwo co lubię FB.
 3. Nie upadło... ale to nie jest 5min.
 4. PyroMoravia, Funke/Dextrin, Panta Coś jeszcze do wyrzutni? Pterady: KLASEK, Funke/Dextrin Jeszcze jakieś propozycje do dodania? Lub może do odjęcia, bo jakieś działy nie są używane... Co do Chatboxu, edycji postów nie włączę. Jeśli chodzi o archiwum... ta wersja tak ma... dodanie większej ilości do wyświetlania mocno wydłuża ładowanie strony. Zobaczę może jest jakaś inna wersja Chatboxa
 5. Super stuff! Dużo zabawy... Ja standardowo największy plus za to że znowu zapraszasz do filmiku swoją dziewczynę! Miałem przynajmniej pretekst do oglądnięcia filmu. Pozdrów ją!
 6. wapster

  KONKURS - FORUMFAJERWERKI.PL - dyskusja

  Jutro umieszczę wszystkie prace na FB i forum, łącznie z tymi z przed dwóch lat. Będę musiał zamówić takie naklejki na auto do rozsyłania dla chętnych zmotoryzowanych i nie tylko! Zapewne wielu też by chciało pic kawkę/herbatkę z takiego forumowego kubka przeglądając kłótnie na chatboxe
 7. wapster

  KONKURS - FORUMFAJERWERKI.PL - dyskusja

  Gratulacje! Super pomysły mieliście!
 8. wapster

  konkurs KONKURS - FORUMFAJERWERKI.PL

  Gratulacje dla laureatów: Jeszcze raz gratuluje Wszystkim i bardzo dziękuje za udział w konkursie! Zapewne będzie wiele pytań dlaczego akurat te prace.... Bo niecodzienny pomysł, praktyczne, zaskakujące - każdy z tych przymiotników pasuje do którejś pracy. Moją uwagę przykuł jeszcze kubek - z chęcią sam bym taki miał do kawy i dwa malowane obrazy - choć jeden nie spełniał warunków konkursu - znalazł bym dla nich miejsce na ścianie. Bardzo żałuję ale niestety nie mam nagród dodatkowych - a z chęcią bym dał je autorom tych prac! Przypomnę warunek konkursu "widoczne logo ForumFajerwerki.pl" - nie miałem na myśli czyjejś wizji loga lub jakieś jej odmiany(choć metoda mogła być dowolna) - tym sposobem wiele prac choć dobrych i ciekawych niebyła by brana pod uwagę Z osobami które wygrały nagrody skontaktuję w celu potwierdzenia wieku i podania adresu wysyłki nagród!
 9. wapster

  KONKURS - FORUMFAJERWERKI.PL - dyskusja

  Temat konkursowy został odblokowany i jeśli ktoś niema lub nie chce udostępniać swojej pracy na FB może to zrobić -
 10. wapster

  KONKURS - FORUMFAJERWERKI.PL - dyskusja

  Niema potrzeby umieszczania w dwóch miejscach. Temat do dodawania będzie odblokowany 3 dni przed końcem konkursu.
 11. wapster

  Mapa strzelania miast

  Zakopane nie strzela bo nie może, już dawno. Gdynia nie strzela.
 12. wapster

  KONKURS - FORUMFAJERWERKI.PL - dyskusja

  Do zdjęć konkursowych będzie odblokowany główny temat konkursowy. Propozycji konkursowych można wysłać więcej niż jedną i można wysłać więcej niż jedno zdjęcie.
 13. Tutaj możecie zadawać wszelkie pytania związane z konkursem.
 14. Zrób zdjęcie na którym będzie widoczne LOGO ForumFajerwerki.pl! Logo nie może być wstawione cyfrowo do zdjęcia! TUTAJ MOŻECIE POROZMAWIAĆ O KONKURSIE Może być, rysunek, grafiti, druk, rzeźba, wydzieranka, selfie, grawer, film, konstrukcja i wszystko inne! Bez znaczenia jak i na czym! Prace konkursowe należy udostępniać w temacie konkursowym na Forum lub w poście konkursowym na FB jako komentarz! Najciekawsze, najdziwniejsze zdjęcia, zostaną wybrane ze wszystkich udostępnionych, przez jury w osobie administratora forum. Nagrody: 3 zestawy petard: pxp309 x15 & pxp313 x10 & pxp314 x8 x 3 Trzeba być użytkownikiem ForumFajerwerki.pl Warto polubić profil ForumFajerwerki.pl na FB, udostępnić(publicznie) u siebie tą informacje o konkursie i wstawić zdjęcie w komentarzu oraz u siebie na tablicy. Nowe logo: https://forumfajerwerki.pl/nowe_logo/logo_black.png https://forumfajerwerki.pl/nowe_logo/logo_white.png Wysyłka nagród może odbyć się tylko na terytorium Polski. Osoba na którą wysyłane będą nagrody musi mieć ukończony 18 rok życia. Prace po konkursie będą upubliczniane w Internecie. Zdjęcia można udostępniać do 15 Grudnia 23:00. 16 Grudnia zostanie wyłoniony zwycięzca!
×