Jump to content

wapster

wapster
 • Content Count

  953
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About wapster

 • Rank
  www.forumfajerwerki.pl
 • Birthday May 22

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia
 • Zainteresowania
  pirotechnika, fajerwerki

Recent Profile Visitors

11,072 profile views
 1. wapster

  CLE4064 MEGA

  Symbol: CLE4064 Nazwa: MEGA Ilość strzałów: 25 Kaliber: 48mm Klasa: F3 NEC: 1000g Opis efektu: Mix efektów Cena : ok. 249zł Porównanie: Film sklepu: Film importera:
 2. Obowiązuje, niema w przepisach nic o jej zniesieniu na Sylwestra i nowy rok. I chyba nikt z tutaj obecnych nie spotkał się z mandatem za zakłócaniem ciszy nocnej w sylwestra. Zapewne żaden policjant by niedal takiego mandatu a po drugie nie byli by w stanie odpowiedzieć na 10% zgłoszeń.
 3. Maxymalnie możesz dostać mandat za zakłócanie mirudomowego. Na swojej posesji w ciągu roku też możesz. A no i jak byś strzelał po 22:00 to za zakłócanie ciszy nocnej.
 4. JW418 CB to jest najnowsza z najnowszych wersji... Bo to wyrzutnia złożona. Crackling fountain - bardzo fajne aż za długie
 5. Symbol: F1500SSNazwa: Vulkan 1500g - SILVEROpis: fontanna stożkowa o masie "1500g" - taka waga to z całą gliną i korpusem. Faktycznie na żywo i w ręku robi wrażenie bo jest olbrzymi ale jak się zdejmie dolny dekielek to widać gdzie zaczyna się glina i jak dużo jej jestCena: około 66zł Jak widać na filmie fontanna coś kichnęła... Jak za tą cenę to wolał bym kupić 2x PXG207 lub 2x którąś z FC130... od Jorge
 6. Fajna zabaweczka... polecam... Rozebrałem to Ufo i do dziś nie wiem jak to lata
 7. Pierwszego nie skomentuję Tam się niestety nie załatwia... Tam już się tylko kupuje. Załatwiać można w Polsce u importerów. Niestety niejestm w stanie odpowiedzieć o wykształcenie i wiedzę pracowników. Ale napewno wiedzą co mają robić:)
 8. ... no na nie wszystkie pytania odpowiem... Proces wyboru, sprawdzania jakości, doboru efektów i uzgodnienia cen jest dość złożony... może kiedyś przedstawię Wam jak taki proces wygląda i jak wyglądają fajerwerki na papierze i dokumentach. Robienie zdjęć jest mile widziane, nikt na to krzywo nie patrzy i wszyscy się zgadzają. Tak wspomnień jest bardo duzo. W końcu to materiały wybuchowe musi być porządek. Co do 3 zdjęcia było robione z restauracji w hotelu przez okno(odbija się lampa)... jak jadłem śniadanie pałeczkami. mają bardzo dobre warunki do pracy i z tego co wiem j
 9. Jako że poetą nie jestem, nie napiszę długiego monologu i pięknych opisów... Start odbył się w Warszawie na lotnisku Chopina... około 9h później lądowaliśmy w Pekinie. Aby przekonać się ile papierologi trzeba zrobić na miejscu(nie wspominam o stercie dokumentów,vis, zaproszeń itp itd na miejscu w ambasadzie Chińskiej w PL) aby przepuścili nas przez wszystkie bramki. 5h oczekiwania na przesiadkę na lot do Changsha w prowincji Hunan (Tak, niedaleko Wuhan i nawet rok rozpoczęcia epidemii by się zgadzał ) Po bardzo przyjemnym i na szczęście już tylko 2h locie wylądowaliśmy Changshy. Z lotnis
 10. Gratulacje! Bardzo ładny pokaz! Bardzo się cieszę że w kilka osób a tym bardziej forumowo!
 11. Nie wprowadzajcie w błąd! Niema zakazu! Niema godziny policyjnej! Jak ktoś ma wewnętrzne lęki to niech zostawi je dla swojej prywatnej świadomości.
 12. Niema żadnego zakazu odpalania fajerwerków! Niepiszcie tak i nie wprowadzajcie ludzi w błąd!!
 13. Niechcialem się @k4n4li4 chwalić... alw jak już wyszedł temat, to napiszę co wiem.
 14. Poznałem go osobiście. Ma wyrobione wszystkie pozwolenia w Niemczech. A jest ich sporo bo osobne są na F3, F4, P1 itp itd. On jako osoba nie robi pokazów publicznych. Był 2 razy w Polsce. Pracowałem przy jego filmikach jako osoba z uprawnieniami w Polsce.
×
×
 • Create New...