Jump to content

wapster

wapster
 • Posts

  1,009
 • Joined

 • Last visited

About wapster

 • Birthday May 22

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia
 • Zainteresowania
  pirotechnika, fajerwerki

Recent Profile Visitors

16,078 profile views

wapster's Achievements

Ekspert

Ekspert (7/7)

0

Reputation

 1. Gratulacje! Oby więcej takich zleceń!!
 2. Akumulator od skutera jak najbardziej. I możesz przedłużyć kable - ale nie polecam 10m przedłużania.
 3. Jak podłączysz szeregowo powinny odpalić. Choć polecam sprawdzić na 4 zapałach pirotechnicznych. Wtedy będziesz miał pewność. Chyba że masz akumulator na przykład od motoru, wtedy bez problemowo.
 4. Tak, gdzy certyfikat CE nadawany jest do produktu jako całość. Gramatura, czas itp. Zmiana ilości mieszaniny w danym produkcie - jako całość. Sznury są na P1, karabinki,trace zazwyczaj na F3.
 5. Jeszcze też mogą sie powołać na zakłócanie miru domowego i porządku publicznego. Na terenie prywatnym wolno strzelać.
 6. Oczywiście wpłaty zawsze pomagają.... Nawet 3 lub 4 osoby coś takiego robią, za co bardzo dziękuję. Ale to zawsze tylko 4 osoby, a przyczyną takim niestety regularność jest w miarę kluczową. A zabardzo już mi się niechce rozpisywać jak wyglądają koszta utrzymania forum. Do stycznia napewno jeszcze będziemy funkcjonować A zawsze się znajdą jakieś ciekawe dodatki które warto by było dokupić do forum... Np. galeria czy jakieś inne wodotryski. A to zawsze niesie ze sobą zwiększenie zasobów użycia serwera.
 7. Dzisiaj przedstawiam cennik importera KLASEK https://we.tl/t-fsCB38iUqJ Przy otwieraniu pliku może być pytanie o aktualizacje łączy. Klikamy TAK. Klasek ma arkusz exela gdzie ceny oraz stany się aktualizują na bieżąco. Link przestanie działać 23 Lutego
 8. https://we.tl/t-cX0igbP6am Cenniki Piromax, Jorge, Tropic na 2022. Link przestanie działać 23 Lutego.
 9. Jaka firma strzelała w Kaliszu, wiadomo?
 10. Tak tak, jedz i kup. Zrób dużo zdjęć i filmów wstaw na YouTube. Czekamy z niecierpliwością. .
 11. Też jestem za.... Jak potrzebujesz pomocy to śmiało pisz.
 12. To nie było tak można odrazu. Że problem rozwiązany i finalnie dostałeś to miałeś dostać....
 13. Może coś więcej? Łatwo powiedzieć że "nie polecam", a jak nie zgodny z opisem to możesz reklamować i będzie wszystko ok.
 14. Mona zrobić coś takiego. Tapety przepisy przenieść, zawartość i go z tamtad usunąć. I wtedy pozbierać tematy z forum i do nowego działu.
×
×
 • Create New...