Jump to content

wapster

wapster
 • Posts

  998
 • Joined

 • Last visited

About wapster

 • Birthday May 22

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdynia
 • Zainteresowania
  pirotechnika, fajerwerki

Recent Profile Visitors

14,230 profile views

wapster's Achievements

Ekspert

Ekspert (7/7)

0

Reputation

 1. Tak, gdzy certyfikat CE nadawany jest do produktu jako całość. Gramatura, czas itp. Zmiana ilości mieszaniny w danym produkcie - jako całość. Sznury są na P1, karabinki,trace zazwyczaj na F3.
 2. Jeszcze też mogą sie powołać na zakłócanie miru domowego i porządku publicznego. Na terenie prywatnym wolno strzelać.
 3. Oczywiście wpłaty zawsze pomagają.... Nawet 3 lub 4 osoby coś takiego robią, za co bardzo dziękuję. Ale to zawsze tylko 4 osoby, a przyczyną takim niestety regularność jest w miarę kluczową. A zabardzo już mi się niechce rozpisywać jak wyglądają koszta utrzymania forum. Do stycznia napewno jeszcze będziemy funkcjonować A zawsze się znajdą jakieś ciekawe dodatki które warto by było dokupić do forum... Np. galeria czy jakieś inne wodotryski. A to zawsze niesie ze sobą zwiększenie zasobów użycia serwera.
 4. Dzisiaj przedstawiam cennik importera KLASEK https://we.tl/t-fsCB38iUqJ Przy otwieraniu pliku może być pytanie o aktualizacje łączy. Klikamy TAK. Klasek ma arkusz exela gdzie ceny oraz stany się aktualizują na bieżąco. Link przestanie działać 23 Lutego
 5. https://we.tl/t-cX0igbP6am Cenniki Piromax, Jorge, Tropic na 2022. Link przestanie działać 23 Lutego.
 6. Jaka firma strzelała w Kaliszu, wiadomo?
 7. Tak tak, jedz i kup. Zrób dużo zdjęć i filmów wstaw na YouTube. Czekamy z niecierpliwością. .
 8. Też jestem za.... Jak potrzebujesz pomocy to śmiało pisz.
 9. To nie było tak można odrazu. Że problem rozwiązany i finalnie dostałeś to miałeś dostać....
 10. Może coś więcej? Łatwo powiedzieć że "nie polecam", a jak nie zgodny z opisem to możesz reklamować i będzie wszystko ok.
 11. Mona zrobić coś takiego. Tapety przepisy przenieść, zawartość i go z tamtad usunąć. I wtedy pozbierać tematy z forum i do nowego działu.
 12. @Dawid Żeleźniak proszę sprawdzać daty wystawienia tematów. Ten temat ma prawie 9 lat. Na chwilę obecną jak by ktoś miał za 15 to już by nie miał.
 13. https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1690 Projekt ustaway o zakazie F2 i F3 został skierowany do czytania w komisjach. Czyli jednak nadal drążą temat....
 14. Ciężko w jednym napisać? @Cynamonyt @Martino30 Bo będę usuwał i karcił!
×
×
 • Create New...