Jump to content

PiroMan25

Użytkownik
 • Posts

  271
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

PiroMan25 last won the day on December 24 2021

PiroMan25 had the most liked content!

2 Followers

About PiroMan25

 • Birthday October 11

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Śląsk, tarnogorski.
 • Zainteresowania
  Pirotechnika, urban exploration.

Recent Profile Visitors

1,564 profile views

PiroMan25's Achievements

Doświadczony

Doświadczony (4/7)

21

Reputation

 1. Kozak. Lont wolno palny, a nie szybko jak w większości moździerzy. Pisk nie jest głośny, ale huk wręcz przeciwnie. Efekty niektóre gorsze, a niektóre lepsze ale bardzo fajne i unikatowe. Utrzymują się dłużej niż w tk, ale zaś trochę z gęstością jest trochę problem. Gorąco polecam.
 2. Wytestowałem, fajne to fakt. Efekty duże. Ale jakoś do mnie nie przemawia, spodziewałem się czegoś trochę lepszego po takim zachwycie tym moździerzem. Niby spoko ale czegoś mi tu brakuje.
 3. Odświeżę. Miałem ją tego sylwka (rok produkcji 2018) i muszę powiedzieć że kostka świetna. Bardzo dobry zamiennik serii New Generation od jorge.
 4. No i wlatuje fotka całości. Z góry mówię że sporo z tego co na zdjęciu jest jako zapasy na przyszłe lata, oraz mam jeszcze dużo pozostałości z poprzedniego roku. Więc zdecydowałem wrzucić zdjęcie po prostu wszystkiego co w tym roku kupiłem. Na fotce brakuje tylko rakiet thunder king. Szara kartonowa rura do szelek 2"
 5. PiroMan25

  Carrefour

  To trzeba było się kłócić, jak za tyle jest w gazetce, i nie ma informacji że cena w sklepie może być inna, to muszą sprzedać po tej w gazetce.
 6. Pojawiło się piro w marketach, to ludzie powoli zaczynają strzelać. U mnie raz na jakiś czas słychać jakieś kostki w oddali.
 7. Brałem emitery, rakiety, moździerze brakło kasy na wyrzutnie Sporo sobie zostawię na przyszłe lata, bo jednak tak, szkoda te wszystkie rarytasy wystrzelić w tym roku.
 8. PiroMan25

  Auchan

  I w tym roku już bez rakietoszelek.
 9. Sporo zabytków widzę, mi by było szkoda z tego strzelać.
 10. PiroMan25

  Carrefour

  Jest pełna oferta. Virus i Hydra po 70zł, Axion 139.
 11. PiroMan25

  ALDI

  Jak zwykle weco. Kilka rzeczy zabrali, a kilka dodali. Te 2 zestawy wyglądają spoko. Lollipop ma dużo rzeczy jak za 40zł, a rakiety Viel Glück na filmach walą bardzo fajnie. Ale rozwala mnie to tłumaczenie "6 genialne rakiety z efektem złota". Według mnie oferta jest lepsza niż rok temu.
 12. Titanium green zrobi robotę. Do tego tropic pro, oj będzie kolorowo na niebie
 13. Tegoroczna oferta. Hestia, Jorge i Super Power. https://imgur.com/a/8uP9b0p
 14. Strzeliłem jedną, za tą cenę odradzam. Trochę głośniejsze od gromów 2. "Zwykłe" Jc06 bije je na głowę. Flara bardzo ładna, no ale nie dla flary się kupuje petardy.
×
×
 • Create New...