Jump to content

Kamil911

Użytkownik
 • Content Count

  517
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Kamil911 last won the day on August 8

Kamil911 had the most liked content!

Community Reputation

34 Wzorowa

About Kamil911

 • Rank
  Specjalista
 • Birthday 12/19/1995

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Pomorze
 • Zainteresowania
  Motoryzacja,Pirotechnika,Elektronika

Poprzednie pola

 • YouTube
  https://www.youtube.com/channel/UC1kzx8kZyVuQc7UZVoT-s4A?view_as=subscriber

Recent Profile Visitors

2,922 profile views
 1. To poleciałeś super emiterki wybrałeś pryma sort ! Pieski na 100% się obsrają ze strachu a somsiady będą zazdrosne. xd
 2. Nie za dużo tego zwolnij troszku. A tak serio to fajne kostki sąsiedzi cię znienawidzą xD
 3. Super same ciekawe i mocne petardy fajnie że nie ma tak kostek fajnie się to prezentuje.
 4. No wkońcu jakaś aktualizacja proszę bardzo jak chcesz to umiesz fajne kostki equalizer nie jest taki zły jak go malują a song jest ok będziesz zadowolony czekam na więcej.
 5. Szalejesz reggae pójdzie x2 ?
 6. Kamil911

  [Homer] 2020/21

  Dużo huku sporo signalosów 3.0 to chyba zapasy na kilka lat może powinieneś pomyśleć nad wyrzutnią kątową na zwieńczenie tego wszystkiego. byłaby to dobra wisienka na torcie.
 7. Nic dodać nic ująć czysta prawda panie @zk1959 osobiście nie chcę powielać spekulacji na temat już kiepskiej sytuacji na rynku pirotechnicznym ponieważ każda osoba która chociaż trochę interesuje się tą tematyką wie jak jest, i jakie ciężkie czasy dopiero nadejdą. Wydaje mi się że blokowanie pokazów jest krótkotrwałe z czasem ucichnie i powrócą w wielkim stylu, tylko do tego jest potrzebny czas.. nastawienie ludzi się zmienia więcej optymizmu. Smutne jest tylko to że my jako Polacy tak ciężko się dogadujemy i zawsze nic z tego nie wychodzi ponieważ żądza pieniądza zawsze bierze górę zamiast wspólnie działać,walczyć o dobro wszystkich zapalonych piromaniaków amatorów jak i profesjonalistów.
 8. Kamil911

  [Homer] 2020/21

  Super postawiłeś na pewniaki bardzo dobrze, viseriona wspominam bardzo miło mimo lat dalej jest porządany w stuffach a to o czymś świadczy o Silent Night krótko mówiąc przepiękna, Hit ! a rzymiaki do zabawy są wyśmienite nudzić się nie będziesz a o to przecież w tym chodzi o dobrą zabawe :P dobre zakupy generalnie.. można wiedzieć ile za to dałeś. ?
 9. Cześć A więc, zacznijmy od samego początku jeśli chcesz zakupić więcej niż jedną wyrzutnie w takim budżecie jakim podałeś to odrazu odpowiadam nie da się natomiast jeśli chodzi ci o jedną wyrzutnie to Tak jeśli liczba wystrzałów nie ma dla ciebie takiego dużego znaczenia to sprawa jest banalnie prosta.. ponieważ wachlarz produktów w tej cenie jest bardzo szeroki ale co ważniejsze pytanie: co uważa się za dobrą wyrzutnie.?! Dobre wyrzutnie zaczyną się od kalibru 30mm i tylko w to radzę celować, importera jakiego bym ci polecił to Triplex świetne ceny w stosunku do jakości, wyrzutnie też dzielą się na układy strzelania | \/ oraz \|/ kwestia gustu z pewnością coś dla siebie znajdziesz dalej w tej kwesti już nie mogę doradzić ci co konkretnie zakupić ponieważ każdy ma inny gust i upodobania jedno mogę powiedzieć żadnej wyrzutni o kalibrze 50mm nie radzę kupować jest to mało opłacalne w stosunku do jakości najlepiej jak wejdziesz na stronę sklepu PiroArt.eu i sam coś wybierzesz pod każdą wyrzutnią masz film z prezentacją efektów danej wyrzutni a z kodem rabatowym forumfajerwerki.pl otrzymasz 10% upust przy złożeniu zamówienia.
 10. 100 zł równe po rabacie przy zakładniu nowego konta było 5$ czy coś takiego już nie pamiętam
 11. Aktualizaca Nr.6 Tym razem system na który oczekiwałem ponad 2 miesiące zakupiony z Ebay myślę że na początek w sam raz wystarczy na moje amatorskie potrzeby. wszystko się okaże po sylwestrze czy faktycznie zarażę się robieniem pokazów wtedy zdecyduje się na konkretniejszy system z wiekszą ilością kanałów.
 12. A tak każdy się śmiał z petardek piccolo, no nic idą ciężkie czasy. xD JW01 power, Amen.
×
×
 • Create New...