Jump to content

Kamil911

Użytkownik
 • Content Count

  415
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kamil911 last won the day on September 28 2018

Kamil911 had the most liked content!

Community Reputation

14 Dobra

About Kamil911

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Pomorze
 • Zainteresowania
  Motoryzacja,Pirotechnika

Poprzednie pola

 • YouTube
  https://www.youtube.com/channel/UC1kzx8kZyVuQc7UZVoT-s4A?view_as=subscriber

Recent Profile Visitors

1,721 profile views
 1. Fajnie dużo zabawy.. ale czy aby nie za dużo ? po czwartym zestawie zacznie ci się nudzić strzelanie z rakiet coś o tym wiem. ale.. obym się mylił.
 2. Bardzo spoko pomysł ja również z pewnością bym zakupił takie rękawiczki najlepiej bez palców ,smycz lub bluzę.
 3. Jest pięknie adrianie nie ważne ile ważne że coś jest a z tego co widzę masz bardzo efektowne kostki jest i nawet Samum na finał najważniejsze że podtrzymujesz tradycje to się najbardziej liczy ! Szczęśliwego Nowego Roku !! i Bezpiecznego odpalania
 4. Jasne.. chętni z pewnością będą w tym ja
 5. Szykuje się piekny pokaz rychu baardzo mi się podoba twój stuff Kibicuje z całych sił aby się udał.
 6. Hahah Dzięki damianie to łóżko zapewne pamięta drugą wojne i faktycznie jest twarde jak job twoją mać nie co to te dzisiejsza hehe nie śpię na nim to w garażu stare łóżko dziadka nie ma mowy bym to miał wtargiwać schodami na piętro trochę wysiłku to kosztowało.. ale chyba było warto. Szczęśliwego Nowego Roku damianie zrób pogrom w okolicy.
 7. Tak się prezentuje całość jest to również koniec wszystkich przygotowań które szykuje na jutrzejszy dzień. Na samym wstępie chciałbym gorąco podziękować sklepowi PiroArt.eu za sprawność i profesjonalne podejście do klienta oraz posiadanie ogromnej różnorodności produktów i sprawną wysyłkę gdyby nie ten sklep mój stuff kompletnie inaczej by wyglądał w tym roku. Ale nie przedłużając tak się prezentuje Stuff aż 33 kostki w tym jedna o której zupełnie zapomniałem mianowicie SuperBomba oraz 57 rakiet oczywiście nie jest to wszystko ! nie ma zdjęcia szelek 20 x 1,75 oraz petard/emiterów i kartonu drobnicy to wszystko by się nie zmieściło na jednym zdjęciu niestety. dlatego wrzucam tyle zdjęć ile mogę. Koszt całkowity: 3700zł.
 8. Nie taki skromny masz 4 świetne kostki które zapewne są na północ i zrobią nie małe wrażenie na publiczności jest też coś do postrzelania przed północą sporo petard mi się podoba taki zestaw.
 9. Ostro będzie miazga na niebie eleganckie kostki widać że wybierałeś rarytasy z głową.
 10. Szkoda gadać, celowo wprowadzają dezinformacje aby za głośno nie strzelać heh propaganda 1/2/3 klasa jest full legalna. kat 4 jest profesjonalna.
 11. Fajny stuff jak co roku trochę tych kostek jest widzę też zestaw rakiet do zabawy przed północą jak i mnóstwo petard będzie bardzo głośno współczuje sąsiadom efekt na godzine 12 też będzie bez dwóch zdań no no.. powiem ci świetny montaż.
 12. Wystrzeli spokojna twoja rozczochrana.
 13. No panie lux aż nie wierzę ! ogromy progres w tym roku przemo pięknie to wygląda ! pięknie !! TropicPro na finał poniży twojego somsiada mam nadzieje że pokaz się uda i pogoda ci nie przeszkodzi.
×
×
 • Create New...