Jump to content

Kamil911

Moderator
 • Posts

  741
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Kamil911 last won the day on March 9

Kamil911 had the most liked content!

About Kamil911

 • Birthday 12/19/1995

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Pomorze
 • Zainteresowania
  Motoryzacja,Pirotechnika,Elektronika,Żarty o Signalos 2.0

Recent Profile Visitors

4,226 profile views

Kamil911's Achievements

Specjalista

Specjalista (5/7)

81

Reputation

 1. Tak będą zdatne do użytku i będą bezpieczne do użytku pod warunkiem że sam zachowasz odpowiednie środki ostrożności Kilka miesięcy w chłodnym miejscu krzywdy im nie zrobi, tak naprawdę to nic.. co innego latami.. gdzie wtedy może pojawić się grzyb.. wszystko zależy od temperatury oraz czy to pomieszczenie jest wentylowane ,czy dociera do niego świeże powietrze z zewnątrz choćby uchylone okno. Nic nie owijaj streczem to nie żywność xd nic temu nie będzie spokojna głowa pisze do użytkownik który od lat składuje pirotechnike w piwnicy.
 2. To wydarzenie powinno nabrać charakter międzynarodowy. normalna sprawa że takie show wymaga dobrego przygotowania i lepiej aby było dopięte na ostatni guzik niż zaliczyć głupią wtopę.. i czuć niedosyt że coś mogło wyjść lepiej a szczególnie przy takim nakładzie finansowym również podpinam się pod słowami @mantiswięcej czasu na przygotowanie oznacza więcej sprzętu.
 3. Nie wiem ile masz lat, ale w twoim wieku jako młodociany marzyłbym o takim stuffie ekstra.. same mocne petardy a i rakietki z gwizdkami się znalazły dla urozmaicenia zabawy pozostaje tylko życzyć ostrożności.
 4. Przykładowy koszyk
 5. Co tu dużo się rozpisywać produkty jak każde inne topowych importerów czyli bez szaleństwa.
 6. Kamil911

  CLE4064 MEGA

  Szczerze nie powala patrząc na Film sklepu porównywanie jej z Punisherem to szczerze mówiąc ciężko było stwierdzić która lepsza.. dla mnie osobiście to jeden czort obie strzelają dobrze pozostaje tylko kwestia jakie kto lubi efekty bo na Film importera nawet nie zwracam uwagi bo zbyt pięknie strzela by było to prawdziwe
 7. Małe a cieszy, zainteresował mnie ten granat hukowo-błyskowy ciekawe jak wypadnie.
 8. Nie dojdzie do żadnego zapłonu innych wyrzutni.. wszystko wyjdzie tak jak powinno.
×
×
 • Create New...