Jump to content

Bartosz

Weteran
 • Content Count

  720
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Bartosz last won the day on February 1

Bartosz had the most liked content!

Community Reputation

10 Dobra

About Bartosz

 • Rank
  Specjalista
 • Birthday 09/22/1991

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa

Poprzednie pola

 • YouTube
  http://www.youtube.com/user/bartoszz001

Recent Profile Visitors

8,425 profile views
 1. Ode mnie PiroArt zasługuje na same pochwały. W zeszłym roku zrobiłem kilka zamówień i w tym już jedno. Za każdym razem paczki były starannie zapakowane, a towar w środku zabezpieczony, często ciekawymi rzeczami Ostatnio nawet, otwierając swoje paczki, patrzę z ciekawością co aktualnie mieliście pod ręką. Widzę, że ostatnio Johnnie Walker był grany Jak dla mnie to teraz najlepszy sklep. Przyciąga mnie wyborem wyrzutni, często niespotykanymi gdzie indziej, konkurencyjnymi cenami i ogólnie dobrą obsługą i kontaktem. Fajne jest również to, że sklep często zagląda na nasze forum i zawsze odpowie na pytania. Nie zmieniajcie się i trzymajcie poziom, PiroArt!
 2. Symbol - TXB364Nazwa - Crossroads (Red to Green Bouquet)Ilość strzałów - 30Kaliber - 1,2" Crossroads to nowa nazwa wyrzutni Red to Green Bouquet. Strzela krótko ale bardzo dynamicznie. Efekty nie utrzymują się długo na niebie, ale dzięki temu, że cały czas się nakładają na siebie, nie mamy między nimi przerw i tworzą fajny obrazek. Na plus zasługuje mina o takim samym efekcie jak strzały na górze.
 3. Bartosz

  TXB531 The First

  Symbol - TXB531Nazwa - The FirstIlość strzałów - 49Kaliber - 1,2" Wyśmienita kątówka! Jeszcze lepsza od siostrzanej TXB532. Ogromna, szeroka chmura cracklingu z intensywnie czerwonymi daliami oraz mina z cracklingiem tworzącym wachlarz. Bardzo mocna pozycja wśród nowych wyrzutni kątowych.
 4. Bartosz

  TXB532 Victory

  Symbol - TXB532Nazwa - VictoryIlość strzałów - 49Kaliber - 1,2" Skubana dobra jest Oryginalna i z dużą rozpiętością. Dzięki trzeszczącej minie zyskuje na efektowności. Komuś może się wydawać, że monotonna, ale tak fajny efekt szkoda mieszać z czym innym. Lekki niedosyt czuję przez brak mocniejszej salwy finałowej.
 5. Bartosz

  TXB325 Absynt

  Symbol - TXB325Nazwa - AbsyntIlość strzałów - 49Kaliber - 0,8" Trzy Absynty odpalone razem zrobiły furorę. Kostka bardzo ciekawa i nietypowa. Fajna do zrobienia hałasu i sporego zamieszania na niebie.
 6. Bartosz

  PXB3805 Pro Fire

  I bardzo dobrze, że ktoś ma inne zdanie Ale powiem Ci, że na Twoim filmiku wygląda dużo lepiej.
 7. Dzięki A co do cen, to wiesz że one są bardzo zmienne. W jednym sklepie tyle, w drugim tyle, a np. za rok cena już będzie zupełnie inna.
 8. Symbol - BI36S1-308Nazwa - Ilość strzałów - 36Kaliber - 1,2" Niezła wyrzutnia, duże efekty, dobra dynamika, zmienne kolory, wszystko na plus.
 9. Symbol - BI25S1-221Nazwa - Ilość strzałów - 25Kaliber - 1,2" To jest konkret! Ciekawe połączenie trzeszczącej palmy i wielkiej chmury złotego cracklingu. Do tego dobra dynamika i mamy super kostkę.
 10. Symbol - BI25S1-226Nazwa - Ilość strzałów - 25Kaliber - 1,2" Coś innego niż popularne i wszechobecne peonie, gwiazdki itp. Czerwone, brokatowe, błyszczące wierzby może nie powalały wielkością czy gęstością efektu, ale były chociaż fajnym urozmaiceniem stuffu.
 11. Symbol - TB170Nazwa - Titanium Salute ScreamIlość strzałów - 25Kaliber - 1" Nowość Tropica zapowiadała się ciekawie i nietypowo, ale szczerze mówiąc, rozczarowałem się. Z titanium salute ten efekt miał niewiele wspólnego. Owszem, komety kończyły się wybuchem, ale nie różnił się on niczym od huku przeciętnej wyrzutni z efektem. Kostka fajna jedynie ze względu na specyficzny gwizd komet.
 12. Symbol - TB102Nazwa - Silver KamuroIlość strzałów - 36Kaliber - 1,2" Spodziewałem się czegoś lepszego. Niektóre efekty co prawda dość sporych rozmiarów, ale były też niewielkie, jakby chciały, a nie mogły. Można znaleźć lepsze wyrzutnie w tym stylu.
 13. Bartosz

  PX-PRO 13

  Symbol - PX-PRO 13Nazwa - PX-PRO 13Ilość strzałów - 94Kaliber - 1" Wyrzutnia zaczyna się spokojnie od czerwonych gwiazdek z białym migotaniem oraz brokatowych wierzb z czerwonym migotaniem, ale po chwili nabiera tempa i to konkretnie. Fajnym urozmaiceniem jest trzeszcząca mina oraz salwy w układzie wachlarzowym. Na minus słaby finał. Te dwie ostatnie salwy jakieś takie niemrawe.
 14. Bartosz

  PXB3922 Ozon

  Symbol - PXB3922Nazwa - OzonIlość strzałów - 79Kaliber - 1"Film - Początek niepozorny, ale jak później się rozkręciła to dała ognia. Fajne zastosowanie aż 3 różnych różnych kątowych układów strzelania: V, \I/ oraz Z.
×
×
 • Create New...