Skocz do zawartości

Bartosz

Użytkownik
 • Zawartość

  682
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

O Bartosz

 • Ranga
  Exclusive
 • Urodziny 22.09.1991

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa

Poprzednie pola

 • YouTube
  http://www.youtube.com/user/bartoszz001

Ostatnio na profilu byli

7876 wyświetleń profilu
 1. Dzięki, o to mi chodziło. Od teraz będzie elegancko. Na razie więcej uwag nie mam, jest git
 2. Teraz lepiej, ale wtedy były jeszcze mniejsze. Dałoby radę jeszcze tak trochę?
 3. Nie chcę marudzić, ale ja bym jeszcze zmniejszył Oczywiście to tylko moje zdanie, nie wiem co inni uważają.
 4. A można zmniejszyć w postach okna z filmami z YT? W poprzedniej wersji forum filmiki wyświetlały się mniejsze i jak dla mnie, lepiej się je oglądało.
 5. Okazja - 26 finał WOŚP Miejsce - PKiN, pl.Defilad w Warszawie Wykonawca - Grupa PSO Film - Dawno w tym dziale nic nie wstawiałem i Goldregen zdążył w tym czasie zmienić się w Grupę PSO, ale jakość ich pokazów pozostała bez zmian. Wciąż perfekcyjne sekwencje singli, bardzo aktywny i zgrany z górą dół pokazu, mnóstwo wachlarzy, wyrzutni i min. Efekty raczej dość popularne i typowe dla tej firmy, ale nie zabrakło np. pirotechnicznych serc, czy pięknych i wielkich sunflowerów z czerwoną peonią. Finał typowy, bardzo złoty, z potężnymi tytanami, ale jednak czegoś mi w nim brakowało.
 6. Bartosz

  uszczuplenie forum

  A może zrobić porządek z działem Stuff? Z roku na rok coraz mniej z nas wstawia tam zdjęcia, wszyscy robią to w dziale Nasze zakupy. Tam też komentujemy i często piszemy o zakupowych planach. Co prawda przyznam, że tematy zbiorcze z poszczególnych lat były wygodne w przeglądaniu, bo jeśli ktoś chciał obejrzeć stuffy użytkowników, to robił to w jednym konkretnym wątku, a nie tak jak teraz każdy ma swój oddzielny temat i trzeba skakać pomiędzy nimi. Niemniej jednak, skoro w ostatnich latach 5-6 osób wstawiło zdjęcia stuffu, to czy jest sens dalej ciągnąć ten dział? Oczywiście nie usuwać go zupełnie, tylko może jakoś zmodyfikować albo połączyć z Naszymi zakupami.
 7. Bartosz

  P7541 Bogota

  Zgodzę się, Bogota jest piękna. Mój kijowy filmik sprzed 3 lat, ale widzę po Twoim, że wyrzutnia wciąż trzyma świetny poziom.
 8. Bartosz

  TXB095 Lockout

  Symbol - TXB095 Nazwa - Lockout Ilość strzałów - 37 Kaliber - 1,2" Film - Świetna wyrzutnia. Przyznam szczerze, że spodobała mi się bardziej od swojego kuzyna Equalizera. Ma piękne, rzadko spotykane w innych kostkach, połączenie złotych i brokatowych koron. Efekty są duże, pełne i czuć w nich moc. Całość kończy wyróżniający się finał.
 9. Bartosz

  TXB084 Equalizer

  Symbol - TXB084 Nazwa - Equalizer Ilość strzałów - 37 Kaliber - 1,2" Film - Jedna z najpopularniejszych nowości ostatniego sylwestra. Myślę, że u wielu z nas Equalizer spisał się nieźle. Efekty duże, rozłożyste i przyjemne dla oka.
 10. Bartosz

  XB3001 Final Cake 1

  Symbol - XB3001 Nazwa - Final Cake 1 Ilość strzałów - 19 Kaliber - 1,2" Film - Wyrzutnie Final Cake Triplexa mają to do siebie, że są piękne, ale zdecydowanie za krótkie. Nie inaczej jest z tą. Srebrne palmy z gęstym i dużym cracklingiem i jeszcze w takim natężeniu prezentują się bardzo efektownie. Niestety nie zdążyłem nacieszyć oka
 11. Bartosz

  TXB027 Fire Dragon

  Symbol - TXB027 Nazwa - Fire Dragon Ilość strzałów - 25 Kaliber - 1,2" Film - Bardzo porządna 25-strzałówka Triplexa. Duże, intensywne efekty, długo utrzymujące się białe migotanie i mocno zaakcentowany finał.
 12. Bartosz

  TXB030 Ranger

  Symbol - TXB030 Nazwa - Ranger Ilość strzałów - 35 Kaliber - 1,2" Film - Naprawdę pozytywnie zaskoczyła mnie ta wyrzutnia. Efekty duże, rozłożyste i pełne. Na uwagę zasługują białe, migoczące, długo utrzymujące się gwiazdki. Dużym urozmaiceniem są trzy ostatnie salwy, z niebiesko-białymi tailami, gwiżdżącymi kometami i ostatnia mocno kończąca wyrzutnie.
 13. Bartosz

  TXB582 Reggae

  Jeśli ponownie kupuję jakąś wyrzutnie to znaczy, że musi być ona świetna. I tak jest w przypadku Reggae.
 14. Bartosz

  PXB3907 Kinectic

  Myślałem, że będzie konkret, ale pozostał trochę niedosyt. Niektóre efekty jakieś takie marne i ubogie. Gdyby nie wysoka dynamika i po kilka ładunków nakładających się na siebie, to byłoby dość biednie. W dodatku finałowa salwa została wystrzelona jakieś 10 sekund za wcześnie, bo po niej leciały jeszcze kolejne pociski. Plus za intensywność i crackling przy wzlocie.
 15. Bartosz

  Spotkanie Urodzinowe 2

  Fajnie by było postarać się o jakieś wsparcie pirotechniczne ze strony któregoś sklepu internetowego lub importera. Nie mówię tu o żerowaniu na jakiejś firmie, tylko obustronnej współpracy. A jeśli nie, to sami również dalibyśmy radę Tak pomyślałem, że spotkanie byłoby idealną okazją do premierowego zaprezentowania szerszej publiczności, naszej forumowej wyrzutni (o ile powstanie).
×