Skocz do zawartości

JM01 Circoblitz


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tez jak je mialem to krzywo lecialy , caly czas w bok . Ale za to daja Pelno dymu i fajnie wiruja (glosno) . Rozprysk taki sredni . Ale warto w nie zainwestowac na Sylwka . Szczegolnie jak sie je polaczy to jest fajny efekt :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 szt. z 07/08 i więcej nie kupowałem i dobrze bo jakoś już mi się znudziły i niezbyt podobały każda leciała w inną stronę mimo że nie było wiatru, ogólnie to na 08/09 nie widziałem ani jednej sztuki żeby ktoś odpalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
wszyscy się tak jarają nie wiem czym szczerze mówiąc :razz: , cena może niska ale efekt jeszcze niższy


Tomku może dlatego, że Cyrkoblice są specyficznymi fajerwerkami ;]. Nie każdy artykuł wznosi się w górę ruchem wirowym wydając przy tym niesamowity dźwięk ;). Dla mnie nie ważne jest to jaki ma efekt końcowy tylko liczy się właśnie ten charakterystyczny lot i dźwięk.

Żeby nie było OT: cyrko od Jorga miałem tylko raz w życiu i w dodatku kupione w sklepie wędkarskim xD. Efekt jak każda inna cyrko, ale jak najbardziej się opłaca ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tym roku jakieś słabe te cyrkoblice, prawie wszystkie miały efekt craclingu i do tego bardzo przerzedzony. Z 6 tylko jedna poleciała prościutko reszta jakoś na skos. Nie są najlepsze ale do zabawy ujdą bo są tanie. 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć, że w tym roku bardzo "napaliłem" sie na Circoblitze od Jorge'a. Jednak zawiodłem sie na nich.
Podobnie jak mówił patryk93 również wiele z moich Circoblitzów miało efekt cracklingu i to jakiś wyjątkowo mizerny był ten crackling... Z 12 circoblitz'ów jakie miałem tylko jakies 2-4 miały efekt czerwonych i zielonych gwiazdek.
W porównaniu do tych samych Circoblitz'ów ale z poprzednich lat bardzo pogorszył się ich efekt. Moja ocena to 5/10. (daję AŻ 5 bo sa wmiarę tanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem je miec w tym roku, ale gdy robilem zakupy, nie bylo ich na stanie. Czytajac wasze opinie wychodzi na to, ze dobrze sie stalo.

PS Zamiast nich kupilem cyrko komety i triplexu, ktore wypadly bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kupuje co rok 2 opakowanie czyli 12szt, w tym roku jeden nie poleciał i spalił trochę stół do gry,ale pozostałe cud-miód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niestety pogorszył się ich efekt w porównaniu do poprzednich lat,ale za to najpiękniejsze w tym circoblitzu(jak i w innych) jest dzwięk jego lotu oraz trajektoria.Moja ocena:7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak odpalałem, to nie było już kolorowego rozprysku, tylko sam huk + drobny pomarańczowy deszczyk.
Albo ceny w górę, albo efekt w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeden z bardziej opłacalnych produktów. Posiadają różne rozpryski, jedne są z cracklingiem, drugie nie. Ostatnio przez przypadek odpaliłem jednego do góry nogami, trochę się potoczył po ziemi i ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zostało mi jeszcze 13 sztuk JM01 których niestety raczej nie użyję. Dla mnie JM01 jest zbyt nieprzewidywalne żeby ich używać. W nowy rok zastukałem jednym do sąsiada w okno z życzeniami noworocznymi...
Dobra rada dla użytkowników JM01 - używajcie ich na naprawdę PUSTYM terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Również zauważyłem że słabo wypadły w tym sezonie. Słabsze w konfrontacji z TXR418 Triplex'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Cyrkoblitze - jeden z moich ulubionych artykułów z fajerwerków. Miałem JM01 nie raz ;D Ogólnie polecam. Super jest ten dźwięk przy wznoszeniu się, taki motyl na koksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Niebieska Bibułka - Bardzo Fajny Cyrko, wysoko lecący z fajnym dzwiękiem, jęśli chodzi o efekt, dość mała (w tym przypadku) biała peonia, ale za cene 7zł bardzo się opłaca I POLECAM !

P.S Nie wiem czy tylko w tym przypadku ale po wybuchu pełno małych podpalonych kawałeczków, które spadały do samej ziemi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...