Jump to content

ponczo12496

Użytkownik
 • Content Count

  798
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ponczo12496 last won the day on November 20 2018

ponczo12496 had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutralna

About ponczo12496

 • Rank
  Pasjonat
 • Birthday 04/12/1996

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Lublin
 • Zainteresowania
  pirotechnika, motoryzacja PRL-u, straż pożarna
 • Aparat
  Canon
 • Kamera
  --------

Poprzednie pola

 • YouTube
  http://www.youtube.com/user/ponczo12496

Recent Profile Visitors

3,266 profile views
 1. ponczo12496

  E.Leclerc

  Fajerwerki w Leclercu od jutra. Na bilbordzie widnieje specjalna oferta z PXB2315 Space Storm za 59,99 zł oraz PXB2429 Tempest za 99,99 zł
 2. ponczo12496

  Lidl

  Na południu już mają: Czechy https://www.lidl.cz/cs/c/pyrotechnika/c1170 Słowacja https://www.lidl.sk/sk/c/pyrotechnika/c1467
 3. Polecam przeczytać dział ze sklepami internetowymi i zobaczyć opinie. Sam znajdziesz odpowiedź Allegro i odpusty bym omijał szerokim łukiem, teraz szykują się wyprzedaże np na fajerwerkimarket. Może tam przypadnie Ci coś do gustu. Ze swojej strony polecam sklep Piroart, nigdy się nie zawiodłem kupując tam, lecz pewnieteż są godne uznania
 4. Muszę się odnieść do 2. punktu Jak dla mnie po śmierci jest to co objawił nam Jezus. Nie nie jestem świadkiem jechowy Jestem bardzo wierzącym człowiekiem i mam zgoła inne podejście do postrzegania Kościoła. Dla mnie kapłani to nie mafia tylko na prawdę co niektórzy prawilne mordy. Wielu z nich znam bardzo dobrze i wiele mi pomogli w życiu. Od roku jestem w Duszpasterstwie akademickim, gdzie razem z kapłanami robimy takie jaja, że byście się nie domyślili Nie, nie jestem jakimś oszołomem Chciałem wam pokazać tylko, że nie cały Kościół jest taki jak go malują.
 5. Bartek, sam jako mieszkaniec miasta wiesz, że nawalanka na osiedlach o północy daje taki klimat, że klękajcie narody To jest nie do odtworzenia. Co do strzelania 1 stycznia, ja nie czułem klimatu i została mi połowa stuffu...
 6. Hahahha, jestem i czekam na wyprzedaże Temat niczym praca inżynierska, nieprawdaż?
 7. Siema szwagry, w tym roku po raz pierwszy w życiu zdarzyło mi się przywitać nowy rok na...sali balowej odpalając wyrzutnie konfetti i zimne ognie..... Jako piromiłośnik z 10 letnim stażem przeżyłem to kiepsko serio Pomimo świetnej atmosfery, wybranki serca i fajnych ludzi przed północą miałem strasznego doła. Oczywiście w ciągu ostatniego dnia roku strzelałem zgodnie z tradycją jednak brakowało tego klimatu... Mieliście już takie doświadczenia? jak to przeżyliście?
 8. W tym roku pierwszy raz przywitałem nowy rok bez piro. Poskutkowało to tym, że noworoczny wieczór okazał się mało klimatyczny i odpaliłem jedynie Gandalfa, Lockouta i rakietki Tiger. Pozostałości zacne, zostają w celu wzbogacenia tegorocznego stuffu.
 9. Przepiękna wyrzutnia. Dynamiczna kostka z fajnie podkreślonym finałem. Kolejny musthave z serii 37sht od Tripla. Robią robotę te kostki. Polecam!
 10. Witajce somsiady. w tym roku skromnie bo w rodzinie pojawiły się 75 konie mechaniczne, które dużo piją Stuff będzie odpalany niestety w wieczorem 1.01 więc trochę bez klimatu, ale cóż trzeba też z jakąś Grażyną zatańczyć Zakupy robione w styczniu na wyprzy na bigfunie, reszta to zakupy z Piroart+wygrana od Nich w postaci Gandalfa oraz małe zakupy w Fireworld.
 11. Nazwa: Tygrys Symbol:60040 Cena: ok 5 zł Liczba sztuk w opakowaniu: 6 Kaliber: 15 mm Efekt: gwizd z wybuchem Jestem mega zaskoczony tymi rakietkami. Jestem fanem efektu whistle, testowałem już kilka produktów z gwizdem jednak te rakietki biją konkurencje na głowę. Za 5 ziko mamy 6 sztuk rakiet z napraw głośnym gwizdem. Rakietka jest dodatkowo okraszona efektem lekkieko craclingu z tego co pamiętam. POLECAM!
 12. ponczo12496

  Auchan

  Co myślicie o tych pojedynczych rakietach?
×
×
 • Create New...