Skocz do zawartości

KONKURS - film reklamujący sklep www.fajerwerki-net.pl (BIGFUN) - rozmowy


Arturo

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie co organizator zrobi jeśli jakaś osoba zrobi najlepszy filmik, chodzi mi tu o pomysł, najbardziej się przyłoży i wygra w ilości wyświetleń, a reszta zrobi takie jak te, które można już zobaczyć - czyli na równym poziomie i podobnym przedstawieniu. :)

Ciekawe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tu już Crispers nie kombinuj :P Jeśli ktoś się przyłoży porządnie do filmiku to zajmie mu to trochę czasu i na 99 % nie zdąży go zareklamować aby zdobyć wyświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, żeby kolega Drummer pytał się mnie o zgodę na użycie moich filmików z Wianków i bombek 2". Owszem, pozwoliłem na użycie moich filmów jednej osobie, ale nie był to Drummer ani kdst24 (konto z YouTube).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Arturo prosze o potwierdzenie czy film został przyjęty bo już pozniejszy dostał odpowiedz o u mnie nie ma nic .


Nadal nie otrzymałem zgłoszenia na poczcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie prostą metodą na uniknięcie jakichkolwiek plagiatów (czy zamierzonych, czy też nie) jest nie upublicznianie prac podczas trwania konkursu. Samo to, że gdy osoba tworząca film obejrzy inny, automatycznie spowoduje podobny tok myślenia i podobne pomysły. Poza tym wiadomo, że pierwszy film ma najgorzej, bo reszta w mniejszym lub większym stopniu będzie korzystać z dobrych i złych cech tego filmu (wiem coś o tym).

A na koniec życzę powodzenia wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wg mnie prostą metodą na uniknięcie jakichkolwiek plagiatów (czy zamierzonych, czy też nie) jest nie upublicznianie prac podczas trwania konkursu. Samo to, że gdy osoba tworząca film obejrzy inny, automatycznie spowoduje podobny tok myślenia i podobne pomysły. Poza tym wiadomo, że pierwszy film ma najgorzej, bo reszta w mniejszym lub większym stopniu będzie korzystać z dobrych i złych cech tego filmu (wiem coś o tym).

A na koniec życzę powodzenia wszystkim :D



Dokładnie. Swój film zmontuję w przeciągu tygodnia max dwóch, ale udostępnię go dopiero 8-9 grudnia bo mam moim zdaniem fajny pomysł, a nie chcę żeby ktoś ode mnie zrzynał :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że klepniesz film 8 czy 9 nie daje ci gwarancji, że 10 grudnia nie pojawi się podobny.

Bójcie się bo moja siostra chodząca do 4 podstawówki siada do kompa i ma pomysł jak zgarnąc główną nagrodę ;) i coby niektórym kota nie pogonila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że się coś podobnego nie pojawi, ale jak swoją pracę opublikuję później to jest dużo mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś skopiuje pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz mniejsze prawdopodobieństwo, że możesz zwyciężyć oglądalnością.

Ja na twoim miejscu bym nie czekał. Tak samo myślałem ale mówie co mi tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O wyświetleniach wy tu nie myślcie, bo ze mną nie macie szans :) ... chyba że ... ale kij z tym


Na koniec statystyki zweryfikują te głosy. Poczekajmy do 10 Grudnia :)

Statystyki prawdę ci powiedzą.


Policz ile osób by musiało dziennie otworzyć ten film od dnia w którym go wkleiłeś, żeby uzyskać tyle wejść.

Dla przykładu powiem ci o filmikach które wklejam na YT i filmik który był wrzucony 19 October 2008 04:25 (PDT) ma 1,023 odsłony...
kolejny 18 February 2009 10:42 (PST) 458 odsłon. tak dla porównania ten rok i film z pokazu Weselnego siostry 16 October 2011 22:49 odsłon 176 :)

A ty masz film kilka dni i nagle 1457 :) Albo ja się mylę albo masz tak dobry film który zdobędzie 2 nagrody :)

Lubię walkę i konkurencję ale fair play

To tyle.

Proszę organizatorów i Jury o baczne obserwowanie tego zdarzenia które ma miejsce.

Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to i ja się zgłaszam.

http://www.youtube.com/watch?v=y4GkXXI6jG0

fps


Przeklej link do filmu tutaj jak możesz :) bo tu są rozmowy na temat konkursu http://www.forumfajerwerki.pl/topic/8125-konkurs-film-reklamujacy-sklep-wwwfajerwerki-netpl-bigfun/


Widzę, że dziś wysyp filmików jest. DObrze dobrze nie czekajcie do ostatnich dni konkursu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik fifa127 zostaje wykluczony z możliwości wygrania w kategorii wyświetleń, powodem tej decyzji jest złamanie zasad regulaminu

Taki post został zamieszczony na pewnym forum

Witam !
Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję.
|
|
|
\/

(KLIKNIJ !)


A oto fragment regulaminu danego forum

5. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Użytkownika Forum wpisów o charakterze reklamowym oraz linków do stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim..


Takim działaniem sklep nie zyska nowych klientów ani go nie rozreklamujesz !!

Link do tematu i postu

Poza tym post został umieszczony w sposób spamujący, nie mamy pewności czy takich postów nie ma więcej !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...