Skocz do zawartości

KONKURS - film reklamujący sklep www.fajerwerki-net.pl (BIGFUN) - rozmowy


Arturo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cieszę się że się podoba aczkolwiek nie wyszło to tak jak sobie wyobrażałem (chodzi mi o początek) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip matko boska....

6 min? Kto ci taką reklamę wykorzysta?

Weź ją skróć do 1 min

Głos masz super taki medialny ale nie wykorzystujesz go w tej prezentacji. Za dużo przerw i taka monotonia.


No i te "pierdółki" padłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Filip matko boska....

6 min? Kto ci taką reklamę wykorzysta?

Weź ją skróć do 1 min

Głos masz super taki medialny ale nie wykorzystujesz go w tej prezentacji. Za dużo przerw i taka monotonia.


No i te "pierdółki" padłem ;)

No coz xddddd zlecialo troche....
Nie umiem robic filmow ale probuje wyswietlenia zdobyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip jeśli zrobiłeś coś takiego to umiesz filmy robić. Nie jest tak trudno. Czytasz manual do programu i krok po kroku robisz. Głos masz dobry więc spokojnie narracje możesz robić. Tylko też wybieraj odpowiednie słówka i nie dawaj takich jakie w prezentacji ;) o niepełnosprawnych lub tego typu co wyżej pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luxor:

"W filmie musi pojawić się nazwa, logo i adres organizatora konkursu oraz fundatora nagród".
Moje zdanie na temat pracy - fajny i pomysłowy początek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dopiero teraz mam dojście do komputera (był w naprawie) wcześniej wchodziłem na forum przez telefon (co możecie sprawdzić przez ip.)
Statystyki zaraz wkleje , ja się nie ścigam o wyświetlenia bo już dawno wiele userów jest przede mną , ale dla spokoju moge dać.
Proszę o pare min cierpliwości
P.S. Może ktoś wie jak włączyć żeby wszyscy widzieli statystyki filmu? Bo j nie wiem gdzie to sie ustawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam! Dopiero teraz mam dojście do komputera (był w naprawie) wcześniej wchodziłem na forum przez telefon (co możecie sprawdzić przez ip.)
Statystyki zaraz wkleje , ja się nie ścigam o wyświetlenia bo już dawno wiele userów jest przede mną , ale dla spokoju moge dać.
Proszę o pare min cierpliwości
P.S. Może ktoś wie jak włączyć żeby wszyscy widzieli statystyki filmu? Bo j nie wiem gdzie to sie ustawia


Nie ściemniaj :) Bo z automatu statystyki wchodzą. Wgrywasz film i masz z automatu. Jeśli umiałeś wyłączyć to i będziesz umiał włączyć a jeśli nie to ci powiem. Wchodzisz na swój film jak jesteś zalogowany. Obok licznika głównego masz taką ikonkę słupkową statystyki klikasz otwieraja ci się statystyki i zmieniasz prywatne na publiczne :) tyle roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Filip jeśli zrobiłeś coś takiego to umiesz filmy robić. Nie jest tak trudno. Czytasz manual do programu i krok po kroku robisz. Głos masz dobry więc spokojnie narracje możesz robić. Tylko też wybieraj odpowiednie słówka i nie dawaj takich jakie w prezentacji ;) o niepełnosprawnych lub tego typu co wyżej pisałem.

Dziękuję za pozytywny komentarz - obawiałem się głosu. Filmu już nie zdąże nowego zrobić.. liczę na wyświetlenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz na swoje konto klikasz swoj film i pod filmem masz ilosc wyswietlen i obok taka słupkową ikone kliknij w nia i ponizej masz "Ustawienie dotyczące prywatności statystyk: Publiczne | Prywatny" zmien z prywatny na publiczy i wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tak zrobiłem, a i tak cały czas wyświetla ,,brak dostępnych statystyk" może jeszcze coś trzeba przestawić, a może to wina konserwacji youtube?

Ja tak jak mówiłem o wyświetlenia się ścigam.
Nie rozumiem tylko dlaczego w takich dokładnych statystykach mam 247 wyświetleń a w liczniku przy filmie 534

Czy dostaliście te dane które chcieliście , czy mam coś jeszcze wkleić, bo nie wiem czy sprawa już załatwiona czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na screenie widać, że mam odhaczone na publiczne, wcześniej nie wiem dlaczego było na prywatne, jednak pomimo zaznaczenia na publiczne statystyk chyba dalej nie widać, w ustawieniach filmu wszystko jest i było dane na publiczne, jedyne co to zmieniłem to co mówiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chciałem zobaczyć. OK

Wszystko już widzę i chodziło tylko aby zobaczyć wyświetlenia. Tylko to dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać to co powinno Czyli prawdziwe wyświetlenia. Coś musiało się popsuć ze ci ich az ponad 500 nabiło albo poprostu ktoś ci to nabija..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyk przy filmie NIE MA jeśli jest taka mała liczba wyświetleń lub nie zdążyły się zaaktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać to co powinno Czyli prawdziwe wyświetlenia. Coś musiało się popsuć ze ci ich az ponad 500 nabiło albo poprostu ktoś ci to nabija..


Misiek telefon komórkowy :)

a druga sprawa to zobacz na wykres. Wszystko w dniu jednym a później nic! a od wczoraj nabiło 32 wyświetlenia :)

Dziwne nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki już działają, po prostu musiało minąć pare min. od przestawienia na publiczne.
Wg. mnie coś się w youtube zryło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


luxor:

"W filmie musi pojawić się nazwa, logo i adres organizatora konkursu oraz fundatora nagród".
Moje zdanie na temat pracy - fajny i pomysłowy początek. :)


Dzięki za info, poprawię to możliwie szybko i wrzucę poprawioną wersję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. Oglądając pracę Tryny zauważam duże podobieństwo w jej formie do mojego filmu :) Nie wiem czy tylko ja to widze , czy wam też tak się wydaje?(Początek z nazwą twórcy/film fajerwerków/napis/film fajerwerków/napis.....tak samo jak u mnie tylko napisy się różnią i wstęp)
Nie chodzi mi o jego dyskwalifikację , ale jestem ciekawy czy moje spostrzeżenia są słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie chociaż trochę głupie (na pewno wy tak będziecie sądzić). Nie wiem czy jest sens tego przedstawiać ale warto wam to pokazać. Mianowicie umieszczałem link na stronie dziennik wschodni.pl ALE NIE CODZIENNIE (zauważyłem że oczyszczono wszystkie moje posty na tej stronie) MOIM ZDANIEM Wyświetlenia które nielegalnie zdobyłem są mało istotne , ponieważ jest ich bardzo mało i w dodatku wiadomość widniała nie więcej niż 3 dni !!! YOUTUBE wskazuje że od dnia wstawienia filmiku przybywało mi od 50 do 70 wyświetleń , jednego dnia było to 90 Ale nie więcej ( każdego dnia przybywało). To jest trochę dziwne. Wiem, że złamałem regulamin... ale te źle zdobyte wyświetlenia, są bardzo mało istotne. Bo tych co zdobyłem w przepisowy sposób jest więcej. Ludzie wchodzili na filmik też nie tylko z mojej reklamy ale jakże z wyszukiwarki lub podobnych filmów !!! Mam nadzieję że uda się z wami rozsądnie pogadać, mogę udostępnić sreeny skąd tylko chcecie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...