Skocz do zawartości

KONKURS - film reklamujący sklep www.fajerwerki-net.pl (BIGFUN) - rozmowy


Arturo

Rekomendowane odpowiedzi


raczej nie będzie sytuacji w której jedna osoba zgarnie dwie nagrody :)


Raczej ?
Czyli w takim razie, mamy rozumieć, że nie wykluczasz możliwości przyznania dwóch nagród ? :D
No chyba, że ocenianie będzie nieuczciwe :D
Bo co jak zdarzy się tak, że ktoś zrobi naprawdę świetny film i do tego wygra pod względem oglądalności ?
Więc może użyłeś złego słowa i zamiast "sytuacji" powinno być "możliwości" ?

" raczej nie będzie możliwości w której jedna osoba zgarnie dwie nagrody".


Nie abym się czepiał, tylko jak widać brak jednego słówka diametralnie zmienia sens zdania... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Głupie rozwiązanie. Przeciez wiadomo, że każdy by wybrał większą nagrode.


Nic w tym nowego nie wymyśliłeś. Wybierzesz większą nagrodę ale druga będzie dla kolejnej osoby. A tak zgarniesz 2 i nie będzie dla kogoś innego. Proste i logiczne.

Więcej osób nagrodzonych i więcej osób na pewno będzie w kolejnych konkursach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze... Nie będzie takiej sytuacji w której jedna osoba zgarnia dwie nagrody lub trzy :) ! każdy może wygrać tylko w jednej kategorii !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dodaliśmy nowy punkt w regulaminie który myślę że pomoże niektórym :)

§ 3 Zasady udziału w konkursie

9. Zabrania się stosowania natarczywej reklamy, przez co rozumie się zamieszczane linków do filmu wbrew regulaminowi i tematyce danego serwisu.

Edytowane przez Arturo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do filmiku: michal11 - fajna kreska na środku ekranu :P (ale nic nie mówię bo mój filmik nie lepszy od twojego :) ) Tylko to jest trochę dziwne masz 1 post a w drugim poście wrzuciłeś swoją pracę na konkurs trochę dziwne to, ale jak najbardziej normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do filmiku: michal11 - fajna kreska na środku ekranu :P (ale nic nie mówię bo mój filmik nie lepszy od twojego :) ) Tylko to jest trochę dziwne masz 1 post a w drugim poście wrzuciłeś swoją pracę na konkurs trochę dziwne to, ale jak najbardziej normalne.


Czyżbyś bał się konkurencji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jest dobrze ale szału nie ma. W drugim ostatnim slajdzie masz błąd "owedz" chodziło Ci chyba o odwiedz nasz sklep. Ostatnie 15 sek. masz czarne tło i w tle leci muzyka, mogłeś skrócić klip muzyczny i był by git majonez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić, ale czy nie wydaje wam się, że jego filmik jest "podobny" do mojego ? 1/2 filmiku to teksty z mojego filmiku. Prosiłbym organizatora aby rozwiązał tą sprawe. Porównajcie te filmiki (mój i jego) a następnie czekam na wypowiedź innych.

Pozdr. Misiek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zauważ,że teksty z jego filmiku są w 60% takie same jak u mnie.

Nawet to,że "liczy się dla nas zadowolenie klienta" jest odgapione, chociaż sam to wymyślałem a nie jest ten tekst popularny w takich filmikach. tak samo: " porządek na półkach " - tylko inaczej zinterpretowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin zanim napisze zielonym kolorem pod filmem zatwierdzono czy przyjęto na pewno stwierdzi czy jest to samo czy nie :)

Wtedy można zgłaszać sprzeciw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię, żeby się ktoś wypowiedział nad tym ! Ja tu nie jestem od sądzenia i rozstrzygania tego. Tutaj jest organizator :) Wiec napisałem moje domysły a co z tym zrobicie to zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się odnieść do tego co pisze Misiek4242 , wiesz przecież jak mamy informacje jakiś to nie będę przecież innych dawał , importerów nie zmienie przecież , nazwy sklepy chyba tez nie hahah ... Więc niewiem czemu sie czepiasz ty masz na filmie zrobione ja na zdjęciach więc kompletnie nie rozumiem tego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja proponuje skończyć tę głupią rozmowę, bo będzie tak jak w tamtym roku... chyba nikomu nie muszę przypominać co się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to ja jeszcze jedno powiem i koniec dyskusji. Niby michal robiłes ze zdjęć ale ujęcia np z tym napisem "największy asortyment, atrakcyjne ceny i oszałamiające promocje" są bardzo podobne do moich. U mnie jest tak: "szeroki asortyment, super promocje, szałowe ceny!. Jak widzicie jest tylko kolejność zmieniona i przymiotniki(praktycznie takie same) przed wyrazami :) Mógłbym jeszcze pare ujęć "opowiedzieć" ale nie chce przedłużać tego tematu.I to tyle ode mnie.

Pozdr.Misiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...