Skocz do zawartości

KONKURS - film reklamujący sklep www.fajerwerki-net.pl (BIGFUN) - rozmowy


Arturo

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie możecie rozmawiać i zadawać pytanie dotyczące konkursu "KONKURS - film reklamujący sklep www.fajerwerki-net.pl (BIGFUN)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- W regulaminie jest drobny błąd - w pierwszej kolejności jest mowa o filmiku prezentującym sklep, a w drugim jest mowa o filmiku prezentujące bezpieczne odpalanie fajerwerków (a dokładniej we wskazaniu tytułu przesyłanego filmiku)

- Rozumiem, że nie ma ograniczeń w starcie dla administratorów i moderatorów ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd poprawiony na szybko pisane więc wybaczcie

Nie ma żadnych ograniczeń co do rangi, każdy może brać udział !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu byłem w wyświetleniach dobry to w tym roku też spróbuję mam nadzieję, że dam radę :P
PS.zgłaszam udział w konkursie i akceptuje regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ilość oglądnięć filmu - wygrywa film który ma największą oglądalność" wszystko jest w regulaminie konkursu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Takie pytanie! czy dozwolone jest umieszaczanie filmów z pokazów nie swojego autorstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takie pytanie! czy dozwolone jest umieszaczanie filmów z pokazów nie swojego autorstwa?


Jeżeli autor filmu wyrazi zgodę to oczywiście że tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek z Jakiej paki użyłeś mojego filmu bez zgody? mam na myśli ten:



Może czas napisać wielkimi bykami w regulaminie, że jak się czyjeś chce używać TO TRZEBA PYTAĆ !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek mpi ma niestety rację:

Szanuj prawa autorskie. Przesyłaj tylko samodzielnie nakręcone filmy wideo lub takie, do których użycia masz uprawnienia. Oznacza to, że nie należy przesyłać cudzych filmów wideo lub używać w swoich filmach wideo materiałów, do których prawa autorskie posiadają inne osoby, na przykład utworów muzycznych, fragmentów programów objętych prawami autorskimi lub filmów wideo innych użytkowników, bez wymaganych pozwoleń. Przeczytaj nasze Porady dotyczące praw autorskich, aby uzyskać więcej informacji.


Jest to cytat z wytycznych serwisu yt dla użytkowników

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o nie korzystanie z płatnych i darmowych projektów After'a. Wg mnie praca w której stwierdzono obecność czyjegoś projektu powinna być od razu odrzucona. Powód? Zbyt mały wkład własny. Czas na naukę macie, pluginy też... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Crispers5 jesteś śmieszny bez jaj, to jest konkurs na reklame promujacą sklep internetowy więc wszystkie ciosy dozwolonne, jeżeli są dodatki gotowce na yt to dlaczego ich nie uzyć . ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crispers ma trochę racji, bo w zeszłym roku w konkursie fajerwerkimarket większość prac o ile była wykonywana na profesjonalnym oprogramowaniu (AE, SV) to opierała się głównie o projekty z video co-pilot bądź podobnych serwisów. Wkładu pracy w tym nie ma żadnego podobnie jak i oryginalności, a jeżeli ktoś oferuje za wykonaną pracę pieniądze (albo towar), to wypadałoby się postarać. Ja podnoszę rękawice rzucone przez Crispersa i mam nadzieję, że inni też to zrobią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Video Copilota bym się raczej nie czepiał bo ta firma produkuje wyłącznie same programy, wtyczki do Aftera (a w nich pojedyncze efekty), a nie gotowe projekty. W tym wypadku całą animację robi się samemu. Pluginy Video Copilota to coś jak pędzle do Photoshopa.

Jeśli jednak ktoś pobierze sobie z chomika, czy innego serwisu gotowy projekt np. VideoHive.net, to już lekkie przegięcie. Taki projekt nadaje się do użytku własnego, a nie na konkurs... :)

Bo każdy głupi może podmienić tekst i wstawić filmy bądź zdjęcia do takiego projektu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem wszystko sam w programie początkowym - WMM (Windows media maker) i na opcjach tylko włożonych do tego programu, nic poza tym. Mam nadzieje,że inni też sie postarają o uczciwe prace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie zainstalujesz odpowiednie pluginy, które zajmują nieraz po kilkanaście GB (czyli kilkanaście razy więcej od Aftera), to może uda Ci się stworzyć coś podobnego, ale nie od razu. Sam After Effects w sobie jest bezużyteczny, tak samo jak Cubase bez wtyczek VST. Benzynę do auta trzeba wlać żeby można było jechać, tak samo jest w Afterze.

A to, że gotowe projekty odpalają Wam na tym programie, świadczy o tym, że autor wyrenderował każdy efekt, dlatego praca jest bardzo uboga jeśli chodzi o edycję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim razem było tak, że można było zgarnąć nagrodę tylko za jedno miejsce, więc wydaje mi się, że teraz będzie tak samo, bo moim zdaniem byłoby to trochę nie fair żeby ktoś zgarnął dwie nagrody :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...