Skocz do zawartości

KONKURS - film reklamujący sklep www.fajerwerki-net.pl (BIGFUN) - rozmowy


Arturo

Rekomendowane odpowiedzi

Po to że to warunek konkursu abyś do niego przystąpił musisz podać dane. Jeśli wygrasz to komu paczkę podeślą. Po drugie jesteś wtedy wiarygodną osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Po to że to warunek konkursu abyś do niego przystąpił musisz podać dane. Jeśli wygrasz to komu paczkę podeślą. Po drugie jesteś wtedy wiarygodną osobą.


Wiem, ze jest to warunek konkursu, tylko się pytam po co, ponieważ wygrywa się bon, a na to chyba on nie potrzebny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jeśli w regulaminie jest podaj dane to podając akceptujesz regulamin. Nie podając dobrze wiesz co jest.




A druga sprawa dotyczy kolegi tryna

Czy złamał regulamin czy nie to ocenią organizatorzy

http://hellbuzz.pl/Jeden-klik-2

Klikam i czytam :)

"HellBuzz - pomoc w wygrywaniu konkursów, zmienianiu wyników ankiet i internetowy flash mob.
Dołącz do grupy ludzi z którymi zmienisz Internet w .."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Cooli, myślę że sprawa jest banalnie prosta do rozwiązania. Ja za oszustwo bym jeszcze dał zakaz udziału w 5 najbliższych konkursach które ewentualnie by były na forum

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki Cooli za odpowiedz i gratulacje za odnalezienie tego oszustwa. Ja tez myślę tak jak firawerkoman, żeby zabronić mu brania udziałów w konkursach. Co mogę tu dopowiedzieć, ze to i tak jest trochę głupie dawanie za największą ilość wystawienie, ponieważ są programy co łatwo nabijają wyświetlenia, sam bym mógł takiego użyć, ale myślę bardziej o nagrodzie numer 2 lub 1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem są, ale łączą się z proxy z różnych krajów więc w gruncie rzeczy nic to nie da bo wyświetlenia mogą być tylko z Polski, a organizator może poprosić o wgląd na konto więc nic się nie ukryje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jako pomocnik tu na forum proszę capensisa o upublicznienie statystyk.

Statystyki upublicznione na końcu konkursu nie pokażą wszystkich odwołań z których były wejścia.


Proszę organizatorów i adminów o wypowiedź w tej sprawie.

Takie sztuczne nabijanie też jest do wykrycia. Przykładem jest również kolega fifa o którym na początku konkursu było głośno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się jak nie wiem co ! Ale to trochę nie fair jeśli chodzi o regulamin... Przy okazji szkoda że udostępniłem mój link na stronie , która tego zabraniała, bo i tak bym miał najwięcej wyświetleń, YouTube posiada taką funkcję skąd link jest wyświetlany i połowa nie była z tej strony... Szkoda, że tam link wysłałem ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z hellbuzem chciałem sprawdzić czy zadziała w regulaminie nic nie było na ten temat a wyswietlenia nie są nabite przez boty tylko żywych użytkownicy ogladali to wiec tak jakby dodatkowa reklama... a aż 6 unikalnych wyświetleń jest z tej str...
Sceern!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryna moim zdaniem tekst z tej strony mówi samo za siebie: pomoc w wygrywaniu konkursów, zmienianiu wyników ankiet łamie jasno i wyraźnie regulamin konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryna trzeba było wchodzić z telefonu :) a nie łamać regulamin :) poczytaj sobie za co film fify został zdyskfalifikowany z konkursu na wyświetlenia. Chociaż był umieszczony jako pierwszy i najbardziej pomysłowy.

Umieściłeś link do prezentacji na stronie która oszukuje i miesza w statystykach :) proste a regulamin tego zabrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie zachowywać się jak dzieci. Jury rozstrzygnie regulaminowość prac. Jak ktoś ma uwagi niech zgłasza na pw organizatorom/jury. Dyskusje w tym temacie nie wnoszą nic nowego.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FPS spokojnie. Wcześniejsze kwestie też były tu dyskutowane. Więc nie widzę problemu. Po to jest ten temat aby tu rozwiązywać problemy.

A takie są.

Czekamy jeszcze na udostępnienie statystyk Crispersa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem PW do capensis z informacją o udostępnienie statystyk w przeciwnym wypadku zostanie wykluczony z nagrody za oglądnięcia ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po dziennej obserwacji "brak dostępnych statystyk" do filmu capensisa. Od wczoraj oglądalność bardzo urosła i dalej nie ma wglądu na to czy nie oszukuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy macie problemy, wiem na przykładzie mojego filmiku i nie da się tego odkręcić ale to jest głupie bo ludzie wiedzą o co chodzi i chcą oglądnąć to oglądają nie to nie. Czepiacie się nie wiadomo czego. Moim zdaniem BigFun powinien zamieścić temat z konkursem i sam się wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifa słuchaj nikt nie ma problemów. Tylko jeśli jest regulamin to trzeba go przestrzegać. Jeśli nie ma to rób co chcesz i nikt nie będzie na to zwracał uwagi. Twoim zdaniem powinien zamieścić i sam się wypowiadać ale tak nie jest i kontaktem zajmuje się Arturo.

Po drugie jeśli ktoś nie miał by nic do ukrycia to by udostępnił statystyki. Proste i logiczne. Jeśli nie chce to coś tu jest nie tak i boi się konsekwencji. Był na forum dostał priva z informacją. Nie odpisał więc chyba jest jasne, że czegoś się boi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fifa127

Jako jedyny z uczestników zrobiłeś pracę, która przyniosła więcej wstydu BigFunowi niż pożytku i dobrze, że tak się stało. Jeśli chcesz coś reklamować to musisz najpierw mieć co reklamować. :D

A po drugie to są osoby, które bardziej napracowały się żeby zdobyć te 500 czy 300 wyświetleń. Ty z kolei poszedłeś na łatwiznę: http://www.youtube.com/watch?v=46969p-h-pA&list=PL8094E628A39C4021&feature=plcp&context=C24031FDOEgsToPDskJqnMzzWfTyQJm6sZPj1wYd

Ten i inne Twoje filmy nabijają Ci wyświetlenia, choć nie ma nigdzie napisane, że taki sposób reklamy jest zabroniony. W końcu sam zapracowałeś na popularność w serwisie YT. Co do regulaminu to chyba nie naruszyłeś go aż w tak wielkim stopniu, ale to jak zostaniesz potraktowany zależy od administracji. W ramach kary można byłoby np. odebrać z twojego konta 2,500 wyświetleń i pozwolić na startowanie po nagrodę na wyświetlenia. Pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej pracę zobaczyło prawie 5 tysięcy osób a nie wyświetlenia z d*py wzięte, że tak powiem.

Jak obstawiacie kto wygra bo dla mnie Crispers i Velibrum.
KaeL co to za muzyka w twoim filmiku ? To jakiś sound track ?

Głos akurat jest mój i nie jest jakiś udawany!
A filmik zrobiłem taki jaki potrafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...