Skocz do zawartości

KONKURS - film reklamujący sklep www.fajerwerki-net.pl (BIGFUN) - rozmowy


Arturo

Rekomendowane odpowiedzi


Jedno i to samo, jak dla powinien zostać zdyskwalifikowany z konkursu. ; p


Z jednej strony masz racje za łamanie regulaminu konkursu powinien być zdyskwalifikowany ale poszedłem mu na rękę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę wejdźcie w ten link wchodźcie w niego jak najwięcej razy pomożecie mi wygrać konkurs. Będę bardzo wdzięczny. Dodajcie link do opisów waszych filmików proszę.Pomóżcie mi wygrać STUFF proszę !

watch?v=UGrene4HmsA

Stuff bardzo fajny muzyka też ;)




Znalazłem to jako komentarz pod filmikiem ze stuffem na yt jednego z użytkowników
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale macie podnietę. Ciekawe gdzie wy wysyłacie i jak go podpisujecie.


Nigdzie nie wysyłamy. A jak już chcę o rozreklamować to w trakcie rozmowy mówię znajomemu wejdź i looknij na reklamę którą stworzyłem i powiedz jak ci się poodoba. Tak mówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I wyszło na moje, a przedtem musiałem dostać 2 warny żeby mi ktoś uwierzył, i teraz proszę o ich anulowanie bo miałem racje.



Dla jasności. Warny poszły za wulgaryzm i niewłaściwy ton wypowiedzi. Wytykając nieregulaminowość innego usera, sam łamałeś zasady panujące na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak napisze: ,,Mam prośbę, jak możecie to porozsyłajcie ten filmik znajomym lub wstawcie do statusu, bo jest konkurs na jak największą liczbę odwiedzin i chciałbym wygrać" to będzie ok czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że najlepiej w ogóle go nie rozsyłać, tylko czekać aż sami ludzie będą wchodzić (ja obstawiam że do 10 grudnia nie wejdzie więcej niż 1000osóB). Chyba każde forum zabrania reklamowania linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wychodzi na to że najlepiej w ogóle go nie rozsyłać, tylko czekać aż sami ludzie będą wchodzić


Dokładnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy można dać 2 filmy? Bo w regulaminie nie ma żadnych ograniczeń co do liczby.


A jaki w tym sens ?

lepiej zrobić jeden porządny niż 10 byle jakich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzbogacono regulamin o ptk.

§ 3 Zasady udziału w konkursie

10. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jeden film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dodano nowy ptk. w regulaminie.

§ 6 Postanowienia końcowe


3. Fundator nagród ma pełne prawa autorskie do filmów laureatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie! Czy, któryś z forumowiczów udzieli praw autorskich do użycia swoich klipów?? (bo ja takowych nie mam :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja mam takie pytanie! Czy, któryś z forumowiczów udzieli praw autorskich do użycia swoich klipów?? (bo ja takowych nie mam :P).


Możesz napisać np do mpiwowskiego, velibruma lub innych mających jakieś filmy i poprosić o możliwość ich wykorzystania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...