Skocz do zawartości

KONKURS - film reklamujący sklep www.fajerwerki-net.pl (BIGFUN) - rozmowy


Arturo

Rekomendowane odpowiedzi

WYNIKI KONKURSU:

1 miejsce - Fifa
2 miejsce - Tryna
3 miejsce - Reafen

Gratulujemy

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Reafen wg. mnie zasługuje na 1 miejsce.


serio? bo ja usypiam od tego padającego śniegu i wszystko jest za bardzo wydłużone w czasie. Zbyt długie przytrzymanie ekranu oraz zbyt częste powtórki.

Ale decyzję podejmuje żiri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


serio? bo ja usypiam od tego padającego śniegu i wszystko jest za bardzo wydłużone w czasie. Zbyt długie przytrzymanie ekranu oraz zbyt częste powtórki.

Ale decyzję podejmuje żiri

To prawda filmik jest troche wydłużony, przynajmniej troche muzyka nadrabia, mogłem troszke przmyśleć to bardziej, ale przy moim kompie i renderingu, nie dało się robić poprawek..

Cooli, nie rób sobie jaj, bo mi ciśnienie podniosłeś xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście jacyś niereformowani. Od dłuższego czasu przeglądam forum i myślałem, że osoby, które tu moderują są bezstronni. Tak nie jest, Wszyscy wiedzą,, że Reafen ten konkurs wygrał, a ty Cooli czy jak się tam zwiesz, powinieneś nie robić sobie jaj. Fifa to noie przypadkiem Twój znajomy? Tak to wygląda.. Zastanówcie się co Wy robicie, a ja jestem pewny, że jakby wszyscy biorący udział w konkursie głosowali, wygrana byłaby słuszna i wiadomo kto by tego dopiął. Reafen jest zwycięzcą i nikt nie ma co do tego wątpliwości. Cooli nie roób sobie jaj i jeśli te wyniki podane przez Ciebie są prawdziwe, to zrób głsossowanie. Śpię to ja na Twoich słowach, a nie śniegu Reafena, bo widać, że włożył on wiele serca i to powinno się doceniać. Z resztą ostatnio wyczytałem, że Fifa został zdyskwalifikowany - zrób coś z tym, bo ludzie stąd odejdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reafen nie robie tylko napisałem żeby coś sie tu działo.

Twoja praca to super pomysł ale gdybyś ja skrócił do 2 min nie powtarzał tego samego i trochę mniej śniegu była by bez apelacyjnie najlepsza.

kolego kw17 kubeł zimnej wody na głowe i wróć tu i zacznij od nowa.
Czy ja napisałem że praca jest do d**y? masz jakiś problem? wszyscy w domu?

Tak fifa to moj kumpel z podwórka, bawimy się codziennie rano i po szkole ale szkoda tylko że dzieli nas jakieś 300km ;)

I zamilcz kolego czasami bo to że dziś zalogowałeś się jako kolega reafena to poczytaj jakie zasady tu panują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku wyluzuj, pożartować nie można :P ? Co do fify to nie do końca został zdyskwalifikowany, nie może wygrać tylko w wyświetleniach bo oszukiwał na tej płaszczyźnie. Co do pracy Reafena to owszem, nie jest zła, ale moim zdaniem coś jej brakuje. Jest za długa w końcu to ma być reklama a gdzie widziałeś takie długie reklamy. Po za tym znajomości w takich konkursach nie mają nic do werdyktu.

Btw śmierdzi mi tu trochę multi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie chyba niebardzo, ja wyraziłem opinię co do wyników, a nie co do tego co ci się k**wa podoba, czy nie. I ztego co widzę, to u Ciebie w domu nie wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie śmierdzi tylko cuchnie multi.

Tak szybko się rejestrował że nie podał żadnych innych danych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co Ci moje dane? :) Przecież Ci pisałem, że oglądam forum od dłuższego czasu, a dopiero teraz się zarejestrowałem, masakra co tu się dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masakra bo takie gnojki jak ty wchodzą i robią małą rozpierduszkę.

Zaraz bana dostaniesz i zobaczymy które konta polecą. Więc radze siedzieć spokojnie na pupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie podoba to nie wchodź na forum i nie czytaj, a nie problemy robisz tam gdzie ich nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luxor myślę że nie ma co polemizować z tym typkiem więc ja kończę z nim tę piękną zagadkową rozmowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Cooli, ale się uśmiałem. Ludzie czy Wy nie rozumiecie, że wyniki ma ogłosić Arturo?

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał, ale:

111cex.png

Koledzy mają te samo IP ;) Z usuwaniem postów wstrzymam się do przybycia Arturo, żeby miał wgląd w całą sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega po prostu nie umie myśleć, bo jak by był mądry to by założył konto z innego ip albo chociaż jakoś delikatniej sugerował że filmik reafena jest lepszy a nie tak prosto z mostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...