Skocz do zawartości

KONKURS - film reklamujący sklep www.fajerwerki-net.pl (BIGFUN) - rozmowy


Arturo

Rekomendowane odpowiedzi


Mam pytanie chociaż trochę głupie (na pewno wy tak będziecie sądzić). Nie wiem czy jest sens tego przedstawiać ale warto wam to pokazać. Mianowicie umieszczałem link na stronie dziennik wschodni.pl ALE NIE CODZIENNIE (zauważyłem że oczyszczono wszystkie moje posty na tej stronie) MOIM ZDANIEM Wyświetlenia które nielegalnie zdobyłem są mało istotne , ponieważ jest ich bardzo mało i w dodatku wiadomość widniała nie więcej niż 3 dni !!! YOUTUBE wskazuje że od dnia wstawienia filmiku przybywało mi od 50 do 70 wyświetleń , jednego dnia było to 90 Ale nie więcej ( każdego dnia przybywało). To jest trochę dziwne. Wiem, że złamałem regulamin... ale te źle zdobyte wyświetlenia, są bardzo mało istotne. Bo tych co zdobyłem w przepisowy sposób jest więcej. Ludzie wchodzili na filmik też nie tylko z mojej reklamy ale jakże z wyszukiwarki lub podobnych filmów !!! Mam nadzieję że uda się z wami rozsądnie pogadać, mogę udostępnić sreeny skąd tylko chcecie !


Dla TWOJEJ informacji strona którą podałeś nie była jedyną na której nakłaniałem do wejść na niektórych perfidnie wprowadzałeś w błąd treścią posta aby ludzie klikali !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A zwróciliście uwagę na mapke? Ciekawe skąd cap wziął tych ludzi z całego świata xD nie no zartuje teraz.
Ale trzeba by to jakoś rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fifa - była, a może jeszcze jest taka fajna opcja na youtube pokazująca ile osób oglądnęło film do końca.
Nie podoba mi się to, że zamiast poprawnej informacji do czego odnosi się link wpisywałeś zdanie typu "oglądnijcie, tego jeszcze w życiu nie widzieliście". Co ci ludzie mają sobie pomyśleć o BigFunie oglądając Twój film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może BigFuna w życiu jeszcze nie widzieli i jest to dla nich wielki szok :) Możliwe, że ktoś pierwszy raz kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fifa dodatkowo nie zapominaj CO MASZ W TAGACH filmu !!! praktycznie wszystkie tagi nie są związane z filmem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wystawiam na różnych forach ale mam pozwolenie. Fifa - głupio by było jakby Ci "przebaczyli". Sam twój film widziałem jak MC oglądałem - prawie 1,8tysięcy wyświetleń jest od filmu minecraft !!!! Pozatym jak już było wspomniane... Co taka osoba ma o bigfunie pomyśleć.. no ja bym tam zakupów nie robił po takiej reklamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mozna jeszcze dzis dac prace?
Znaczy można nie zauważyłem, bo trwa do 10, a jest 9, wiec może dziś wstawię jeszcze, ale nie jestem pewnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy dałoby się przesunąć o kilka godzin date nadsyłania prac? Mam strasznie wolny upload a chciałbym uczestniczyć w tym konkursie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś całe 1,5 miesiąca (40+ dni). Tak to jest jak się wrzuca na ostatnią chwilę by uniknąć oglądnięcia konkurencji. :D Niektórzy nawet chcieli skrócić konkurs. Od dzisiaj w regulaminie powinno pojawiać się "prace należy nadsyłać do xx.xx + 10 godzin dla spóźnialskich". 1-2 godziny po zakończeniu ok., ale jak wrzucisz po 10 godzinach to już będzie lekkie przegięcie i jakby na to nie patrzeć złamanie regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o konkurencje chłopie -.- I tak wgram na youtube ten filmik i tak, jak nawet nie zostanie przyjęty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeden powód dla którego jury powinno naciągnąć regulamin i przyjąć twoją pracę grubo po terminie mając na to kupę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca jest stanowczo za długa, przez co zanudza. Odgłosy chińczyków w tle. xD
Swojego filmiku nie będę oceniał bo nie ja jestem od tego, ale użytkownicy, którzy zasługują na nagrody to: velibrum, Cooli i capensis - zrobili prace na niemal jednakowym, dobrym poziomie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie Reafena na pocztę doszło w TERMINIE ! nie szkodzi że post został napisany dopiero po kompletnym wgraniu się filmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na wyniki konkursu, mam nadzieję, że będą szybko i organizatorzy nie każą nam czekać zbyt długo. Teraz oficjalnie mogę się przyznać, że mój filmik zrobiłem w PowerPoincie ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie dokonujemy oceny filmów mam nadzieję że uda się dziś wyłonić zwycięzców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie :) Wiem, że też czekacie na wyniki jak ja, ale musimy uzbroić się w cierpliwość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...