Skocz do zawartości

KONKURS - film reklamujący sklep www.fajerwerki-net.pl (BIGFUN) - rozmowy


Arturo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ponawiam swoje pytanie, które chyba ze względów technicznych zostało usunięte (zakładam, że nikt celowo nie usunąłby regulaminowego posta z pytaniem, na które udzielona odpowiedź rozwiałaby wszelkie wątpliwości i ucięła być może niesłuszne oskarżenie o niekompetencje przy sprawdzaniu prac): kto wyłonił zwycięzcę w kategorii pomysłowość? Regulamin w miarę jasno wyjaśnia akurat to miejsce na podium: Pomysłowość - ocena pomysłu jakim cechuje się dany film. Tak więc podejrzewam, że technika wykonania nie była jedyną składową wpływającą na wynik, bo pomysł jakim cechuje się film przynajmniej w moim odczuciu oznacza zupełnie co innego. Myślę, że znalazłoby się oprócz mnie jeszcze kilka osób ciekawych, co zadecydowało o takiej ocenie oprócz PowerPointa, bo on chyba nie jest jedyną receptą na sukces. Powtórzę za fpsem - był taki program "Warto rozmawiać", dlatego ufam, że tym razem żadna wada techniczna nie spowoduje zniknięcia tego posta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel szczerze powiem, że też tego jestem ciekaw. Wolę, żeby zasady wyłaniania zwycięzcy były przejrzyste i dostępne dla każdego. Dlatego w innym konkursie ujawniłem przebieg głosowania, a i tak dyskusje są.
A co do "wady technicznej", to po prostu była przeprowadzka na inny serwer i zamiast zamykać forum na 2h została załadowana baza z wczoraj z 22 godziny, co spowodowało, ze na nowym serwerze nie ma postów z 2h, które były potrzebne na upload...
Z reszta wszyscy z administracji dostali powiadomienie ode mnie o tym fakcie, dziś do południa na gg.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...