Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

KONKURS - graficzny - forumfajerwerki.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 394
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piękne Ci te koszulki wyszły ten napis z przodu wypoziomuj i tył trochę popraw, ten napis na rękawach fajny jest, mi się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tym logiem to mnie zagiąłeś :D jak nigdy nie oceniam prac przeciwników w konkursie to ten projekt jak na mnie wyszedł bardzo ładnie :)
Tylko jakby był troszke większy napis forumfajerwerki

PS. jakim programem robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Photoshopem, ale takie logo dałoby ie tez w illustratorze zrobić.

Trzeba tylko zmienić kolor liter w pomarańczowej wersji bo nico zieleni dostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejne logo:

ff_logo_by_miroslawdesignstudio-d4fb4tj.jpg


Po raz nie wiem już który robisz pracę która znów nie ma nic wspólnego z tematyką forum... temat był już poruszany i myślałem że jak już zrobisz kolejną pracę to coś się zmieni, ale znów się zawiodłem :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... prace szałowe ale żadna nie nawiązuje do tematyki forum mi się podobała ta z napisem "Jestem pirotechnikiem, jeśli uciekam zrób to samo" czy jakoś tak to leciało i to była by super koszulka ale kolor biały bez żadnych klocków i dziwadeł prosta koszulka !! z przodu proste logo i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wersja. Dodałem nma dole coś, a'la logo Jorge (co ma przypominać jakiś rozprysk) i zrobiłem kilka poprawek. Chiałem jeszcze dodać, że napis "jestem pirotechn..." nie wchodzi w grę bo to konkurs na logo i na coś co ma się przydać wiele razy i ma być wizytówką forum.

newlogo2z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, jak dla mnie kolejny nowoczesny projekt, któy jest bardzo ciekawy i znajduje moją aprobate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo, Jorge ma podobne koszulki, które również nie nawiązują do tematyki strony, a są chętnie noszone przez wiele osób z branży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez-nazwy_rprppha.png
Ja dzisiaj trochę ten mój projekt poprawie, wypoziomuje ten napis z przodu i moze te efekty fajerwerkow troche inne wezme moze inne kolory :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzcie ile wydrukowanie nadruku będzie kosztować. Nie będzie się opłacało koszulki produkować bo nikt jej nie zrobi za parę groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że te grafiki będą tylko na koszulkach? Przecież to samo może być na kubkach, brelokach, naklejkach, plakietkach itd. Zresztą zrobienie koszulki nie jest takie drogie, sam zapłaciłem 24 zł, a nadruk był duży, kolorowy i skomplikowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"celem będzie stworzenie grafik które mogły by się znaleźć na gadżetach reklamowych" gdzie tam jest słowo że to ma być logo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sam powiedziałeś nie zabraniasz też żeby to było logo ;P Tyle styl kolegi wyżej najwyraźniej Tobie nie przypadł do gustu.
"Interpretacja wszystkiego dowolna, można tworzyć swoje własne logotypy nic nie narzucam."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...