Skocz do zawartości

KONKURS - graficzny - forumfajerwerki.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Paradoksalnie w kategori przekaz-prostota bardzo dobra koszulka. W zasadzie efekty zamieniłbym na jaką rakietke i moim zdaniem była by jeszcze lepsza i wystarczająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 394
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słuchajcie róbcie projekty według takiego szablonu!

Przód koszulki na lewej piersi małe logo (napis)

Z tyłu duże logo jakiś fajerwerek albo coś co naprawdę zareklamuje forum.

Po drugie jak nawalicie kupę kolorów na koszulce to później wyprodukowanie koszulek to wyjdzie majątek. Zróbcie prosty ale fajny projekt najlepiej max 3 kolorowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek zmniejsz ten napis co masz z przodu na koszulce tak aby mieścił się z przodu na lewej piersi

Z tyłu zrób tak aby napis był w 3/4 wysokości koszulki. I najlepiej fajerwerek od dołu w kształcie palmy któy wybucha w srodku napisu.


coś takiego jak tu na zdjeciu tylko napis po srodku palmy

1zh31oz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że temat wykonania wybranego nadruku jeszcze przed nami więc nie widzę sensu rozkręcania takowej rozmowy przez Crispers5!

Tak więc najpierw zróbmy jakiś sensowny i ciekawy projekt a później założymy temat jak to zrobimy ja chętnie wynajął bym 10 Chińczyków którzy by to wyszyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nowy projekcik :) (wziąłem pod uwagę uwagi Cooliego)

minib7.png



Misiek przód do poprawki za duże to logo i napis lekko mniejszy on musi być taki co by nie walił ostro po oczach a był widoczny. Tył miód malyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, ta pierwsza koszulka, nie wiem czy to przód czy tył, za mało tego wg. mnie, powinienes dodać jakiś fajny grafient nie za duży pod napisem, w odcieniach fioletowo-niebiesko białych ;))

Ja też właśnie czaruje koszulki w Gimpie, i powiem że mam już pomysł :)
EDIT @
koszulkaforum.png

Ok. Powiem krótko, zdeka się nie udała ;X ale przyślę jutro albo pojutrze lepszą. Będę pracował nad tym ;)
Zrobiłem ją taką dość prostą, nie za dużo modyfikacji. Ten obrazek na przodzie możliwe że zamienie na jakieś fajerwerki ;)

Zrobiłem taką bo przeczytałem wszyściusieńkie posty do końca i chyba takie wygrywają. Te C5 mi sie bardzo podobają, ale sam nie umiem takich modyfikacji,podkreślen i tak dalej.. Licze na pozytywne oceny jak na 1 prace ;D


Uwaga ! Wszystkie prawa autorskie szablonu koszulki idą do airsoft.szczecin.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postuluję by prowadzić sensowne dialogi dotyczące prac! Skończcie słowne przepychanki kto, co, za ile itd.! Oceniamy tutaj prace i dajemy ewentualne wskazówki jak autor danego projektu może prace dopracować by była ona jeszcze lepsza. Krytyka jeżeli już musicie ją wyrażać to ma być obiektywna. Rozumiem przez to nie zarzucenie, że dany wzór charakteryzuje się nieprawidłowym stylem czy brakiem nawiazania do tematu. Każdy ma swój gust i inaczej postrzega przekaz. Szanujmy swoje zdanie nawzajem i przyglądajmy się rywalizacji na projekty, nie "mądrości".

Co do prokektów:
Misiek, a może zwykły projekt.
Przód: ...Bo fajerwerki to nasza pasja!
Tył: Logo z napisem www.forumfajerwerki.pl

Filip, praca przekoloryzowana (zbyt duża paleta kolorów) w dodatku zupełnie niezrozumiały dla mnie motyw z przodu z tekstem: bo to nasza pasja. Jak dla mnie nie trzyma się to całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co przepraszać. Jeżeli prace są wartościowe i wnoszą coś do tematu i rywalizacji może być ich nawet 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie koszulka Miśka jest idealna. CO najważniejsze przekaz jest czytelny i koszulka nie wygląda jak choinka. Z chęcią kupiłbym taką koszulkę ;)

Co do samego konkursu to myślę że, w temacie znalazło się już sporo dobrych koszulek i wydaje mi się, że każdy użytkownik, który wykonał kilka projektów mógłby wybrać najlepszą i dać ją ocenienia użytkownikom. Zrobiłoby się ankietę trwającą tydzień i wyłoniony by został najlepszy projekt. Według mnie to najlepsze rozwiązanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł. Tylko nie na zasadzie wyboru najlepszej pracy, a na zasadzie Np. Misiek i jego prace C5 i jego prace itd. I potem głosowanie które z jego prac wybrać na koszulkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobry pomysł. Tylko nie na zasadzie wyboru najlepszej pracy, a na zasadzie Np. Misiek i jego prace C5 i jego prace itd. I potem głosowanie które z jego prac wybrać na koszulkę.



Też widziałbym to w ten sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalel też fajnie zrobił tylko ten napis ff - niektórzy nie będą wiedzieć o co chodzi. To PL z tyłu powinno być małą literą, a tak to praca też bardzo fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym prosił o wypowiedź wapstera co sądzi na temat tworzonych koszulek. Nie wiadomo czy tutaj zagląda czy nawet nie :D
Dlatego prosiłbym o jakieś bliższe info na temat czy konkurs zbliża się ku końcowi, co poprawić w pracach, jak oceniasz dotychczasowe prace i czy dalej jest aktualna ta nagroda czy już wszystko wystrzelane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...