Skocz do zawartości

KONKURS - graficzny - forumfajerwerki.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 394
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie



Płomień, który nie wygląda jak płomień, a koszulka wygląda jak te za parę złoty, które spotkać można na straganach nad morzem. Czyli tandeta na całego! Modna to ona nie jest. :D


W prostocie siła chłopaku.




Tego typu koszulki już dawno wyszły z mody. Powiem Ci tylko tyle - widać, że to samoróbka. ;)

Moda w dzisiejszych czasach wygląda tak:

33356180ddb93184aac1930aaae0bf13-d3dj1rb.jpg



Buahahahahahahahha :laugh::laugh::laugh:
To jest moda? Wg kogo? Jacykówa ? :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać moda nie wiadomo skąd ale co można zauważyć ? tandeta na maxa bluzka też z bazarku widać wystarczy zobaczyć metkę :D, tak więc drogi crispesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta koszulka jest akurat dla dziewcząt, a jej nadruk był zrobiony na zamówienie firmy "Nike". A więc drogi Kamilu - jak myślisz, kto zna się bardziej na modzie, Ty czy ta (jedna z największych producentów odzieżowych na świecie). Dałem tylko przykład modnego T-Shirta. Proste rzeczy przecież też są modne, więc nie ma sensu o tym rozmawiać. :)

Arturo - Może zamiast napisać bezwartościowego i dziecinnego posta, który świadczy o Twoim niskim stopniu inteligencji, skontaktowałbyś się z Marcinem S. i upewnił się, że nadruk został zakupiony przez firmę Nike. ;)

mpiwowski - Jeśli ubierasz czarną bluzkę, wiedz, że ubierasz się jak Bieber. Moim zdaniem poruszanie tematu tego chłopaka jest żałosne i dziecinne. :P Po Twojej wypowiedzi sądzić można, że fani Justina ubierają tylko i wyłącznie kolorową odzież ... Ciekawe czy tak jest w rzeczywistości.

Justin-Bieber2.jpg

Pozdrawiam! C5 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja koszulka nie różni się niczym oprócz firmy od Pana na zdjęciu (pomijam nadruk) a mówiłeś, że to badziew. Poza tym przypominam iście za modą nie zawsze wiąże się z dobrym posunięciem.

przykłady:

http://e2.pudelek.pl/p671/32177ce600261e644dbc26b1

Idą za modą, jednocześnie wyglądają beznadziejnie. :happy: Szczególnie ta pośrodku xD

Ale nie ma co się rozwodzić na ten temat, przerabialiśmy to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i ja postanowiłe mwstawićmój projekt:
fajerwerk_henhpah.png
+ możliwość wszelkich zmian (napisy grafiki banery loga)

Pozdrawiam


sorki ale ja bym tego na siebie nie założył :blush: za dużo wszystkiego, to musi być proste ale hmm Konkretne ? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przód sam napis(bez tego loga), a tył u góry pod kołnierzykiem małe logo(jakieś lepsze zrobie) i na środku pleców: "Fajerwerki to nasza PASJA! "? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To może przód sam napis(bez tego loga), a tył u góry pod kołnierzykiem małe logo(jakieś lepsze zrobie) i na środku pleców: "Fajerwerki to nasza PASJA! "? ??



trudno powiedzieć, po prostu pracuj pracuj :] grunt żeby nie było za dużo wszystkiego i mógłbyś logo odświeżyć bo takie suche jakieś :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Te wierszyki są zbędne. Kto to będzie czytał :P To musi być jakieś chwytliwe hasło ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie rozumiem co organizator rozumie przez słowo "powalające", bo raczej samym napisem i logiem się tego nie osiągnie. B)

Jeśli komuś podobają się poniższe t-shirty to piszcie.

forumfajerwerki.png


trzy od prawej jak najbardziej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten projekt nie ma nic wspólnego z tematyka forum więc czekamy na kolejne prace które będą nawiązywały do tematyki forum !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten projekt nie ma nic wspólnego z tematyka forum więc czekamy na kolejne prace które będą nawiązywały do tematyki forum !


Przecież to już zostało wyjaśnione, więc nie wiem po co do tego wracasz. Widzę, że pisanie setki razy o tym, że o gustach się nie dyskutuje nie ma sensu ... :wacko:
Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii. :facepalm:
Już, któryś raz to piszesz, a mi nie zależy ani na nagrodzie ani na I miejscu. :fireworks::w00t:

Gdybym zamiast "forumfajerwerki" umieścił "forumnumizmatyka" to wtedy mógłbyś mi wmawiać, że nadruk nie pasuje do tematyki forum. Więc nie rób z siebie idioty ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, weź zrozum że te koszulki nie mają nic wspólnego z fajerwerkami, oprócz tego napisu, więc nie pasują. Usuń te trójkaty lub je rozmyj i dodaj jakies shape'y lub brushe z fajerwerkami i o wiele lepiej będzie to wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopie, weź zrozum że te koszulki nie mają nic wspólnego z fajerwerkami, oprócz tego napisu, więc nie pasują. Usuń te trójkaty lub je rozmyj i dodaj jakies shape'y lub brushe z fajerwerkami i o wiele lepiej będzie to wyglądać.




Ile ludzi tyle opinii... Trochę wyobraźni panowie... mi jak najbardziej ten projekt się podoba i jak najbardziej jest w tematyce forum... ale każdemu nie dogodzisz, więc co by ktoś nie zrobił i tak znajdzie się jeden z drugim, któremu się dany projekt nie spodoba... a zatem albo dojdziemy do jako takiego kompromisu albo konkurs będzie się ciągnął w nieskończoność... i koszulek jak nie było tak nie będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wystrzelali na pewno całą nagrodę i nie mają teraz kasy na nagrode, dlatego tak przedłużają ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...