Skocz do zawartości

KONKURS - graficzny - forumfajerwerki.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, jak ma być sam napis to wolałbym zamówić koszulkę z samym napisem a nie z 30 dodatkowymi elementami i udziwnieniami. A co do twojego motywu to bez rewelacji, na to potrzeba czegoś takiego zachwycającego co by naprawdę przykuło wzrok a nie pierwszego lepszego brusha z deviant arta. :!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 394
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj wcale nie z deviantarta, to są płatne brushe SS, choć niektóre są darmowe. ;)

54h43qgu5ehq324g46ujh43q3_by_mpiwowski-d3f2umz.jpg

Płomień, który nie wygląda jak płomień, a koszulka wygląda jak te za parę złoty, które spotkać można na straganach nad morzem. Czyli tandeta na całego! Modna to ona nie jest. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj wcale nie z deviantarta, to są płatne brushe SS, choć niektóre są darmowe. ;)

54h43qgu5ehq324g46ujh43q3_by_mpiwowski-d3f2umz.jpg

Płomień, który nie wygląda jak płomień, a koszulka wygląda jak te za parę złoty, które spotkać można na straganach nad morzem. Czyli tandeta na całego! :D


A jaką ty chcesz koszulkę? super ***** drogą, która nie będzie się różnić od tańszej z logiem ***** w kosmos by tylko szpan był? (nie wiadomo jakim, super graficznie dopicowanym z zerowymi elementami fajerwerkowymi. To już moja jest lepsza z niby płomieniem niż z jakimś napisem boom boom boom czy kolorowymi punkcikami). I wypraszam sobie, ze kosztuje 5zł. Dla ciebie proponuje sprowadzić specjalną koszulkę z logiem Nike za 100zł więcej. ALE SZPAN BĘDZIE !!

Zanim komentujesz zobacz co ma zagranica. Mają jeszcze gorsze loga od moich i nie idą w super szpan graficzny. Tylko zwykłe logo dają i napis.

PS: Jedyne czego mogę być pewien to to, że masz dziwne pojęcie o grafice. Używałem wiele brushy z devianta i nie umywają się nawet do twoich z fotki wyżej.

Vel: Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu koszulki już dawno wyszły z mody. Powiem Ci tylko tyle - widać, że to samoróbka. ;)

Moda w dzisiejszych czasach wygląda tak:

33356180ddb93184aac1930aaae0bf13-d3dj1rb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, trzeba iść z modą. SZPAN MUSI BYĆ !!

Niestety każda rozsądna osoba nie podąża za tymi głupotami. Bo jakby każdy tak robił świat byłby porąbany.

Ja wole dać samo logo i napis niż jakieś dodatkowe elementy wprost jak z gry komputerowej dla dzieci.
Czy widziałeś jakąkolwiek firmę piro, która ma logo własnej firmy na koszulkach by takie głupoty robiła? Bo ja nigdy. Wliczam w to też portale piro zza granicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu kupiłem sobie taką koszulkę. Jak widzisz, nie gustuję tylko (w rozpierniczonych) nadrukach.

koszulka-wilson-blx-czar_3034.jpg

Ale Twoja koszulka zupełnie nie nadaje się na wyjście. Jest po prostu tandetna i tyle. Koniec, spadam i pozdrawiam. ;) Jeśli chcesz w niej chodzić na co dzień, albo po jakichś zakładach fajerwerkowych to może, ale na miasto już się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo co? po czym stwierdzasz, że tandetna? Po tym, że nie ma super wyjebanego w kosmos nadruku to już byś się wstydził wyjść na ulice?

Powtarzam robienie koszulki serwisowej to jak najwierniejsze oddanie loga i napisów a nie jakiejś masy pieprzotów i dodatków. Bo bez tego nie wygląda już tak szpanersko.

PS: Tak koszulki serwisowe robi się tylko na specjalne imprezy przeważnie, na miasto się robi inne. Myślałem, że to logiczne. Taka jest istota takich specjalnych koszulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo to czerwone pogrubienie wokół płomienia jest tandetne. To nie czapka, nikt już nie stosuje haftu na t-shircie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Samo to czerwone pogrubienie wokół płomienia jest tandetne. To nie czapka, nikt już nie stosuje haftu na t-shircie. ;)


Pierwotne logo wygląda inaczej, Nie mogłem dać przejścia między pomarańczem i czerwienią. Takie warunki mieli. Zresztą wszędzie takie są z nadrukami flex. Nie mogłem też dać różnych odcieni a które są.

PS: Jak robiłem to logo sprawdzałem 2 wersje. Bez obramówki i z. I 100 razy lepsze jest z obramówką. Bez po prostu wygląda łyso.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co organizator rozumie przez słowo "powalające", bo raczej samym napisem i logiem się tego nie osiągnie. B)

Jeśli komuś podobają się poniższe t-shirty to piszcie.

forumfajerwerki.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem "logo", które można by było umieszczać na przedmiotach:

Na białym tle forum wyszło coś nie tak z kolorami. Wystarczy tylko powiększyc i troche wyjdzie za biały panel forum na granatowy. Tam wszysttko ok z kolorami :)

t5lrue.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem co organizator rozumie przez słowo "powalające", bo raczej samym napisem i logiem się tego nie osiągnie. B)


Pewnie chodzi o loga takiej wielkości jak twoje, tylko z super odpicowanym motywem fajerwerkowym i nie koniecznie chodzi tu o fajerwerki na niebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawda jest taka, że dobra marka może mieć nawet najprostsze logo. Daleko nie szukając - wyżej macie banner Goldregena. Zwykły prosty napis z prostą grafiką. Następny - Jorge. Zwykły napis plus trzy trójkąty. Osobiście gustuję w logach, które wyglądają tak samo jako wektory i rastry. Uważam za mistrza osobę, która umie zrobić mega proste, acz chwytliwe logo. Nawet podoba mi się obecne logo forum widoczne u góry.

Projekty Crespersa mi się podobają, acz z samego napisu forum fajerwerki nic nie wynika. Opcja z adresem www albo jakimś hasłem byłaby lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crisp... jak zawsze nic wspólnego z forum ?! :| dlaczego robisz coś co nie ma sensu ? nie wiadomo do czego dążysz nie wiem czy robisz to sam czy lecisz gotowcami ściągniętymi z internetu ja stawiam na opcję drugą ( gotowce ) jeśli potrafił byś coś zrobić dobrego w PS to zrobił byś coś super ale nawiązującego do tematyki forum a nie lecisz byłe by było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo jakie gotowce. Grafika robiona od zera. Co za ludzie, heh ... Jak można stawiać na coś nie posiadając dowodów? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modny, to niezgadzam się z opiniami że idioci za nią podążąją. Ludzie modni to też wykształceni, znającą swoją wartosć dla których prezencja jest ważna. Prawda jest taka, że ludzie oceniają po wyglądzie. Pospolite koszulki nic nie wnosza i pozostają niezauważone. Pomysły Crispersa są naprawde dobre i jak dla mnie ponad poziom biorąc pod uwagę ich pomysłowość i nietuzinkowość. Pospolite logo znanej marki to zupełnie inna bajka. Koszulka niemarkowa ma się rzucać w oczy by przykuwać wzrok. Polecam zobaczyć jak ewoluują inne koszulki chociażby eventów, czy klubów. Dla mnie odzież ma odzwierciedlać charakter, wyrażać mnie. Pomysły Cripsa są dla osób lubiących wyróżniać się w tłumie. I tutaj musze wstawić jedno z swoich mott:
My wyznaczamy standardy, inni nas naśladują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie prostota wyraża ... bez żadnych kwadracików zbędnych napisów czy coś.Lubie koszuli bez napisów lub z jakimś napisem ale prostym + do tego znaczek jakiś albo i bez :P
Mnie nie interesuje czy komuś podoba się co ja noszę, ważne żeby mi się podobało i bym dobrze się w tym czół.

Wiec nie będę dyskutował na temat koszulek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może powinienem zmienić trochę wersje konkursu lub dodać pod konkurs?
na logo forum(gdyż tak naprawdę takowe nie istnieje)

a są na forum graficy: Reafen, PaulWinter, Crisper ... oraz na pewno wiele więcej tylko może się im nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crispers napis na niebiesko, tak by nawiazywał do kolorystuki forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryna bardzo dobry projekt! W dodatku pomysł z logiem ff doskonały. Konkurs przybiera na różnorodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...