Skocz do zawartości

KONKURS - graficzny - forumfajerwerki.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Misiek Poki Ci gratuluje zwycięstwa. Choć nie ukrywam, że nie byłeś moim faworytem, to jednak Twoje prace najbardziej urzekły dowódctwo. Ciekawi mni właśnie również, która to wersja zwyciężyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 394
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość DreSzCzyK

Crispers5 co ty myślisz że bedziesz ciągle wygrywał? :blush:

Gratulacje dla Miśka bardzo Estetyczna praca.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego konkursu by nie zrobić zawsze znajdzie się królewna śnieżka z wielkim niezadowoleniem musimy przemyśleć tworzenie konkursów typu każdy wygrywa i dostaje bon na zakupy za 500zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Crispers ale czemu podałes przykład najgorzej wykonanej przeze mnie pracy? Zeby pokazac, że mi nie wyszła? Z tego co się dowiedziałem na SB to najlepiej ocenioną pracą była ta: http://i43.tinypic.com/25zic05.png . I wierz mi, ale też się troche napracowałem przy tych pracach.Napisy, kolory itp wszystko robiłem ja... Więc sory, ale wkurza mnie takie gadanie.

PS.Coraz więcej jest opini na temat wyników konkursów. Były wyniki big funa, przyczepili się do fps'a, teraz tutaj są to też ktoś się musi przyczepić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było glosowania przez ankietę, tylko każdy podawał projekty, które mu się najbardziej podobały. Najprawdopodobniej wygrała ta praca: 25zic05.png

Ja również glosowałem na Miska. Taka koszulka będzie dobrze reprezentować nasze forum. Projektom Crispersa brakowało czegoś.
Crispers, wiemy, ze poświeciłeś na to wiele czasu, ale Misiek zapewne również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale prace Crispa są najbardziej profesjonalne, i nadają się na koszulki nie tylko forumowe ale i również normalnie sprzedawane w sklepach

Edit#fps: nikt mu nie broni wystawić na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może odtajnimy wyniki głosowania?



Vel jestem za temat można przerzucić do działu o konkursach. A Crispers zwycięstwo miśka jest wynikiem demokratycznego głosowania. Wap stwierdził, że żadna praca mu się nie podoba na tyle, żeby ją zatwierdził!! Ale konkurs trzeba było skończyć, zeby angrody dotarły na czas do zwycięzcy!!

Wyniki odtajniono:

http://www.forumfajerwerki.pl/topic/8433-glosowanie-na-zwyciezce-konkursu-graficznego-forum/

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również głosowałem na tą koszulkę. Kilka uwag miśkowi sprzedałem i koszulka wygrała. Misiek stawiasz dobre piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcy gratuluję. Jest tak jak napisałem w konkursie na reklamę BigFun'a - zawsze znajdą się krytycy i wszystkim nie dogodzisz. Teraz po odtajnieniu głosowania nie powinno być już problemu. Niestety nie dostałem zgody na podział nagród, co sugerowałem w czasie głosowania (z resztą nie tylko ja), więc mogliśmy wybrać tylko jednego zwycięzcę.
Crispers nic się nie martw w styczniu startuje druga edycja, w której Misiek jako zwycięzca tej nie będzie mógł brać udziału. Zawsze możesz zgłosić te same prace.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie mam do tej pracy. Może się podobać i ma prawo się podobać. Tylko jest technicznie nie do zrobienia. No może, ale efekt, który zobaczycie na koszulce nie będzie zadowalający. Co do konkursów forumowych jakoś straciłem ochotę co nie znaczy, że nie wezmę udziału w tych firmowych. ;)

Moje zdolności graficzne są coraz większe i z tego się najbardziej cieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje zdolności graficzne są coraz większe i z tego się najbardziej cieszę.



My również, dlatego jeżeli miałbyś w planach relizowanie, któregoś ze swoich projektów, daj znać bo pewnie będzie kilku chętnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego można sprawdzic na 1 koszulce jak to wyjdzie. Dzisiaj prześle wapowi ten projekt wraz z danymi(najprawdopodobniej dzisiaj) Tylko musze jeszcze zwiększyć Obrazy :D I dokładniej wyciąć fajerwerki. Wygląd koszulki się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wyślij tylko dane do wysyłki, nic więcej.
Tak jak fps pisał dla mnie żadna praca nie wygrała i ja osobiście nie będe dawał do druku żadnych koszulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zwycięzcy gratuluję. Jest tak jak napisałem w konkursie na reklamę BigFun'a - zawsze znajdą się krytycy i wszystkim nie dogodzisz. Teraz po odtajnieniu głosowania nie powinno być już problemu. Niestety nie dostałem zgody na podział nagród, co sugerowałem w czasie głosowania (z resztą nie tylko ja), więc mogliśmy wybrać tylko jednego zwycięzcę.
Crispers nic się nie martw w styczniu startuje druga edycja, w której Misiek jako zwycięzca tej nie będzie mógł brać udziału. Zawsze możesz zgłosić te same prace.

fps



A czemuż to nie mógłbym brać udziału :D Jakbym miał fajny projekt to czemu nie ;D ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...