Skocz do zawartości

KONKURS - graficzny - forumfajerwerki.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Niezmiernie miło jest mi ogłosić konkurs sponsorowany przez forumfajerwerki.pl którego celem będzie stworzenie grafik które mogły by się znaleźć na gadżetach reklamowych takich jak koszulki, smycze, kubki, czapki, bluzy itp. itd...

Nagroda jedna główna:
nagrodyn.th.jpg
Do tego zostaną dołożone gadżety różnych importerów!

Nie określam jak narazie czasu trwania konkursu, może to być miesiąc jak i pięć miesięcy lub gdy ktoś zgłosi naprawdę powalające prace to konkurs zostanie wstrzymany.
W konkursie może brać udział każdy!

Interpretacja wszystkiego dowolna, można tworzyć swoje własne logotypy nic nie narzucam.
Plusem będzie kontakt do taniej firmy zajmującej się takimi gadżetami ;)

W tym temacie można umieszczać swoje prace w niskiej rozdzielczości, wybrane osoby zostaną poproszone o wysłanie prac w wysokiej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 394
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O, fajnie że jest taki konkurs ;D Z chęcią wezmę udział, prace dodam w ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byle co to radze od razu nie startować bo od razu mogę Ci powiedzieć ze nie wygrasz...
chodzi o grafiki związane z forum, fajerwerkami no i adresem forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Rozmawialem o tym pomysle z Arturo ostatnimi czasy, wiec niezmiernie mnie cieszy ze tak szybko zostal rozwiniety! Prace byc moze wykonam, a narazie daje link do strony majacej duzy wybor gadzetow dosc tanio: http://www.printdirect24.pl/shop.php
Ponadto z Arturo mielismy kilka pomyslow, miedzy innymi ze jako gadzet przydaly by sie zapalniczki zarowe, sadzimy ze byloby na nie spore zainteresowanie.

Pozdrawiam
JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Będę edytował ten post

Projekty smyczy:
smyczfinal1.png
- Napis trochę nie wyraźny bo zmniejszałem z ogromnego na taki mały, do nadruku potrzebują duże.
- W pełni edytowalny i w o wiele wyższej rozdzielczości plik znajduje się na moim dysku, nie wygląda on tak jak ten tylko jest to prostokąt co umożliwia ładny nadruk :)
Prawdopodobnie będzie jeszcze jeden.



Projekty koszulki:
Wersja 1
Przód:
koszulkawersja1przd.png
Tył:

Wersja 2
Przód:

Tył:

Inne:

Zakaz kopiowania jakiego kol wiek elementu grafiki przez uczestników konkursu.

Można dać kilka prac bo Wapster pisał przecież:

Niezmiernie miło jest mi ogłosić konkurs sponsorowany przez forumfajerwerki.pl którego celem będzie stworzenie grafik które mogły by się znaleźć na gadżetach reklamowych takich jak koszulki, smycze, kubki, czapki, bluzy itp. itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja narazie czekam na odpowiedź apropo tego ile prac można zgłosić. Potem zabiore sie za robote


Tez miałem czekać no ale wapa nie widac ani nie słychac ;D xD no to dałem swoją propozycje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


JMJ, widziałeś od ilu sztuk tam są zamówienia? nie wklejaj takich rzeczy jak się nie znasz.Polecam zajrzeć tu i macie naprawdę spory wybór, nawet od jednej sztuki.
http://kibice.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=13441


Sorry nie ten link bo mam sporo ich zapisanych :D.
Ogolnie tego o ktory mi chodzilo nie moge znalezc... Jak znajde dam linka. Co do nakladu to to mysle ze nie powinnien byc za maly, z 200 dlugopisow, 70 koszulek, i to minimum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy te prace na szybko robicie :roll: Ja się przy tym postaram no nie wiem z tydzień to po robie o każdy szczegół zadbam. No ale i tak niemam szans bo jestem za słaby w robieniu takich grafik O.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne nad czym tu mozna myslec to pomysl. jak sie juz na jakis wpadnie i ogarnia sie chociaz podstawy ps to mozna go spokojnie zrealizowac w kilka godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jedyne nad czym tu mozna myslec to pomysl. jak sie juz na jakis wpadnie i ogarnia sie chociaz podstawy ps to mozna go spokojnie zrealizowac w kilka godzin


Ja takowy już mam, ale czekam na chwilę wolnego...

Co do tej ilości prac to napewno mozna robic kilka, co zależy forum by mieć więcej wyboru prac, a rusz jakiś drugi im się spodoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grafice jestem słabiutki, ale podrzuce wam dobry pomysł. Myśle, że autor naprawde konkretnego kalendarza ściennego na rok 2012 rok miałby spore szanse w tym konkursie. A i poczucie dumy, że jego dzieło zdobi wiele ścian w pokojach forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w to,od jutra zaczynam pracę.Jeśli trafi się jakaś powalająca praca to zaczekajcie na mnie bo nie mam zamiaru próżnować i przygotuję coś konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...