Skocz do zawartości

KONKURS - graficzny - forumfajerwerki.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

"to może powinienem zmienić trochę wersje konkursu lub dodać pod konkurs?
na logo forum(gdyż tak naprawdę takowe nie istnieje)" - Wapster pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 394
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowa grafika (zrobiłbym lepszy font, ale nie mam czasu):

unled1ekp.jpg

Na pewno można ją wykorzystać na kubki, a nawet na czarne koszulki, naklejki, plakietki plakaty, itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję takie coś jest to pierwsza wersja tych projektów. Więc może powiedzie czy wam się podoba i ewentualnie czy coś dodać do koszulki.
Vlepa jest pokazowa jak by wyglądała mniej więcej.
Koszulka
koszulkiu.png
Vlepka
vlepka.png
Zapalniczka
zapalniczka.png
Zrobione jest tak żeby nadawało się na gadżety i jako logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

universala praca fajna jak dla mnie... oczywiście jeśli ta bombka nie była nigdzie prędzej używana czy skopiowana

zobaczymy co jeszcze wymyśli... bo może nie długo będzie rozstrzygniecie konkursu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

universal praca super ale mam pytanie czy możesz zrobić aby ta bomba była zmniejszona do rozmiaru czcionki i wstawiona zamiast literki O w tekst Forum

CO ty o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono, obie prace bardzo dobre. Crisp wydaj swoją kolekcje koszulek!

Universal możesz wstawić wersje z wyśrodkowanym logiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Czy tą bombkę robiłeś sam od zera. Bo jakiś czas temu widziałem identyczny wektor, który bardzo dobrze zapadł mi w pamięć. :) Pokaż inne swoje prace.

I spieprzyłeś sprawę z literami, "J" jest ucięte na dole i kilka innych liter minimalnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super sprawa, Może bym ciut obniżył logo, ale to już kwestia inwidualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Jak przerobiony bo ta bombka w stocku wygląda identycznie jak na Twojej grafice. Tekst akurat, łatwy do zrobienia, wektor trudniejszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crispers, ty się tak nie dopytuj bo wiadomo po co się tak pytasz. Unieversala projekt lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domin839, może dla Ciebie lepszy, ale nie chodzi o to.

Ta bomba, jest wzięta z neta i tylko tło zostało z niej usunięte. A po drugie osoba, która dopiero zaczyna przygodę z grafiką nie jest w stanie zrobić czegoś takiego. :)

Co do samego wektora - jest setki ładniejszych w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał już jakieś większe doświadczenie , nie korzystałbyś z gotowców, bardziej dopracowałbyś swój font, lepiej wtopiłbyś bombkę w tekst.
Może powiedz co sam zmieniłeś w tej bombowej grafice. Ja się nie zamierzam z Tobą kłócić, ale idąc na łatwiznę postępujesz nie fair wobec innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zaprzestać wzajemne utarczki słowne i czynami udawadniać kto bardziej zasługuje na nagrode. Rozumiem, że rywalizacja ma wiele charakterów, ale ew. spory proszę załatwiać prywatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tak się stanie :) xD

A co do tej ostatniej pracy to mam zastrzeżenie :) Tło we Vlepce jest tak jakby "podzielone" na szare i czarne (przy efektach fajerwerków jest czarne a przy tekscie szare). Może to niedopatrzenie albo niewiem... Ale prace całkiem ok, tylko czy rzeczywiscie robisz je samodzielnie? Czekamy na wiecej prac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudownie było by gdyby ta praca została wykonana samodzielnie a nie np z gotowca mam co do tego poważne zastrzeżenia :) potrafisz zrobić coś tak skomplikowanego ?! a nie potrafisz wyciąć fajerwerków z tła :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...