Skocz do zawartości

gdzie kupowac?


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Ej a powie mi ktoś jak to jest z tym sklepem internetowym JGS? już sie tam zalogowałem no i prezypuśćmy że chce coś zamówić i pisze że trzeba mieć 18-stke a ja nie mam ....wiec czy ja moge to zamówić? i w zasadzie to z kąd oni będą wiedzieli czy ja mam 18 lat czy nie...i jeszcze czym przyjeżdza towar czy normalnie pocztą czy oni sami wożą to? bo jak przez poczte to chyba ten kto odbiera nie musi mieć 18 lat w końcu listonosz niewie co tam jest...raczej....proszę o odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aha czyli np. może odebrać mój starszy brat :razz: :?: bo chyba nie musi odbierać tylko ten kto sie zalogował na tym JGS? może ktoś inny z rodziny?


Może ktoś inny z rodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sklepie internetowym moge kupić apollo,morfeusza i meteor regn z przesyłką do Białegostoku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewysyla rakiet, gdyz moga dotrzeć połamane :(


Dako co ty gadasz wysyła rakiety. :???:

Tyle że kurierem i niestety trzeba drożej zapłacić. :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli bedą też rakiety czyli bedzie wysłane kurierem? to trzeba bedzie jechać do siedziby tego kuriera?

Tego to za bardzo nie wiem,ale kiedyś do mojej sąsiadki przyjechał kurier i jej nie było,więc przyszedł do mnie i się spytał czy bym mógł jej przekazać.Ale nie wiem jak z innymi firmami.
czy na poczcie czy kurier to musi jechać osoba pełnoletnia?

Wydaje mi się,że tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

czesc ja to ostatnio odkrylem fajny sklepik kolo reala kolo euro na ursynowie ceny ok asortyment rozny i co najwazniejsze w sylwestra otwarty do 24 czyli jak sie cos wczesniej wystrzeli zawsze mozna podjechac i kupic :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...