Skocz do zawartości

gdzie kupowac?


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grom.fajerwerki@wp.pl

Witam
prowadzę hurtownię fajerwerków od 8 lat i powiem szczerze ze róbię to zarówno dla kasy jak równiez dla czystej przyjemnosci ( chyba jestem maniakiem fajerwerków).
Dal zainteresowanych: hurtownię prowadze w gdyni _orłowie tel 600-671-508, ktos pisał że picolaki są po 60 groszy :) cóż u mnie po 44 gr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie dla mieszkańców podkarpacia . Czy ta hurtownia w Rzeszowie na gen. Maczka 12 jest tańsza niż Progress na Przemysłowej 12 ? Jakie tam firmy obsługują ? Wydawało mi się , że jest ich tam dużo , a na stronie internetowej pisze tylko o Jorgu .
http://www.ekoplast.itl.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość zet

w jakim sklepie dostane fajerwerki firmy hestia prosze o szybka odp chodzi mi o sklep internetowy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, nie znacie moze jakichs ciekawych sklepow internetowych z duzym (w miare :twisted: ) asortymentem? Sam osobiscie znam tylko sklep ktory znajduje sie na stronie tropic.pl
Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu

Kiedyś kupowałem na bazarku, były tam 2-3 stoiska nieźle zaopatrzone :) nawet sprzedawcy mnie rozpoznawali 8) Od 3 lat kupuję w hurtowni www.superpower.home.pl w michałowicach koło wawy :D i chyba zajrzę tam w najbliższą sobotę :D:D i pewnie już cos kupię, może jakiś duży moździerz :) albo dużą baterię :) Zauważyłem, że bliżej sylwka najlepszy stuff wykupują handlarze i sprzedawcy :( więc w tym roku kupię wcześniej 8)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się w środę za tydzień do hurtowni na ulicy Krzywdy w Krakowie. Duży wybór, małe ceny, fachowa obsługa no i znajomy za ladą :). Polecam tą hurtownię (oczywiście jest też detal w cenach hurtowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek

czy ktokolwiek z was kupował fajerwerki w sklepie Hanev?. ceny są bardzo atrakcyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mały

A niewiecie może czy gdzieś w Wawie jest jakaś hurtownia gdzie normalna osoba może kupić fajerwerki ? jeśli tak to prosiłbym o adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś w tej hurtowni ?? : Marbo - hurtownia artykułów pirotechnicznych - Warszawa ul. Przyjaźni 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś hurtownie , ale tak bym mugł tam kupić bez działalności gospodarczej w detalu po cenach hurtowych.Internetową , łatwe zamówienie , firma jorge i hestia i ceny podane obok produktów. :P :oops: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość dexterek

SZCZECIN Ul.Kolumba-sklep jest na początku ulicy w bramie, niepamietam numeru :?
Ceny najniższe w mieście!!
-paczka cyrkoblic jorge(6szt.)-6zl
-korsarze-49gr
-rakietki(te male gowienka, 6szt.)-3zl :mrgreen: :mrgreen: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje adresy sklepów internetowych gdzie można kupić fajerwerki.Piszcie jak ktoś będzie wiedział. z góry dzięki

[ Dodano: 2006-01-02, 20:35 ]
wiecie czemu w hanevie nie wysyłają przesyłek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Eee tam mało produktów z jorge'a. Hanev.pl wymiata filmy wyrzutni tylko na www.fajerwerki.sklep.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bylem dzis w Progressie, stanowczo odradzam odwiedzać tę "hurtownię", wogole nie mają rakiet i wyrzutni Jorge, a rakiety wielkosci Small Star Rocket(Jorge:8,20zł), kosztują 19zl!!! :evil: Jedna rakieta wielkosci Morfeusza(albo mniejsza) kosztuje tam 30zl, skandal, jestem załamany tym co sie tam dzieje...Stuff:1/6 Ceny: 1/6 Ilosc: 1/6 Stanowczo odradzam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądając forum zauważyłem że większość z was chwali sklep internetowy Hanev.pl a czy ktokolwiek z was tam kupował że go tak zachwalacie. Napisałem no nich e-maila jakieś 3 tygodnie temu a może więcej :D i dalej nie odpowiedzieli. Co to za firma która nie odpisuje na e-maile, fakt że ceny są bardzo niskie ale z pewnością większości fajerwerków nie ma na magazynie :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz 2 razy pisałem emajla i nic.DZiwne wkońcu chcieli by pewnie zarobić a nie odpisują na emajl.Pytałem sie w nim o dokłądne sprawy wysyłki itp. Ich ceny są naprawde atrakcyjne bo gdzie dostanie sie za 3.80 zł 10 paczek piccolo?Czy ktos juz pisalem emajla i dostał odpowiedz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli ktoś wie coś o hurtowni Superpower w Michałowicach o której pisał Grzechu prosił bym o kontakt na priv ( Grzechu nie jest zarejestrowany i nie wiem czy odwiedza jeszcze forum), chodzi mi głównie o osoby które kupowały tam fajerwerki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę już po raz kolejny , i może tym razem coś z tego będzie.
Czy ktoś wie gdzie są jakieś hurtownie na Śląsku (w pobliżu Katowic)
, gdzie fajerwerki mają tanio , najlepiej po cenach hurtowych...
Jeśli nie to jakiś sklep internetowy , w którym Ceny są jak najbliżej hurtowych , a towar jest na stanie.I niedroga wysyłka 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fireworks.com.pl piszą niskie ceny np. rakiet czy rzymskich ogni... przejrzałem wszystkie linki lecz albo sprzedaż na kartony albo off-line.. gdzie można kupić on-line po niskich cenach? i czy wiecie kiedy ruszy hanev.pl online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtownie z Rzeszowa. We wszystkich wymienionych hurtowniach jest sprzedaż hurtowa. Zazwyczaj nie bierze się na sztuki tylko cały komplet, czy tam jednostkę.

Ekoplast: hurtownia z fajerwerkami Jorge. Na ich stronie pobierzesz cennik http://sztuczneognie.com.pl/
35-234 Rzeszów
ul. gen. Maczka 12
Tel.: (017) 864-22-79, 0 604 123 953
Fax: (017) 864-22-79
E-mail: biuro@sztuczneognie.com.pl

Henrix: hurtownia fajerwerków z Hestii
35-233 Rzeszów
ul. Lubelska 46
tel: (0-17) 8527941w.551

Progress: kiedyś hurtownia fajerwerków Jorge. W tej chwili sprzedaje towar sprowadzany przez siebie. http://www.fajerwerki.entro.pl/fajerwerki/
35-105 Rzeszów
ul. Przemysłowa 12/21
tel: (0-17) 860 04 73
tel kom: 502 430 340
e-mail progress.fajerwerki@onet.eu
poniedziałek - piątek: 9-16
sobota: 9-13

Róża: Hurtownia artykułów szkolnych, zniczy, ozdób świątecznich, artykułów pirotechnicznych. Fajerwerki z Hestii. Fajerwerki nieco droższe niż po normalnej hurtowej cenie. Większa szansa na zakup fajerwerków na sztuki. http://www.roza.ipr.pl/
35-205 Rzeszów,
ul. Gołębia 10
tel. (17) 852 12 60
fax (17) 850 11 13
poniedziałek - piątek: 8-18
sobota: 9-14
e-mail: 1roza1@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...