Skocz do zawartości

gdzie kupowac?


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie kupowac :?:
piszcie tutaj adresy sklepow(nie tylko internetowych :!: )

miasto ul nr itp. sami najlepiej wiecie (wszytkie adresy maja byc pogrobione- jest taka opcja 8) )
reszta textu, ma byc pisana normlnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra daje kilka adresow internetowych:

www.fajerwerki.gda.pl (ehhh)
www.fkw-logistic.com.pl (niesprawdzone) ktos chce sprawdzic?
www.etnapirotechnika.pl (niesprawdzone) ktos chce sprawdzic?
www.superpower.home.pl (niesprawdzone) ktos chce sprawdzic?
www.hanev.pl (niesprawdzone) ktos chce sprawdzic?
www.triplex.pl (niesprawdzone) ktos chce sprawdzic?
www.pirotech.webd.pl/sklep (niesprawdzone) ktos chce sprawdzic? minimala kwota zamowienia 35zl
www.pirotechnik.pl (niesprawdzone) ktos chce sprawdzic?
www.aledwornik.pl (niesprawdzone) ktos chce sprawdzic?
www.forteca.com.pl (niesprawdzone) ktos chce sprawdzic?
www.goldregen.com.pl (niesprawdzone) ktos chce sprawdzic?
www.pirotechnika.pl (niesprawdzone) ktos chce sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu adres tej hurtownii którą odwiedzam co roku :
(nie pamiętam kodu pocztowego) Rzeszów
ul.Przemysłowa 12/21


A wiesz może...sprzedają tam bez 18-tki.
I czy wiesz w których godzinach tam jest czynne.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem . W dni powszednie od 8:00 do 16:00 . A w sobote od 9:00 do 13:00 . (powinny do tego roku zotać godziny otwarcia ) Jeśli masz 16 , 17 lat to ci sprzedadzą napewno . Powiesz , że masz osiemnaście czy coś w tym stylu .
Jakbyś chciał zapytać masz tu dokładność .
Rzeszów
"Progress" Hurtownia
Fajerwerków
Przemysłowa 12/21 .................. tel . (17) 864 22 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak rzaden z tych sklepów niejest sklepem wartym więkrzej uwagi a ten gdzie zamówienie jest od 35 PLN cechuje się chorymi cenami i jakimiś samoróbkami krajowymi masakra :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta... jest dużo firm co nie jest imorterami i próbuje własnych sił w pirotechnice . Na takie to nie ma co patrzeć .
Ja jestem zadowolony bo usłyszałem plotke , że w sąsiedniej miejscowości będzie hurtownia pirotechniczna . Jak tak to może oszczędze na paliwie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA MAM PYTANIE-ILE KOSZTUJE ACHTUNG W HURTOWNII HESTII-NIECH KTOŚ SPRAWDZI, HURTOWNIE SĄ W KAŻDYM WIĘKSZYM MIEŚCIE WIEM ZE W WARSZAWIE NA ULICY POŁCZYŃSKIEJ [JAK SIE JEDZIE W STR. OŻAROWA] JA OBSTAWIAM ŻE HURTOWO COŚ 2 ZŁ ZA SZTUKĘ :D ALE MOŻE TO ZA OPTYMISTYCZNA WERSJA... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze , że nie widziałem nigdy hurtownii z hestii :? . Ale Achtungi jak już co nie będą kosztowały 2 zł , bo w hurtowniach sprzedają w paczkach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja spotkałem się z opinią że osobom cywilnym NIE PROWADZĄCYM DZIAŁALNOŚCI GODPODARCZEJ [NP. SKLEPÓW] nie można kupić [nie mogą] fajerwerków prosto z hurtownii tylko poprzez pkt. sprzedarzy [sklepy, hipermarkety, kioski] :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz 16 , 17 lat to ci sprzedadzą napewno . Powiesz , że masz osiemnaście czy coś w tym stylu .


Ty wiesz, babka mi nie sprzedała. Coś się zaczeła pluć że nie może, itd. A było tam naprawde tanio: Piccolo po 60 gr. były :(:|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkała cię babka ... Mnie nigdy nie obsługiwała . Tylko taki facet w okularach .
Piccolo 60 gr ? Potaniały :D . Jeśli tak się Rogus stało to niestety będziesz musiał z kimś dorosłym pójść :oops: Sory myślałem , że ci sprzedadzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkała cię babka ... Mnie nigdy nie obsługiwała . Tylko taki facet w okularach .
Piccolo 60 gr ? Potaniały . Jeśli tak się Rogus stało to niestety będziesz musiał z kimś dorosłym pójść Sory myślałem , że ci sprzedadzą .


Nie no, nie masz za co przepraszać... dzięki za pomoc z tą hurtownią. Będe sie musiał jeszcze raz przejść... a może się uda trafić na faceta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja mama powiedziała, że w Niemczech fajerwerki sprzedaje się tylko od 27 do 31 grudnia. Wcześniejsza i póżniejsza sprzedarz jest zakazana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hniv teraz Mama a przedtem stara. Troche szacunku !!Miło by ci było jakby twój syn mówił na ciebie stary??
U mnie zawsze coś zafundują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom.. W Tesco i e.Lecrerc są fajerwerki <lol> Tylko że tam pisze OFerta ważna od dnia 14.12.04 do dnia 24.12.04 no no a przed sylwestrem nie można kupować ? Ja myśle że za wcześnie wyszli z tą reklamą fajerwerek w hipermarketach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam we wszystkich hipermarketach wystawiają towar na początku grudnia corocznie.Wtedy też zaczynają reklamować towar na ulotkach itp. Od kiedy jest wystawiony w hipermarkecie od tąd można go bez problemu kupować, oczywiście jak się jest osobą fizyczną, tzn. pełnoletnią, mającą 18 lat i dowód [osobowy hehe] osobisty [rzecz jasna]. :D

[ Dodano: 2004-12-17, 17:10 ]
Wapster nie pisz że odbiegamy od tematu bo dostaniesz trwałego bana i status frajera :lol: .Narazie dostajesz upomnienie. Następnym razem będzie dwutygodniowy ban.Wreszcie później zostaniesz nagrodzony trwałym banem i brakiem możliwości wejścia na stronę www.fajerwerki.webd.pl i jej forum.
How are you :D :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nightmare666

Champion daje ciała dopiero po świętach wystawia w swojej ofercie petardy , co mi sie marnie widzi akurat bo duże wcześniej chętniej bym kupił i postrzelał a ceny mają w miare atrakcyjne nimożna narzekać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole na hurtowniach niz hipermarketach czegos ci doradzą bo długo już importera maja swojego :D

[ Dodano: 2004-12-22, 21:21 ]
ja tam wole na hurtowniach niz hipermarketach czegos ci doradzą bo długo już importera maja swojego :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu ale polecam rynki i bazary i sklepy takie jak BIEDRONKA . Nie polecam Geant , ściągnołem reklame świąteczną i tam zobaczylem takie rakity UFO co miałem w tamtym roku i były pomieszane . I znacznie droższe
A w biedronce jest tanio i dobre produkty są :D

[ Dodano: 2004-12-27, 20:40 ]
O RANY BOSKIE !!! ZOBACZCIE TO http://www.hipernet24.pl/main.php I ODŚWIERZAJCIE JAK WAM SIE NIE TRAFI MOTYLEK KAMIKADZE ! KAMIKADZE PUDEŁKO A W ŚRODKU : ALBATROS ale zwała nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...